Köpek Pansiyonu Bayrampaşa Fiyatı

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Bayrampaşa Fiyatı
  • 0
  • 32
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpek sahiplerinin en büyük sıkıntılarından biri köpeklerinden uzak kaldıkları zamanlarda onları bırakabilecekleri güvenilir bir yer ya da kişi bulmaktır. İhtiyaçları diğer hayvanlardan farklı olan köpekler, köpek bakımından anlamayan kişilere bırakılırlarsa yeteri kadar iyi ilgi göremeyeceklerdir. Mutsuz ve huzursuz olan köpekler yeteri kadar beslenemeyecek, belki de sağlık problemleri oluşacaktır. Bu yüzden köpek sahipleri için tatile çıkmak, iş gezisine gitmek gibi durumlarla karşılaştıklarında köpeklerini geride bırakmak zorunda oldukları için akıllarında bir sürü soru işareti ile kalırlar. Köpek pansiyonu Bayrampaşa fiyatı ile köpekleriniz için bütçenize uygun alternatiflere göz atabilirsiniz.

Köpek Pansiyonu Bayrampaşa Fiyatı

Köpeklerinizi pansiyona bırakmadan önce bilmeniz gereken bir takım konular vardır. Köpeğinizin belirtilen yaş aralıklarındaki aşılarının tam olması gerekmektedir. Özellikle iç ve dış parazit uygulamaları düzenli olarak yapılıyor olmalıdır. Böylece hastalıklara ve risklere karşı kendi köpeğiniz başta olmak üzere diğer misafir köpeklerin de korunmasını sağlamış olursunuz. Eğer köpeğiniz sağlık ve yaş durumu ile ilgili özel bir diyete tabi ise pansiyon yetkilisi ile görüşerek durumdan haberdar olmalarını sağlayabilirsiniz. Köpeğinizin ihtiyaçları ve ilgi gerektiren konular hakkında bilgi verebilirsiniz. Köpek pansiyonu Bayrampaşa, her köpeğe tek tek ilgi göstermekte olup, köpeklerinizi misafir ettikleri sürece onların rahatını önemsemektedir. Misafir dostlarımız için bünyemizdeki mama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz köpeğinizin sevdiği mamayı bırakabilirsiniz. Köpeğinizin günde kaç defa, ne kadar mama yeme ihtiyacı olduğu hakkındaki detayları iletebilirsiniz. Köpeklerinizin tuvalet düzeni ile ilgili bilgi verirseniz pansiyonumuzda öğrendikleri biçim ile tuvalet ihtiyaçları kendilerine ait üzende devam ettirilerek giderilecektir. Kullandıkları ilaçlar varsa, ilaçlarını da köpeğiniz ile birlikte getirmeyi unutmayın. Bayrampaşa köpek pansiyonu ile köpekler mutlu olurken, sahiplerinin de içleri rahat eder.

Köpek Pansiyonu Bayrampaşa Fiyatı

Deneyimli Kadro

Köpek bakımı bilgi ve deneyim gerektiren bir iştir. Uzman olmayan ellerde köpekleriniz hem sağlık hem de psikolojik açıdan zarar görürler. Özellikle sahipleri yanlarında değilken köpekler yeterli ilgiyi görmez ise mutsuz olurlar. Sahipleri için köpeklerinden ayrılmak ne kadar üzüntü verici bir durumda, köpekler için de sahiplerinden ayrılmak o kadar zordur. Eğer bu anlarda köpeğiniz onların dilinden anlamayan birine emanet bırakılmış ise döndüğünüzde daha çok üzülebileceğiniz durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Pansiyonumuz köpek bakımı konusunda deneyimli bir ekip ile hizmet vermektedir. Alanında uzman ekibimiz köpeğinizin fiziksel ve ruhsal sağlığı ile yakından ilgilenmektedir. Köpek bakımının bilgi gerektiren bir iş olduğunu bildiğimiz için, ekibimizi özenle seçiyoruz.

Köpek bakım alanlarımız standartlara uygun olarak temizlenmektedir. Hijyen kurallarına sıkı sıkıya uyulan tesisimizde köpekleriniz sağlıklı bir ortamda misafirimiz olacaklardır. Aniden oluşabilecek sağlık problemlerinde ise veteriner hekim ile kontroller gerçekleştirilir. Köpeğiniz pansiyonumuzda en az sizin yanında olduğu kadar güvende.

Eğer köpeğiniz sosyal bir köpekse ve diğerleri ile anlaşma konusunda sıkıntı çekmiyorsa talebiniz doğrultusunda gezdirme saatlerinde başka köpekler ile birlikte olması sağlanacaktır. Köpeğinizin uyum gösterdiği ırkları da belirtmenizde fayda var. Böylece köpeğiniz dostlarıyla birlikte eğlenceli vakit geçirebilecektir. Dostlarınızın sadece fiziksel değil, psikolojik ihtiyaçları ile de yakından ilgileniyoruz.

Bayrampaşa köpek pansiyonu, ihtiyacınız olduğu tüm zamanlarda köpeklerinizin ikinci evi olacaktır. Köpekleriniz pansiyonumuzda rahat ve huzurlu bir şekilde misafirliklerini sürdürürken, sizler de sevimli dostunuza gerekli olan bütün bakım ve ilginin gösterildiğini bilerek rahat edeceksiniz. Geri döndüğünüzde size küsen bir arkadaş yerine, yüzü gülen bir dostunuz olduğunu göreceksiniz. Dilediğiniz zaman pansiyonumuz ile iletişim kurarak köpeğiniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bayrampaşa köpek pansiyonu, bütün köpek ırklarının ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiş, dünya çapındaki normlar doğrultusunda çalışmaktadır.

 

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir