İstanbul Bahçelievler Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
İstanbul Bahçelievler Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 15
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

İstanbul Bahçelievler Köpek Pansiyonu hizmeti veren firmamızdan ailenizin herhangi bir üyesi haline gelen evcil dostlarınız için özel olarak Türkiye’nin hemen hemen birçok şehrinde hizmet veren köpek pansiyonlarının sayısı günden güne artmaktadır. Özellikle Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul’da köpek pansiyonları sayısı hiç de azımsanmayacak bir sayıda günden güne artmaktadır. Bu tür pansiyonlar hakkında görsel ve işitsel platformların çoğunda ürün ve hizmetlerine dair bilgiler potansiyel müşteri adaylarına verilir. Köpekleri seven, bu konuda işini bilinçli olarak yapan müesseseler tercih edilmesi gerekir.Özel durumlarınızda onları yanınızda götüremediğiniz zamanlarda bu tür pansiyonlara bırakabilirsiniz. Küçük bir kafesten ziyade nerede ise bir oda büyüklüğündeki alanlarda bekletilen köpekleriniz özel aktivitelerle zaman geçirebilir.

Köpek Pansiyonu Hizmetini Ne Zaman Almak Gerekir?

Bahçelievler Köpek Pansiyonu hizmeti sürekli alınan bir hizmet değildir.Hiç bir evcil hayvan sahibi evinin hatta ailesinin bir üyesi haline gelen evcil dostlarından sürekli ayrı kalmak istemez. Ancak belirli durumlarda onları yanımızda götüremeyeceğimiz, bakımlarını üstlenemeyeceğimiz özel durumlar olabilir. İş seyahatleri, özel gün ve geceler, şehir dışı veya yurt dışında gerçekleşecek özel gün ve gecelerde köpeğinizi rahatça bu tür pansiyonlara bırakabilirsiniz. Bu tür pansiyonlarda özel olarak köpeğiniz ile vakit geçirecek eğitmenler ile beraber kaliteli zaman geçirecek,  geniş ve oda büyüklüğündeki kafeslerde konaklayarak sizlerden ayrı kalacağı zor vakitleri daha kolay atlatacaktır. Bu tür pansiyon hizmeti veren kurumlar verdikleri hizmet sayesinde hiç bir tereddüt yaşamayacaktır. Evcil dostlarınız kaliteli vakit geçireceği bu alanlarda sağlıklı, huzurlu ve rahat bir şekilde hizmet görecektir.

Köpek Pansiyonu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bahçelievler Köpek Pansiyonu hizmeti almanız gereken durumlarda evcil dostunuzun sahibi olarak belirli başlı hal ve durumlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu tür pansiyonların asıl amacı evcil dostunuzun sizden ayrı kalacağı zaman dilimlerinde kaliteli ve mutlu, sağlıklı olarak vakit geçirmesidir. Evcil dostunuzun sizden ayrı kalacağı zaman dilimlerinde sizin yokluğunuzu aratmaması gerekmektedir. Köpek pansiyonu seçimi sırasında kafeslerin büyüklüğü, eğitmen kadrosu, aktivitelere dikkat edilmesi gerekir. Evcil dostunuza verilecek olan hizmetin genel maliyeti düşünüldüğünde pansiyon hizmeti kapsamının sınırları, ne tür hizmetler verdiği ve paket dahiline dikkat edilmesi gerekir. Bu tür pansiyonlar özellikle bazı temel eğitimleri de köpeklere verirler ve aynı veya farklı türler arasında sosyalleşirler. Bu tür yerlerde bazı durumlarda özellikle yavru köpeklere tuvalet eğitimi de verilerek sahipleri için bir avantaj da oluyor.

Köpek Pansiyonu Hizmeti Kapsamı

Bahçelievler Köpek Pansiyonu hizmeti alacağınız köpek pansiyonunun hizmeti belirli temel barınma ve güvenlik hizmetlerini kaplasa da her köpek pansiyonu için aynı durum söz konusu değildir. Her ne kadar köpek sahipleri, özellikle evcil dostundan ayrı kalacağı zaman dilimlerinde onu bir köpek pansiyonuna kadar bırakarak ona değer veren hassas bir sahip şüphesiz ki aynı hassasiyeti köpek pansiyonundan da bekler. Bu tür pansiyonlarda genellikle köpeklerle belirli zaman dilimlerinde oyunlar oynanır, birbirleri arasında köpekler dostluklar kurması sağlanır. Geniş odalarda temel barınma ve beslenme hizmeti verilir.

 

Köpek Pansiyonunun Köpek Sahiplerinden Beklentileri

Bahçelievler Köpek Pansiyonu hizmeti veren pansiyon ile müşterisi arasında parasal ticaretin de ötesinde bazı bilgilere dikkat edilmesi gerekir. Bu tür yerlere kayıt yaptırılır iken köpeğinizin aşı bilgilerini de vermelisiniz. Köpeğinize ait olan eşya, oyuncaklar gibi hususi şeyler istenir. Bunun dışında köpeğinizin biyolojik ve fiziksel alışkanlıkları hakkında genel geçer diyebileceğimiz bilgileri de vermeniz gerekir. Firmamızdan köpek eğitimi, köpek pansiyonları hakkında daha ayrıntılı bilgiler alabilmek için bize ulaşabilirsiniz.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir