Köpek Oteli Zekeriyaköy

PAYLAŞ
Köpek Oteli Zekeriyaköy
  • 0
  • 42
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

 

Bir köpek sahibi olduğunuz zaman, almanız gereken birçok sorumluluklarını bulunur. Bu sadece köpekler için geçerli değildir, hangi hayvan olursa olsun, eğer evinizde besliyorsanız mutlaka birçok sorumluluk sahibi olacaksınız. Köpek beslemek kolay bir iş değildir. Eğer köpeğiniz varsa muhtemelen ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Köpek oteli Zekeriyaköy yıllık olarak milyonlarca köpeklere ev sahipliği yapmaktadır. Köpek otelleri aynı zamanda eve ihtiyacı olan veya ev arayan köpeklerede yardımcı oluyor. Köpek otellerinde, köpeklere A’dan Z’ye bütün bakımları yapılır. Hiçbir şeyin eksik olmaması için çalışırlar ve özellikle sevgi göstermeyi eksik etmemeleri gerekiyor. Köpekler insanların en sadık dostudur, fakat tek soru, insanlar onlara karşı ne kadar sadık olabilirler. Bazılar bir heves ile köpek alıyor, ondan sonra birkaç gün sonrada ben bakamayacağım deyip veterinerlere bırakıyorlar veya köpek çiftliklerine bırakıyorlar.

Köpek Oteli Zekeriyaköy

Köpekler elbette terk edildiklerini ancak birkaç gün sonra, sahipleri geri gelmediğinde anlamaya başlıyor. Eski sahipleri veterinerleri veya köpek çiftliklerini ziyaret edebilirler, fakat köpeklerde dostluklarını almak çok zor olur, çünkü köpekler duygusal hayvanlardır ve hissedebiliyorlar. Köpeklerde ayrıca onlara iyi ve kötü davranan insanları hatırladıkları için, onları terk eden sahipleri ziyaret etseler bile onlara yaklaşmak istemiyorlar. Köpekler resmen onlardan soğuyor. Köpek oteli Zekeriyaköy bugüne kadar birçok bu tür vakalarla karşılaşmıştır ve hem onlar için, hemde köpekler için çok zor bir durum oluyor. Köpek sahibinin belki hiçbir kötü niyeti yoktur ve bakamayacağından bir yere vermek istemiştir, fakat köpek bunu bu şekilde algılamaz. Köpeklerin algılama biçimini ve insanların algılama biçimini bir tutmamanız gerekiyor. Köpeklerin duygusal hayvanlar olduğunu unutmayın. Köpeklerde hiç göz yaşı gördünüz mü bilemiyoruz, fakat onlarda ağlayabiliyorlar. Yavruları öldüğünde veya çaresiz kaldıkları zaman gerçekten gözlerinden yaş akabiliyor.

Köpek Oteli Zekeriyaköy

Köpek oteli Zekeriyaköy ile beraber diğer veterinerler, köpek çiftlikleri, petshoplar ve köpek otelleri mutlaka bu tür vakalara şahit olmuşlardır. Böyle durumlarda onlarada moral desteğinin verilmesi gerekiyor. Onlara sadece köpek veya hayvan deyip geçmemek gerekiyor. Bazen hiçbir arkadaşınız olmasa bile onların yanınızda durması bile yetiyor. Size bir şey olduğu zaman, anında yardım aramaya gidiyorlar veya ses çıkarıyorlar ki birileri duysun ve yardım etsin diye. Köpekler gerçekten çok özel hayvanlardır ve onlara çok iyi bakılması gerekiyor. Maalesef çok fazla sokak köpekleri bulunmaktadır ve gönül ister ki hepsine yardımcı olalım, fakat bu gerçekten çok zor bir iş. Bunu yapabilmek için birçok desteğe ihtiyacınız var. Köpek oteli açmak veya köpek çiftliği açmak bile çok zor oluyorken, hepsine yardım etmek neredeyse imkansız gibi bir durum oluyor.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir