Köpek Pansiyonu Beykoz Fiyatı

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Beykoz Fiyatı
  • 0
  • 19
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

İstanbul’un güzel ilçesi Beykoz Anadolu Yakasında yer alan bir ilçemizdir. Beykoz, cam işleme ile ün salmış bir ilçedir. Bu güzel ilçe yeşil bir çehreye sahiptir, doğayı sevenler için harika bir yapısı vardır. Bu yeşil ve doğal bölgede köpek pansiyonu bulmak mümkündür. Köpeklerin bakımı ve konaklaması için kurulmuş çok güzel köpek pansiyonları vardır. İş seyahatleriniz olduğunda veya tatil planları yapacağınızda evinizde beslediğiniz köpeğinizi nereye bırakacağım diye düşünmekten artık kurtulabilirsiniz. Beykoz’da bulunan köpek pansiyonları tam köpeğinizin aradığı ortamı sağlayabilecek yapıda merkezlerdir. Barınmadan, beslenmeye, sağlıktan, psikolojik desteğe her türlü imkanı sunan kusursuz pansiyonlardır. Köpek Pansiyonu Beykoz Fiyatı konusunda bilgi alabilir ve köpeğinizi bırakabilirsiniz. Uygun fiyatlarla karşılaşır ve hiç tereddütsüz sevgili dostlarınızı emanet edebilirsiniz.

Köpek Pansiyonu Beykoz Fiyatı

Köpek Pansiyonu Beykoz Fiyatı

İyi bir köpek pansiyonunda olması gereken her türlü donanıma sahip ve konforlu bir merkez olan Beykoz köpek pansiyonunda köpeğiniz harika vakit geçirecektir. Programlar dahilinde uygulanan çalışmalarla gerekli görülen faaliyetler yapılır, oyun saatleri, etkinlik saatleri düzenlenir. Beslenme saati belirlenir ve belli bir program dahilinde hareket etmeyi öğrenen köpeğiniz disipline olmayı öğrenir. Pansiyonda konaklamanın dışında gelişme kaydetme konusunda da önemli ölçüde yol kaydetmiş olursunuz. Ne kadar kalması konusu ise tamamen sizin isteğinize bağlıdır. Siz kaç gün veya hafta kalmasını isterseniz o kadar süreyle konuk edilir. Sosyalleşmesi sağlanır, kalabalık ortamlarda nasıl davranacağı iç güdüsünü elde eder.

Köpek Pansiyonunda Beslenme

Pansiyonda konaklayan bir köpeğin beslenmesi hususu özenle düzenlenir. İhtiyacı olan protein ve mineralleri alabileceği mama seçimi ile gerekli enerjiyi depolaması sağlanır. Sağlık açısından ihtiyaçlarını karşılayabilmesine olanak sağlayacak gıda takviyesi yapılır. Normal şartlarda standart bir köpeğin ne kadar besin tüketmesi gerekiyorsa o ölçüde besin verilir. Ayrıca köpeğin yaşına, kilosuna ve ırkına göre farklı şekilde beslenmesi gerekiyorsa bu özellikler göz önünde bulundurularak özel beslenme programı hazırlanır. Kesinlikle hiçbir köpek aç kalmaz, susuz kalmaz, dengeli ve sağlıklı beslenir.

Köpek Pansiyonunda Sağlık Kontrolü

Pansiyona gelen köpekler bir sağlık kontrolüne alınır, genel olarak sağlık açısından tehdit edici bir durum olup olmadığına bakılır. Uzman veteriner hekim eşliğinde gerekli kontroller tamamlanır ve müdahale edilmesi gereken bir durum varsa müdahale edilir. Aşı kontrolleri yapılır, aşıları tam olan köpeklerin girişine izin verilir, tam olmayanların ise gerekirse aşılanması sağlanır. Bulaşıcı parazit veya başka bir hastalık varsa özel bir itina gösterilir ve önlem alınır. Tedavisi mümkünse tedavisine bakılır ve korunma sağlanır.

Genel Yaşam Şartları

Sizin planlarınızı yerine getirebilmeniz için, iş seyahatleriniz olduğunda kabul edebilmeniz ve seyahatlere çıkabilmeniz için, tatile gidebilmeniz için ve en önemlisi de köpeğinizin mutluluğu ve huzuru için var olan köpek pansiyonlarına köpeğinizi emanet edebilmeniz için açılmış olan bu kuruluşlara köpeğinizi hiç düşünmeden bırakabilirsiniz. Pansiyonda kaldığı süre zarfında halinden memnun olacak ve evinizde ki rahatı bulacağından emin olabilirsiniz. Son derece huzurlu bir ortam, konfor, hijyen ve bakımla mutlu köpekler için siz de pansiyonlardan faydalanın. Özel bölmelerde tek başına barınma imkanı, kaliteli beslenme imkanı, günün belli saatlerinde oyun ve etkinlik saatleri eşliğinde zaman geçirilir. Psikolojik olarak destek anlamında çalışmalar yapılır, böylece burada kalmış bir köpek buradan ayrılırken daha sakin, algı gücü yükselmiş, gelişmiş ve öğrenmiş bir halde olur. Belli bir alt yapıya sahip olur, bundan sonra sizinle iletişimi daha kolay olur ve eğitimi daha rahat olur. Kısaca pansiyona gelmiş ve gitmiş bir köpek ile yaşamanız daha kolaylaşır.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir