Beylikdüzü Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Beylikdüzü Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 34
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Evinizde beslediğiniz köpekler adeta ailenizden biri oluyor ve kendi çocuğunuza sağlayacağınız imkânları köpeğinize de sağlamaktan çekinmiyorsunuz.  Bu sevimli dostlarınızı maalesef her an yanınızda bulundurmanız mümkün değil. Onlarla vakit geçirecek bir yakınınızda yoksa böyle bir durumda çok güvenli; aklınız köpeğinizde kalmadan onun zevkli vakit geçireceği bir yere emanet etmeniz sizi çok rahatlatacaktır.

Beylikdüzü Köpek Pansiyonu

Beylikdüzü köpek pansiyonu tam anlamıyla köpeğinizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için var. Beylikdüzü Köpek Pansiyonu işinde uzman kadrosuyla sevimli dostlarınızı rahatlıkla bırakabileceğiniz güvenli bir mekân. köpeğiniz orada olduğu süre içinde özel bakımı yapılarak hijyen ortamlarda konforlu bir şekilde vakit geçirmesi sağlanıyor. Köpeğinizin bakımları; köpek bakımı eğitimi almış kişiler tarafından profesyonelce yapılmaktadır. Sadece mama yemeleri ve dinlenmeleri için özel odaları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra odaları, çok iyi vakit geçirdikleri bir arkadaşını da misafir edebilecek şekilde oluşturulmuştur. Buraya emanet ettiğiniz köpeğiniz bakıcıların gözetimi altında diğer köpeklerle eğlenceli aktiviteler yaparak; oyunlar oynayarak çok keyifli ve kaliteli vakit geçirip sosyalleşecektir. Gün içinde bu aktiviteler ve oyunlarla yorulup mutlu olduklarını hissedeceklerdir.

Beylikdüzü Köpek Pansiyonu

Deneyimli çalışan kadrosu bulunan ve her anlamda gönül rahatlığı ile köpeğinizi emanet edebileceğiniz bu mekânda soğuk ve yağmurlu havalarda bile oyun oynayabilecekleri iç mekânları da mevcuttur. Ayrıca ırklarına göre oyun oynayacakları gruplar oluşturularak küçük ırklar kendi arlarında orta ırklar kendi aralarında oyun oynayacakları ortamlarda vakit geçiriyorlar. Pansiyonda her daim bulunan veterinerlerde gün içinde köpeklerin sağlık kontrolleri ile de yakından ilgilenmektedir. Hem köpeklerin sağlık kontrollerinin yapıldığı; hem bilinçli çalışan ekip ile oyun oynadıkları, sağlıklı mamalar ile beslendikleri konforları için en ince ayrıntısına kadar her şeyin düşünüldüğü bu nezih mekânda küçük dostlarınız için adeta tatil niteliği taşımaktadır.

Köpek Bakımı

Köpek severler için bulunmaz bir nimet olan bu pansiyonun oyun alanlarının etrafı güvenlik açısından teller ile çevrilmiştir. Herhangi bir tehlike söz konusu değildir. Irklarına göre ayrılarak oyun oynamaları için oyun alanlarının genişliği de düşünülmüştür. Bu kadar detay göz önünde bulundurarak oluşturulan mekânda çok fazla hayvan sevgisinden de bahsedebiliriz. Çünkü içinde hayvan sevgisi olmayan biri ne derece eğitim almış olursa olsun sadece bilgi ile bakım yapamaz. Daha doğrusu bu bakım yüzeysel prosedür gereği yapılan bakımdan öteye gidemez. Beylikdüzü köpek pansiyonu köpek sevgisi ve almış oldukları özel bakım eğitimini birlikte kullanarak köpekleriniz için sıcak kaliteli nezih ortamlar sunmaktadır. Ücret konusunda da çok tereddüt etmeden geleceğiniz adres olan Sultanbeyli köpek pansiyonu ile ilgili daha detaylı bilgi için mutlaka gidip birebir ziyaret etmelisiniz. Bu sayede ne kadar temiz, konforlu, olanakları fazla olan, köpek eğitiminden sağlığına kadar tüm detayların göz önünde bulundurularak hazırlanmış bir mekân olduğunu canlı canlı görmüş olursunuz. Her anlamda çok başarılı bir pansiyon olan Beylikdüzü köpek pansiyonu aynı zamanda pet taksi hizmeti de vermektedir. Ulaşım açısından da kendinizi yormayacağınız olanaklara sahiptir.

İster şehir dışı uzun süreli seyahatlerinizde isterseniz günü birlik iş yoğunluğunuzda köpeğinizin de mutlu olacağı çok güzel bir alternatif sunan pansiyon, köpeğinizin sosyalleşmesi ve farklı şeyler yaşaması içinde önemli bir role sahip. İnsanların zaman zaman tatile ihtiyaçları olduğu gibi hayvanlarda da yaşadığı ortamdan uzaklaşma farklı çevre ile vakit geçirme ihtiyaçları var mutlaka. Bunun için sadece seyahat ettiğiniz zamanlar değil köpeğinizi monoton ve mutsuz hissettiğinizde de onun için bir sürpriz niteliği taşıyabilir böyle köpek pansiyonları. Farklı eğitimler alarak köpeğinizin kapasitesinin de artırılmasına katkıda bulunabilirsiniz. Burada özgürlükleri de asla kısıtlanmıyor aksine kontrollü özgürlük yaşatılacak bir zaman dilimi yaratılıyor. Sizin de burada köpekler ile ilgili bilmediğiniz veya merak ettiğiniz birçok şeyi öğrenme şansınız var tabi ki. Köpek bakımı, eğitimi ve cinsleri konusunda eğitim almış çalışanlarımızdan bu konu hakkında da faydalanabilmeniz mümkün.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir