Köpek Oteli Ataşehir istanbul

PAYLAŞ
Köpek Oteli Ataşehir istanbul
  • 0
  • 18
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

İnsanlarda var olan hayvan sevgisi ve hayvanlarla birlikte aynı ortamlarda yaşama isteği doğal olarak gelişen bir duygudur. İnsanları sevmek, hayvanları sevmek, tüm canlıları sevmek insanın iç güzelliğiyle alakalı bir şeydir. Kendini bilen ve iç güzelliği taşıyan her insan çevresindeki canlılara karşı sevgi dolu olur, hassas davranır ve çevresine sıcak yaklaşır. Canlı sevgisinde en üstün tutkulardan biridir hayvan sevgisi. Bir hayvan beslemek, ona bağlanmak ve şefkatle yaklaşmak, ihtiyaçlarını gidermek mutluluk verir. Evde beslenebilecek hayvanlardan kuş, kedi, köpek, balık gibi hayvanlar vardır. İnsana en sadık olan ve dostça davranan hayvan ise köpeklerdir.

Bir köpek karşısındaki insandan aldığı yakınlık ve sevginin karşılığını mutlaka verir, sadık bir dost olur. Evde köpek beslemek güzeldir, fakat her an eve bağlar insanı. Yeme, içme tuvalet gibi ihtiyaçlarını giderebilmek için yardım alması gerekir. Kendi başına kendi ihtiyaçlarını karşılayamaz. Mamasını yemesi için, suyunu içmesi için ve tuvalet ihtiyacı için bir insandan destek alması gerekir. Bu durumda köpeğinizi yalnız bırakmanız mümkün değildir. Belli saatler dışında yalnız kalamazlar, 2-3 gün süreyle evde tek başına bırakamazsınız. Mutlaka yemek saatinde ve tuvalet saatlerinde yanında olmalısınız ve ona yardımcı olmalısınız. Yani bazen mecbur kalsanız bile onu bırakıp bir yere gidemezsiniz. Gitmeniz gerektiğinde bir yakınınızdan ricada bulunup ona bakmasını ve göz kulak olmasını istersiniz. Ama her zaman böyle yakınlar bulamayabilirsiniz, kimse bu sorumluluğu almak istemez. Her seferinde büyük çabalar sonucunda bakacak birilerini bulmaya çalışırsınız. Ancak bir köpek oteline başvurarak bu sorundan kurtulabilirsiniz. Sizin can dostunuza hiç gocunmadan, en az sizin kadar iyi bakabilecek bir kuruluş olarak köpek otelleri hizmet verir.

Köpek Oteli Ataşehir istanbul

En İyi Çözüm Köpek Oteli

Köpeğinizi bırakabilmeniz için en iyi çözüm ve en doğru adres bir köpek otelidir. İstanbul ilinde Ataşehir semtinde bulunan iyi bir köpek oteli tercihiniz olabilir. Köpek Oteli Ataşehir İstanbul köpeğinize son derece iyi bakar, yeme, içme ihtiyaçları ve diğer bilumum ihtiyaçlarını en iyi şekilde giderir. Otelde her köpek için ayrı odalar mevcuttur, hepsi kendine ait bölümlerde kalarak benimser ve birbirlerine zarar verme olasılığı ortadan kalkmış olur. Hazırlanmış olan odalar özel ısıtmalı ve konforlu odalardır, soğuk kış günlerinde üşümez, sıcak yaz günlerinde sıkılmazlar. Otelin iç dizaynı tamamen köpeklerin doğasına uygun şekilde tasarlanmış ve mutlu dakikalar geçirmelerine zemin hazırlanmıştır.

Köpek Oteli Ataşehir istanbul

Ataşehir köpek otelinde köpeklerin beslenmelerine özen gösterilir. Protein oranı yüksek, dengeli beslenmeye olanak sağlayan ve gıda standartlarına uygun, damak tatlarına hitap eden köpek mamaları ve yiyecekler verilir. Beslenme işlemi belli saat aralıklarıyla gerçekleştirilir, fazla veya eksik yemelerinin önüne geçmek için ve dengeli beslenmeyi sağlamak amacıyla beslenme saatleri vardır.

Oyun ve etkinliklere ayrı bir özen gösterilir, oyunlar köpeklerin zeka gelişimi ve motor gelişimi için çok önemlidir. Gelişimine katkı sağlayacak oyunlarla eğlenirken gelişimleri de sağlanacaktır. Tuvalet eğitimi konusunda özel çalışmalar yapılarak bu eğitimle ilgili eksik yanlar varsa tamamlanır. Sağlık kontrolü yapılmadan otele kabul gerçekleşmez, otele gelindiğinde uzman veterinerler aracılığıyla gerekli sağlık kontrolleri yapılır ve sağlıklı olup olmadıklarına bakılır. Herhangi bir sağlık problemi ile karşılaşılırsa çözüm bulunur ve köpeğiniz sağlığına kavuşturulur.

Tatil Planı Yaparken Daha Rahat Olun

Tatile gitmek için hazırlanmaya başladığınızda, tatil planları yaparken ne yapacağım diye düşünmeyin. Köpeğinizi bırakabileceğiniz emin bir adres var artık, siz tatile giderken köpeğiniz de ufak bir tatili hak etmiştir, o da kendi çapında tatilini yapsın ve hoşça vakit geçirsin.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir