Köpek Pansiyonu Maltepe

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Maltepe
  • 0
  • 18
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpek Pansiyonu Nedir? Ne Amaçla Köpekler Bu Pansiyonlara Gönderilir?

Köpek pansiyonları genel anlamda siz köpeğinize bakacak zamanı bulamadığınızda ya da seyahat, tatil gibi köpeğinizle ilgilenemeyeceğiniz durumlarda onu belli ücretler karşılığında aynı bir otel gibi bıraktığınız ve köpeğinizin de siz yokken ihtiyaçlarının karşılandığı, çeşitli egzersizler yaptığı, bakım gördüğü ve siz yokken eğlenip zamanını geçirdiği konaklama yerleridir.

Eskiden genel olarak köpek pansiyon ve otelleri kafes içinde hayvanlara bakıyor ve pek de ilgi göstermediği için insanlar çok sık tercih etmiyordu fakat artık köpek otellerindeki bu sistemi uygulayan bünyeler gerek kapatıldı, gerek de gözlemlenerek sistemleri takip edilmeye başlandı. Bu sebeple eskiden olan güven sarsıntısı ve bu düzenbazlıklar insanları köpek otellerini kullanmamaya ve bu tarz pansiyon, otel benzeri yerlere köpeklerini emanet etmek yerine veteriner, komşu, akraba gibi bakacak kişilere vermeye teşvik etti.

Köpek Pansiyonu Maltepe de Ne Gibi Hizmetler Veriliyor?

Köpek otelleri genel anlamda köpeklerinizin düzenli temizlik ve bakımını yapıyor, sağlıklı ve düzenli, beslenme programına uygun beslenmesini sağlıyor, çeşitli koşu, yüzme, yürüyüş, oyun, itaat eğitimleri, tuvalet eğitimleri, toplu sosyalleşme aktiviteleri gibi etkinler ile kişisel olarak hem fiziksel hem zihinsel hem de sosyal gelişmeleri sağlanıyor, bu gibi aktivite ve etkinlikler yardımı ile siz yanında değilken bile köpekleriniz mutlu ve sağlıklı bir şekilde bakım görerek zinde kalıyor ve her türlü aktiviteyi yapması sağlanıyor.

Köpek Pansiyonu Maltepe

Köpekler İle Kimler İlgileniyor?

Köpekleriniz ile siz yanlarında değilken eğitmenleri, bakıcıları ve veterinerler ilgileniyor. Bu sayede hem sürekli düzenli bir şekilde kontrol altında tutulmuş oluyorlar hem de onları fazla sıkmadan eğitim vermiş oluyorlar. Bu açıdan eğitmenler ve bakıcılar onlar için oldukça katkı sağlıyor denilebilir. Bütün Köpekler Aynı Anda Sosyal Aktivitelere Katılıyor Mu? Elbette ırkları ya da köpeğinizin saldırganlık derecesine göre çeşitli toplu sosyal aktivitelere katılması hem tehlikeli hem de rahatsız edici olabiliyor. Bu sebeple genelde ırklar ya da benzer ırk köpekler ile aynı anda aynı toplu sosyal aktiviteler uygulanıyor ve köpekleriniz hem güvenli hem de rahat etkinlikler yaparak gerilmemiş ve eğitmen ve bakıcılara da sorun çıkartmamış oluyor.

Köpek Pansiyonu Maltepe İçerisinde Nerede Bulabilirim?

Maltepe köpek pansiyonu bulmak anlamında en uygun bölge olmasa da; köpek oteli ve pansiyonu için internet üzerinden ya da bazı araştırmalar ile bulmak çok da zor olmayacaktır. Bazı sitelere bakarak Maltepe’deki köpek otelleri hakkında bilgi edinebilir; isterseniz araştırmalarınız sonucu edindiğiniz bilgileri gözünüz ile görmek istiyor iseniz seçtiğiniz köpek oteli ve pansiyonlarını ziyaret edebilirsiniz. Ve sağladığı imkân ve hizmetler hakkında dilerseniz yetkililer ile dilerseniz de eğitmen ve bakıcılar ile görüşerek daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bu sayede hem güven açısından edindiğiniz bilgiler ve gözlemler doğrultusunda daha fazla bilgi sahibi olursunuz hem de yüz yüze konuşma fırsatı sayesinde konuştuğunuz köpek pansiyonunun sizler için ne gibi hizmetler sağladığını ve fiyatlarını öğrenerek işinizi garantiye almış olursunuz.

Küçük bir araştırma ile dilerseniz veterinerinize dahi sorarak ya da internet üzerinden çeşitli bölgelerde size yakın ya da uzak; pahalı ya da ucuz köpek pansiyonlarını bulmanız ve giderek incelemeniz, bünyenin izin verdiği kadarı ile mümkün. Bu sebeple de çok küçük bir araştırma ile en uygun köpek pansiyonunu bulmak çok da zor olmayacaktır.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir