Göztepe Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Göztepe Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 87
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Göztepe Köpek Pansiyonu

Köpeğiniz varsa bir gün mutlaka ihtiyaç duyacağınız bir yerdir, köpek oteli. Çünkü hızla ilerleyen kentleşme sevgili dostlarımız için çok uygun alanlar yaratmıyor. Gidilen mekânlarda onlardan korkan insanlarla ya da iyi davranmayan düşmanlarla karşılaşmaları mümkün oluyor. Rahatça çıkmak istediğiniz yolculuklarda gözünüz arkada kalmasın diye oluşturulan bir yer, Göztepe Köpek Pansiyonu. Kimselere bırakmaya kıyamadığınız, gözünün içine baktığınız, sevgili varlıklarınız için tıpkı sizin gibi bakmaya özen gösteriyoruz. İster birkaç saat bırakın isterseniz daha uzun… Köpeğinizi geri almak için geldiğinizde hiç mutsuz olmayacaksınız. Sevgili dostlarınız, ilk geldikleri gibi huzurlu, mutlu ve sağlıklı olarak sizlere teslim edilir.

Köpeklerin bakımı ve sağlığına çok önem verildiği pansiyonumuza ilk geldiğiniz zaman köpeğiniz hakkında ayrıntılı bilgi verebilir ve merak ettiklerinizi uzman ekibimize yöneltebilirsiniz. Ancak pansiyonumuza getirdiğinizde köpeğinizi teslim almadan önce gerekli kontroller yapıyoruz. Bunlardan bazıları, var olan kilo ölçümü, veteriner hekim tarafından yapılan sağlık ve köpeğinize ait getirilen eşyaların kontrolü sonrasında giriş çıkış işlemleri düzenleniyor. Pansiyonumuzda konaklayacağı süre içerisinde beslenmesi ve bakımına önem verilir. Köpeklerin beslenme ve tuvalet saatleri önceden belirtildiği gibi sahiplerine belirtilen saatlerde yapılır. Köpekler için gerekli olan rutin kontrollerden kulak, göz bakımı, tırnakların kesimi, yıkanma hep sistemli şekilde yapılmaktadır.

Göztepe Köpek Pansiyonu

Tüm yapılan aktivitelerden ve bakımlardan köpek sahipleri önceden bilgilendirilir. Özel bir durum ya da istenilmeyen durumlar varsa önceden belirtmenizde fayda var. Veteriner hekimlerin kontrolünde yapılan tüm bakım ve sağlık konuları pansiyonumuzda son derece önemlidir. Çünkü her hayvanın sahip olduğu bünye değişikliği, karakter yapısı ve hassasiyeti ayrıdır. Bu nedenle köpeklerinizi evlerinde alışık olduğu şekilde misafir etmeye özen gösteriyoruz. Mama ve uyku saatlerine dikkat edilmektedir. Oyun alanlarında rahat olabilmelerine ve diğer köpeklerle ilişkileri kontrol altında tutulmaktadır. Köpek sahiplerinin izni varsa aynı ırktan olan diğer köpeklerle bir arada bulunup sosyalleşmeleri ve oyna oynamaları yine uzmanların gözetiminde mümkün oluyor.

Köpek sahiplerinin en çekindiği konularda biridir, köpek pansiyonları. Acaba köpeğimize iyi bakarlar mı? Severler mi? mutlu olur mu? Bir ihtiyacı olduğunda ona karşı davranışları nasıl olur? Yemek yer mi? Gibi çeşitli sorularla hep merak ederler. Düşüncelerin de hep köpekleri olur. Sık sık arayıp, nasıl olduğunu öğrenmek isteyebilir hatta görmek ihtiyacı duyabilirler. Böylesi durumlarda pansiyonumuzla ilgili merak edilen tüm soruları rahatlıkla sorabilir ve arayabilirsiniz. Kamera sistemimiz sayesinde köpeğinizin durumunu takip edebilir ve tatilinizin keyfini sürebilirseniz. Pansiyonumuz, ev ve/veya bahçe ortamına alışık köpekler için düzenlenmiştir. Eğer köpeğiniz, hiç ev ortamına alışık değilse o zaman bahçede düzenlenmiş pansiyonlarda rahatlıkla kalabileceklerdir. Uzman ekibimiz hem açık hem de kapalı alanlarda köpekleriniz için gerekli olan tüm imkânı sağlamaktadır. Çünkü oyun alanları hem açık hem de kapalı alanlarda mevcuttur.

Köpek  Bakımı

Göztepe Köpek Pansiyonu sizin ve köpeğinizin güvenle kullanabileceği bir mekândır. Ancak köpeğinizin sağlığı için gerekli kontroller yanında köpek sahiplerinin de işbirliği içerisinde olmasını arzu ediyoruz. Köpeğinizi getirirken sağlığı hakkında detaylı bilgi vermenizde fayda var. Ve tabii ki, kumunu ve mamasını getirmeniz iyi olabilir. Çünkü alışkın olduğu mama ve kumun dışındakileri kullanmayı reddedebilir. Farklı gıdalar da sindirim sistemine zarar verebilir. Ayrıca köpeğinizin düzenli kullandığı bir vitamin ya da ilaç varsa bunları da birlikte getirmeniz halinde köpeğiniz, pansiyonumuzda kaldığı sürece tedavisine düzenli şekilde devam edebilir. Tuvalet ihtiyaçları ise, her köpeğe göre değişir. Bu nedenle köpeğinizin tuvalet ihtiyacı belirttiğiniz şekilde yapılması sağlanır. Pansiyonumuza ilk defa gelenler için elbette ki nasıl bir süreç olacak diye endişe edebilirsiniz, ama teslim almaya geldiğiniz zaman köpeğinizin huzurlu ve sağlıklı olduğunu görmek sizi rahatlatacaktır.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir