istanbul Fatih Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
istanbul Fatih Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 52
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Evlerini, bahçelerini paylaştıkları, hayatlarında önemli bir yer taşıyan köpekler sahipleri için çok değerli birer varlıktır. Köpekler de çocuklar ve yaşlılar gibi ilgi ve sevgi isterler. Sevginin olduğu yerde köpek sahibine sadık ve bağlı olur. Bazı insanlar için köpekleri adeta onların çocukları gibidir. Bir yere gidecek olsa aklı köpeğinde kalır. Hele uzun bir süre köpeğin ayrı kalmak zorunda kalıyorsa bir telaş sarar. Kime bırakacağım, o iyi bakar mı, yemeğini verir mi gibi sorular çoğu zaman uykularını kaçırır. Çünkü köpekleri onların bir çocuğu gibidir. ıstanbul Fatih köpek pansiyonu sizi bu sorulardan kurtarıyor. İstanbul’un Fatih ilçesinde yer alan Fatih köpek pansiyonu köpeğinizin iyi vakit geçireceği, bakımının yapılacağı siz yokken köpeğinizin ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet vermektedir. Köpeğiniz burada sizden ayrı kaldığını bile anlamayacak.

Sizler Fatih köpek pansiyonuna gelerek köpeğinizin nasıl bir ortamda kimler tarafından bakılacağını görebilirsiniz. ıstanbul Fatih köpek pansiyonu köpeğinize en iyi şekilde hizmet vererek sizlerin içinizin rahat etmesini sağlar. Köpekler Fatih köpek pansiyonu için en değerli varlıklardır. Köpeğinizi artık gönül rahatlığı ile bırakabileceğiniz bir yer aramanıza gerek yok. Fatih ilçesinde oturuyorsanız köpeğinizi kimseye emanet edemiyorsanız İstanbul Fatih köpek pansiyonu sizlerin bu sorununa çözüm bulmak için hizmet vermektedir. Köpeğiniz burada sevgi ve ilgi ile bakılırken sizlerde rahat bir şekilde tatilinizi yapabilirsiniz.

Köpeğinizin ıstanbul Fatih Köpek Pansiyonu  Kalma Şartları:

ıstanbul Fatih Köpek Pansiyonu

Köpeğiniz pansiyona kabul edilmeden önce tüm sağlık kontrolleri yapılır. Köpeğinizin pansiyona kabul edilmesi için aşı kartının olması gerekmektedir. Aşı kartı olmayan köpekler pansiyona kabul edilmemektedir. Köpeğinizin kalacağı sürenin bildirilmesi, varsa özel maması yanınızda getirilmesi, kullandığı ilacı köpeğinizi ıstanbul Fatih köpek pansiyonu kayıt işlemlerinde yetkiliye teslim etmeniz gerekir. Bunun dışında köpeğinizin normal yaşantısında alışkın olduğu tuvalet saatleri, mama saatleri ve miktarı, yürüyüş zamanları ve süresi, banyo zamanlarını bildirmeniz gerekir. Köpeğinizin özel bir durumu yada özel bakım isteyen bir rahatsızlığı varsa İstanbul Fatih köpek pansiyonu kayıt işlemlerinde mutlaka bildiriniz. Pansiyon ile iletişime geçtiğinizde mutlaka rezervasyon yaptırmalısınız.

Köpeğinizin Yararlanacağı Hizmetler:

İstanbul Fatih köpek pansiyonu köpeklerinizin evlerindeki konfor ve rahatı bulması için en iyi hizmeti sunar. Köpeğinizin kalacağı yer alışkın olduğu zeminde hazırlanır. Bahçeye alışkın köpekler için bahçe ortamı, evde kalan köpekler için ev ortamında kendilerine ait odalar bulunur. Odalar temiz, havadar, ferah, ses yalıtımlı, bakteri ve virüse karşı özel klimalıdır. Odalar köpek kulübeleri şeklindedir. Köpeklerin oynayacakları oyun alanı ve köpek parkı bulunur. Oyun alanı köpeklerin daha rahat edebilmesi için geniş bir alana sahiptir. Köpeklerin uyku düzenlerine, beslenme saatlerine ve temizliğine çok dikkat edilir. ıstanbul Fatih köpek pansiyonu köpeğinizin yaşına uygun eğitimler verir. Yapılacak olan aşıları veteriner hekim tarafından yapılır.

Tuvalet zamanında alışkın olduğu şekilde tuvalet ihtiyacı giderilir. Pansiyonda 7/24 bulunan veteriner ile sağlık kontrolleri düzenli yapılırken acil durumlarda hemen müdahale edilir. Sıcak havalarda köpeklerin serinleyebileceği havuz bulunur. Köpeğin banyo zamanında banyo yaptırılır. Köpeklerin bulundukları ortamlar, kaldıkları odalar, yemek ve su tasları her gün düzenli olarak temizlenerek hijyen sağlanır. Özel bakım gerektiren köpeklerle özel olarak ilgilenilir. İstanbul Fatih köpek pansiyonu uzman eğitimli bakıcılar işle çalışmaktadır. Personellerin hepsi sertifikalı ve işinde uzman hayvan sever kişilerden oluşmaktadır. Köpeğinizi hiç tereddüt etmeden bırakabileceğiniz bir yer arıyorsanız kendiniz ilk önce gelip gezerek karar verdikten sonra köpeğinizi emanet edebileceğiniz ıstanbul Fatih köpek pansiyonu sizlerin her zaman hizmetinizdedir. Pansiyonumuz köpeğinizin düzenli olarak fotoğraf ve videosunu çekerek sizlere yollar.

 

Incoming search terms:

  • https://www kopekpansiyonu org/istanbul-fatih-kopek-pansiyonu/
köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir