Bostancı Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Bostancı Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 156
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

İstanbul’un önemli mahallerinden bir tanesi olan Bostancı, Kadıköy ilçesine bağlıdır. Mahalle bağlı olduğu Kadıköy ilçesinin en doğusunda yer alıyor. Türkiye’nin en büyük şehri olma özelliğini taşıyan İstanbul’un tüm mahallelerinde olduğu gibi Bostancı’da da köpek sahiplerinin köpeklerini rahatlıkla bırakabileceği köpek pansiyonları bulunuyor. Bostancı köpek pansiyonu ayrıcalıklarından yararlanmak isteyen hayvan severler istedikleri zaman köpeklerini bu konuda uzman olan kişilere güvenle teslim edebiliyorlar.

Bostancı Köpek Pansiyonu Önemi

Evlerinde farklı cinsteki köpeklerin bakımını üstlenen ve uzun yıllar boyunca onların gelişmesi ve büyümesi için ellerinden geleni yapan kişiler için köpeklerinden ayrılmak her zaman zor bir durumdur. Çünkü belirli bir süre sahip olunan köpeklerle yaşandığı zaman köpekler insanların adeta can dostlarından bir tanesi durumuna geliyor. Bu yüzden de herhangi bir nedenden dolayı köpek sahipleri evlerinden ayrılacakları zaman köpeklerini evde yalnız başına bırakmak istemezler.

Ayrıca köpeklerin uzun süre evde tek başına kalması demek hem köpeklerin beslenme düzenlerini bozar, hem de köpeğin ihtiyaç duyduğu bakımları yapılamaz. Bu yüzden de köpek sahipleri tatil, toplantı ya da bunun gibi herhangi bir nedenden dolayı evlerinden uzun süre ayrı kalacakları zaman köpeklerini sevdikleri birilerine bırakmak ister. Ancak bu durum çoğu zaman oldukça zordur. Çünkü köpek sahiplerinin çevresinde her zaman köpek bakımını konusunda bilgi sahibi olan kişileri bulmak mümkün olmayabilir. Birçok kişi bu konuya gereken önemi vermez ve köpeklerini bıraktıkları kişilere sadece mamalarını vermelerinin yeterli olacağını söyler.

Bostancı Köpek Pansiyonu

Ancak bu durum tamamen yanlıştır, çünkü köpek bakımı konusu sadece köpeklerin beslenmesi yeterli olmaz. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi köpek bakımı konusunda dikkat edilmesi gereken çok sayıda konu bulunur ve bu konular hakkında bilgi sahibi olmayan kişiler emanet aldıkları köpeklerin bakımını sağlıklı bir şekilde yapamazlar. Bu yüzden belirli bir süre evlerinden ayrılmak durumunda olan kişilerin yapmaları gereken en doğru şey Bostancı köpek pansiyonu konusunda hizmet almaktır.

Köpek bakımı, eğitimi ve beslenmesi durumunda uzman olan kişilerden oluşan bir ekip, emanet ettiğiniz köpeğinize en az sizin kadar özen göstererek; siz dönene kadar köpeğinizle oldukça özenli bir şekilde ilgilenmektedir. Böylece hem köpek sahiplerinin akılları arkada kalmamış olur, hem de köpekler sahiplerinin olmadığı zamanlarda tüm ihtiyaçları dikkatli bir şekilde karşılanarak yaşamlarına devam ederler.

Bostancı Köpek Pansiyonu Özellikleri

Uzun yıllardan bu yana köpek sahiplerine köpeklerinin bakımı konusunda hizmet veren köpek pansiyonunun birçok özelliği bulunuyor. Köpek pansiyonlarının sahip olduğu bu özellikler sayesinde köpekler en az evlerindeki kadar rahat bir şekilde yaşamlarını geçiriyorlar. Köpek pansiyonun en önemli özelliklerinden bir tanesi köpeklerin konaklamalarının sağlandığı yerlerin oldukça temiz konforlu olmasıdır.

Köpeklerin geçici ortamlarına kısa sürede alışabilmeleri için birçok şeyin düşünüldüğü ve titizlikle uygulandığı odalar sayesinde köpekler herhangi bir adaptasyon sorunu yaşamıyorlar. Köpeklerin rahat etmesi için odalarda ısınma, aydınlatma ve ses konusunda tüm ayrıntılar en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Köpeklerin en rahatsız olduğu konulardan birisi elbette güneş ışığıdır. Bu yüzden köpek pansiyonu bu konuda da özenli bir şekilde davranarak köpeklerin güneş ışığından rahatsız olmaması için tüm önlemleri almıştır.

Ayrıca köpekler emanet edildikleri pansiyonlarda en kaliteli köpek mamaları ile beslenmektedir. Böylece köpekler herhangi bir sağlık sorunu ile de karşılaşmazlar. Ancak köpeklerin başlarına gelebilecek herhangi bir olumsuz durumda bile günün her saati veteriner uzmanlar köpekler için ellerinden gelen müdahaleyi gerçekleştirmektedir. Tüm bu özelliklerden yararlanmak; gözünüz arkada kalmadan köpeğinizi emanet edebileceğiniz bir yer arıyorsanız Bostancı köpek pansiyonu sizler için en doğru adrestir.

Incoming search terms:

  • https://www kopekpansiyonu org/bostanci-kopek-pansiyonu/
köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir