ıstanbul Sultanbeyli Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
ıstanbul Sultanbeyli Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 17
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpek pansiyonları köpeklerin geçici bir süre konakladıkları mekanlardır. Nasıl ki biz insanlara konaklama hizmeti vermek için oteller ve pansiyonlar mevcut ise köpekler için de aynı amaçla köpek ve pansiyonlar mevcuttur. Köpek pansiyon ve otelleri köpeklerin rahat bir konaklama süreci geçirmeleri için ihtiyaç duyulan bütün hizmetleri yerine getiriyor. Köpek sahipleri iş, tatil gibi akla gelebilecek birçok sebepten dolayı köpeklerinden ayrılmak zorunda kalıyor. Böyle anlarda köpek sahipleri ya köpeklerini beraberlerinde götüremedikleri için ya da köpeklerini emanet edebilecekleri güvenli kimseler bulamadıkları için köpeğini güvenle emanet ettikleri bu oteller ve pansiyonlar hem köpekleri hem de köpek sahiplerini büyük ölçüde rahatlatıyor. ıstanbul Sultanbeyli Köpek Pansiyonu bu pansiyonlardan biridir ve sahip olduğu tecrübesi ile epeyce müşterisi olan bir kurumdur.

ıstanbul Sultanbeyli Köpek Pansiyonu Köpek Kayıtları

ıstanbul Sultanbeyli Köpek Pansiyonu

Köpeğini emanete bırakma konusunda arayışa giren köpek sahipleri öncelikle İstanbul Sultanbeyli Köpek Pansiyonunu arayarak randevu almalıdır. İstanbul Sultanbeyli Köpek Pansiyonu kaliteli hizmet verebilmek adına kaydını yaptığı köpek sayısı sınırlıdır. Oldukça da talep görmesi nedeni ile randevu alarak gidilmelidir. Köpek sahibine verilen randevuya göre hareket ederek köpekler pansiyona emanet edilir. Randevu zamanında pansiyona köpeği ile giden köpek sahibi köpeğinin kayıt işlemleri sırasında pansiyon görevlilerinin ihtiyaç duyduğu tüm bilgileri vermelidir. Bu bilgiler emanete bırakılan köpeğin konaklama süresince rahat ettirilmesi için oldukça önemlidir. ıstanbul Sultanbeyli Köpek Pansiyonu edindiği tecrübeler sayesinde emanete bırakılan köpeğe tüm yönleriyle hizmet verir. Pansiyona kayıt için gelen köpek sahibi bu hizmetin kalitesini ve sunduğu imkanları gözle görülür şekilde fark eder, emin olur ve bu sayede içi rahat olarak köpeğinden ayrılır. Hatta çoğu köpek sahibi pansiyonun hizmetlerinden aldığı memnuniyetten ötürü pansiyonun sürekli müşterisi olmaktan geri kalmıyor. Kaydı gerçekleşen köpeğe kısa bir sağlık taraması yapılır ve sonrasında köpeğe odası ve yatağı gösterilir.

ıstanbul Sultanbeyli Köpek Pansiyonunun Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

Pansiyonda köpek için gerekli tüm hizmetler eksiksiz olarak yerine getirilir. Beslenmeleri günde üç öğün olarak sağlanır, düzenli olarak sağlık kontrollerine tabi tutulur, personeller eşliğinde oyunlar oynanır, yürüyüşler düzenlenir, tuvalet ihtiyaçlarının giderilmesi sağlanır ve personeller tarafından ihtiyaç duydukları sevgi gösterilir. Sevgi ile yaklaşım pansiyonumuzun temel prensibidir ve bu prensibi tam anlamıyla yerine getiren personellerden ötürü köpek sahibinden ayrı kaldığı dönemi mutsuz olarak geçirmesi önlenmiş olur. Köpeklerin yattıkları yataklar, kaldıkları odalar ve yemek kapları günlük olarak temizlenerek olması gereken hijyen sağlanır.

İstanbul Sultanbeyli Köpek Pansiyonu Ve Çalışanlarının Özellikleri

Köpekle iletişim kurmak bir beceri işidir. Bunun için mutlak suretle kişinin eğitim alması gereklidir. İstanbul Sultanbeyli Köpek Pansiyonu, bünyesinde barındırdığı tüm personellerinin köpek konusunda yeterince bilgi sahibi olmasına, köpek sevgisi barındırmasına, sabırlı ve fedakar kişiler olmasına itina göstermiştir. Köpek pansiyonlarında aktif olarak görev almak isteyen kişileri mutlaka bu özelliklere sahip olması gerekiyor. Bir köpek sahibi için köpeğini emanet ettiği yere duyacağı güven oldukça önem arz eder. Bu güveni tam anlamıyla sağlayacak kişiler pansiyonda çalışan personelin ta kendisidir. Pansiyona müracaat edenlerin dikkate aldıkları en önemli hususlardan bir tanesi personellerin köpeklerle kurdukları ilişkinin kalitesidir. Pansiyonun hijyen koşulları ve güven konusunda verdiği ilk izlenimler de köpek sahiplerinin dikkate aldıkları diğer hususlardır. Son olarak da pansiyonun sunduğu hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi edinen köpek sahibi tüm bu ayrıntılardan yola çıkarak bir sonuca varır ve kurumun köpeğini emanet edebileceği bir yer olup olmadığına karar verir. İstanbul Sultanbeyli Köpek Pansiyonu bu kriterlerin hepsine sahip olarak hizmet veren bir kurumdur.

 

 

 

 

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir