Köpek Oteli Adalar istanbul

admin 5 sene önce

Adalar, İstanbul’un sakin, yeşil ve çarpıcı güzellikteki yerlerindendir. Gürültüden uzak, egzoz dumanından uzak, kalabalıktan uzak tam yaşanılası bir yerdir burası. Yüzyıllık çam ağaçları, tıngırtıngır fayton sesleri, köşkleri, meyhaneleri ve sokak aralarında oyun oynayan çocuklarıyla Adalar sakin kalmış bir köşedir. Adalar’a turistik turlar düzenlenir, insanlar yurdun dört bir köşesinden gelip bu güzellikleri görmek isterler. Belli saatlerde çalışan vapurlarla buraya ulaşım sağlanır.

Denize girmek ve yeşilin tadını çıkarmak harikadır, balık restoranlarında nefis balıklar yiyebilir ve günün tadını çıkarabilirsiniz. İnsanlar için Adalar tam dinlenmelik sakin bir yerdir, evcil hayvan beslemek isteyenler için de ideal bir ortamdır burası. Köpek, kedi, kuş beslemek isteyenler için doğal ortam oluşturabilecekleri onların rahat edebilecekleri bir ilçedir. Böyle güzel yeşillikler arasında, denizin tadının ve tuzunun hissedildiği bir alanda köpek oteli bulmanız da mümkündür. Seyahatleriniz olduğunda, tatile gideceğiniz zamanlarda hiç düşünmeden köpeğinizi bırakabileceğiniz güvenilir bir köpek oteli arıyorsanız Köpek oteli Adalar istanbul tam aradığınız merkezdir.

Köpek Oteli Adalar istanbul

Köpek Oteli Adalar istanbul

Bir köpek oteline köpeğinizi bıraktığınızda ona evinizin rahatlığını sunan, doğal ortamda yaşama özgürlüğünü sunan ve güvenilir bir konaklama imkanı sunan bir merkeze bırakmış olursunuz. Otellerde köpekler için özel olarak hazırlanmış ayrı odalar vardır, geniş ve rahat dolaşabileceği bölmelerde uyuyabilir, dolaşabilir ve sıkılmadan dinlenebilir.

Beslenme konusuna büyük önem verilir, doğal ve organik mamalar ve besinler ile beslenir ve sağlığına zarar verecek hiçbir gıda verilmez. Saatli bir beslenme sağlanır kesinlikle aç kalma veya gereğinden fazla besin alıp sonradan sıkıntı yaşanmasına olanak verilmez. Beslenme sırasında diğer köpeklerle aynı anda ve ortamda beslenme sağlanır böylece sosyalleşme yolunda büyük bir adım atılmış olur. Birlikte beslenme sağlanması ile birbirlerinin yemeklerine saldırmadan, sakince yemek yemeyi öğrenirler, sosyalleşmeyi öğrenirler.

Oyun alanlarında çeşitli aktivite ve egzersizlerle eğlenmeleri sağlanır, eğitimlerine katkıda bulunulur ve gelişmeleri sağlanır. Özel uzman köpek eğitmenleri aracılığıyla eğitim verilir, akıllı hayvanlar olan köpeklerin çok çabuk öğrendikleri bilinir bu otelde ise kısa sürede yeni beceriler kazanmaları sağlanır.

Tuvalet eğitimi konusunda eğitim alamamış olan köpeklere tuvalet alışkanlığı kazandırılmaya yardımcı olunur. Yani emanet olarak bıraktığınız köpeğiniz siz tatildeyken aldığı eğitim sayesinde size geri geldiğinde çok şey öğrenmiş olur.

Köpek Oteline Giriş Nasıl Yapılır?

Köpeğinizi bir köpek oteline belli bir süreyle bırakmak istediğinizde iletişime geçerek yer ayırtabilirsiniz. Adalar’da bir köpek oteline köpek bırakmanız onun için büyük bir ödül olur. Çünkü buranın havası ve doğası çok mükemmeldir, buraya getirdiğiniz köpeğiniz bir rehabilitasyon merkezine gelmiş gibi olur. Psikolojik açıdan da büyük bir destek almış olur. Otele girişte her köpek tam sağlık kontrolünden geçirilir.

Herhangi bir rahatsızlığı var mı, aşıları tam mı, özel bir ilgiye ihtiyacı var mı diye bakılır ve kontrol edilir. Eksik olan aşıları varsa tamamlanır, tırnak kontrolü yapılır, parazit kontrolü yapılır ve uygun olan köpekler alınır. Veya rahatsızlığı tedavi edilir ondan sonra diğer köpeklerle aynı ortama girebilir. Çünkü köpeklerin birbirlerinden olumsuz etkilenmelerinin önlenmesi ve sağlıklarının bozulmasına imkan verilmez. İçiniz rahat bir şekilde köpeğinizi bırakabilir ve kesinlikle sağlığında bir bozulma olmadan geri alabilirsiniz.

Köpek Otelinde Kimler Eğitim Verir?

Köpek otelinde sağlık kontrolleri için uzman veterinerler çalışır, her türlü sağlık sorununun önüne geçmek için büyük bir özveriyle çalışırlar. Eğitimler ise uzman köpek eğitmenleri tarafından verilir ve köpeğin ırkına, cinsine ve yaşına göre eğitim verme konusunda bilgili kişiler eğitim verirler. Yanlış eğitim verme gibi bir durum söz konusu değildir.

Hause Of İstanbul

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.