Bahçelievler Köpek Oteli ıstanbul

PAYLAŞ
Bahçelievler Köpek Oteli ıstanbul
  • 0
  • 36
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpek sahipleri köpeklerinin bakımlarını ihmal etmeden yapmak zorundadırlar. Bu, köpeklerin hem fiziksel hem de duygusal sağlıkları açısından oldukça önemlidir. Beslenme saatleri, temizlikleri, tüylerinin taranması, bakımı ve egzersiz ihtiyaçlarının karşılanması gibi fiziksel ihtiyaçlarının yerine getirilmesi, rutin bakımlar gerektirir. Bununla birlikte köpekle ilgilenilmesi, ona sevgi ve şefkat gösterilmesi ya da onunla oyunlar oynanması da duysal ihtiyaçları için yerine getirilmelidir.

Bunun için köpek sahipleri köpeklerini edindikleri andan itibaren üstlendikleri bu sorumlulukları aksatmadan yerine getirmek zorundadırlar; ancak seyahat ya da gün içinde farklı bir iş çıkması gibi bazı durumlarda, köpeklerinden belli süreler ayrılmak zorunda kaldıklarında, onları evde yalnız bırakmamak için bakımlarını üstlenecek birini bulmaları her zaman mümkün olmuyor. Köpek sahiplerinin bu ihtiyaçlarına yönelik düşünülmüş ve köpeklerin geçici sürelerde barınma ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet veren işletmeler kurulmuştur. Köpek oteli adı verilen ve geçici süreler için köpekleri misafir eden bu işletmeler, köpek sahiplerinin işlerini oldukça kolaylaştırmıştır. Bahçelievler Köpek Oteli İstanbul da köpek sahipleri için önemli bir hizmeti yerine getiriyor. Köpekler sahiplerinin yanında değilken, tüm ihtiyaçlarına cevap veren ve onları yalnız bırakmayan bu oteller kaliteleriyle köpek sahiplerinin de gözlerini arkada bırakmıyor.

Köpek Otelleri Yasal İzinle Açılıyor

Bahçelievler Köpek Oteli ıstanbul

Köpek sahiplerinin köpeklerini güvenle otellere bırakmalarının başlıca nedeni, bu otellerin yasal izinle açılmak zorunda olmalarıdır. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın ruhsatlandırmasıyla açılırlar. Köpek otelleri veteriner hekim ve uzman eğitmenlerle faaliyet gösteriyor. Ayrıca gerekli donanım ve ekipmanın sağlanmış olması gibi birtakım yasal prosedürlerin yerine getirilmesiyle açılış iznini alıyorlar. Veteriner hekim, köpeğe herhangi bir acil müdahale gerektiren durumda gerekli tıbbi müdahaleyi yapmak için görev alıyor. Ayrıca otele getirilen her köpek hemen kaydedilmiyor. Öncelikle otele getirilen köpeğin aşı karnesi sahibinden isteniyor. Aşı karnesi veteriner hekim tarafından kontrol edilerek eksik aşı olması durumunda, sahibinin onayı ile aşıları tamamlanıyor. Ayrıca bulaşıcı hastalık kontrolü de yapılarak muayeneden geçen köpeklerin otele kaydı yapılıyor. Otelde kalan köpeklerin sağlıkları için bu kontroller yapılıyor. Bahçelievler Köpek Oteli ıstanbul da yaptığı bu uygulamalarla, köpeklerin daha güvenli bir ortamda barınmalarını sağlıyor ve onları sahiplerine sağlıklı bir şekilde teslim ediyor.

 Bahçelievler Köpek Oteli ıstanbul Birçok Hizmeti Var

Köpek otelleri yalnızca köpeklerin geçici barınma ihtiyaçlarını karşılamakla sınırlı kalmayıp birçok farklı hizmet de veriyor. Bu hizmetlerden biri de köpek eğitimi. Tuvalet eğitimi, temel itaat ve ileri itaat eğitimleri, sosyalleşme, davranış problemleri ve rehabilitasyon, eğitim hizmetleri içinde verilen programlardır. Köpek sahipleri dilerlerse otellerin köpek eğitim hizmetlerinden yararlanabilirler. Bu eğitimler köpeklerin ırklarına ve karakterlerine göre profesyonel köpek eğitmeninin hazırladığı programla verilir. Profesyonel köpek eğitmenleri, köpeklerin ihtiyaç duyduğu eğitimleri verir ya da yaşadıkları davranışsal sorunların çözümüne yönelik eğitim yaparlar. Bahçelievler Köpek Oteli ıstanbul da köpeklerin eğitimiyle ilgili hizmet vererek köpek sahiplerinin yaşamlarını kolaylaştırıyor. Köpek eğitimleri dışında otellerin pet kuaför hizmetleri de mevcut. Köpeklerin ihtiyacı olan banyo, tıraş ve her türlü bakım hizmeti veriliyor. Bunlara ek olarak oteller, servis araçlarıyla köpekleri adresten alıp yine adrese teslim ediyorlar. Bu şekilde köpek sahiplerini de ek bir yükümlülükten kurtararak işlerini kolaylaştırıyorlar. Bunların dışında köpeklerin beslenmelerini de alışkın oldukları rutinleri sahiplerinden öğrenerek aynı düzende devam ettiriyorlar. Köpek otelleri diğer evcil hayvanlar için de hizmet veriyor. Bahçelievler Köpek Oteli ıstanbul yüksek kalitede hizmet verirken, köpek sahiplerine uygun fiyat avantajlarıyla da yardım ederek köpek ve evcil hayvan sahiplerine kolaylık sağlıyor.

 

 

 

 

Incoming search terms:

  • https://www kopekpansiyonu org/bahcelievler-kopek-oteli-istanbul/
köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir