Çekmeköy Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Çekmeköy Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 25
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Yeri geldiği zaman dert ortağımız, yardımcılarımız ve sadık dostlarımız olan köpeklere yeni yerleşim alanları sunmak biz sahiplerinin en önemli görevlerindendir. Çekmeköy Köpek Pansiyonu, köpek satışı, köpek eğitimleri ve yavrular için hizmet vermektedir. Yaklaşık 35. 000 müşterisi için çalışmakta, deneyimli kadrosu ile Türkiye’de birçok köpeğe eğitim hizmeti vermiştir. Çekmeköy Köpek Pansiyonu bünyesinde köpek eğitimlerini çift biçimde yaptıklarını belirten işletme sahibi, birinci kavramın itaat, ikincisinin ise ileri itaat olduğunu söylüyor.

Eğitim süreleri genellikle 5-7 hafta arası değişmekle birlikte, eğitim verilecek köpeğin, ırkına, karakterine, algılama yetisine göre değişmektedir. Temel İtaat Eğitimi, günlük hayatımızın içerisinde herkesin ihtiyaç duyduğu, otur, kalk, yat, bekle, git, evet, hayır gibi basit komutlardır. Köpeğin bu komutlara uyum sağlaması, sahibi ile arasındaki uyumu ve bağı kuvvetlendirir. Tabi sahibini sadece sessiz ortamlarda değil, etraflarında başka insanlar veya köpekler varken dahi bile, dikkatinin dağılmaması, sahibinin sözünü dinleyip, itaat edebiliyor olması gerekir.

Köpek Bakımı

Sivas-Kangal, Sibirya Kurdu gibi eğitim verilmesi zor olan hayvanlar için eğitime en uygun oldukları ve başlamaları gereken dönem, 6 aylıkken olmalıdır. Diğer tüm ırk köpekler için ise 7-9 yaş arası eğitim verilmesi uygundur. İleri İtaat Eğitimi ise, günlük hayatta kullanabileceğimiz emirleri içerdiği gibi, daha çok artistlik yönelik eğitimlerdir. Temel itaat eğitimi ile arasındaki en büyük fark, İleri itaat eğitiminde köpeğe tasmasız eğitim veriliyor olmasıdır. Sadece otoritenizi kullanarak, köpeğe yön verdiğiniz için, tasmasız sizi dinlemesi, komutlarınızı yerine getiriyor olmasından ötürü her ırk köpek üzerinde uygulanabilecek bir eğitim biçimi değildir.

Müessesemiz içinde verilen, güvenlikçiler ve alan koruma ise; firmalar veya özel şahıs mülklerinin güvenliklerini korumak maksadı ile tuttukları, bekçilik etme özelliği taşıyan köpeklere, 1. 5 yaş sonrası verilen köpek eğitimidir. Öncelikle temel itaat eğitiminden geçmiş olan köpek, sahibinin komutu ile veya sizin kontrolünüz dışında gelişmiş herhangi bir durumda; bir tehlike arz etmesi halinde, bu tehlikeyi etkisiz hale getirmesi gerekir. Yakaladığı kişiyi, yine sizin komutunuzu almadan asla bırakmaz.

Çekmeköy Köpek Pansiyonu

Tuvalet eğitimi, evde beslenen köpekler için, sahiplerinin hayatını kolaylaştırmak adına, onların evlerinde belirledikleri herhangi bir noktaya veya ev dışı bir yere; tuvalet ihtiyaçlarını giderebilmeleri için sağlanan eğitim şeklidir. Evcil hayvanı ı olan her insan bilir ki, tatil veya iş gezisi gibi herhangi dönemsel zamanlarda, köpeklerle bir yere gitmek pekte mümkün bir şey olmadığından, onları bırakacağınız yer, kişiler hep bir sorun teşkil eder sizin için. Acaba nasıl bakılır, bırakmalı mıyım kaygısı belki tatilinizi zehir etmeye yetecek bir unsurdur. Bizim müessesemiz Pansiyonu bu sorunu sizin için ortadan kaldırıyor. Pansiyonlarında 60’a yakın köpeğe aynı anda bakarak hizmet vermektedirler.

Çekmeköy Köpek Pansiyonu

Ayrıca ev ortamında yaşayan ve ev dışı herhangi bir bahçe ortamında yaşayan köpeklerin; kendilerini rahat hissedebilmeleri için açık ve kapalı mekân olmak üzere, ayrı ayrı yerler düşünülmüş. Sizin evinizde beslediğiniz gibi aynı şekilde, aynı öğün ve saatlerde yemeklerinin yedirilmesi sağlanır. Tabi pansiyona gelen kedi ve köpeklerin orda kaldıkları süre zarfında, göz-kulak temizlikleri, tırnak kesimleri gibi genel bakım kontrolleri yapılır, kilolarına bakılır.

Ev pansiyonu, kısa süreli ve uzun süreli olmak üzere 3 farklı çeşitte pansiyon hizmeti vermektedir.  Hizmet kalitemiz müşteri beğenisi sizlerin tavsiyesi bizim için önem arz etmektedir. Sizden gelen geri dönüşler ile her zaman kalitesi üst seviyeye çıkarmak için elimizden gelenin çok daha fazlasını hedefledik. Son olarak köpeğiniz dostunuz ise hakkını verin ve ona sıcak bir yuva hazırlayın.

Incoming search terms:

  • https://www kopekpansiyonu org/cekmekoy-kopek-pansiyonu-2/
köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir