Köpek Pansiyonu Beylikdüzü

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Beylikdüzü
  • 0
  • 57
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Evde hayvan beslemek günümüzde insanlar içinde gittikçe yaygınlaşan keyif verici bir iş haline gelmiştir. Bununla beraber günün stresini atabileceğiniz ve evinize neşe kaynağı olabilecek bu sevimli yaratıklar sayesinde sorumluluk bilinci kazanacaksınızdır. Aynı zamanda yeri geldiğinde insanlar için evlat gibi olan bu sevimli dostlarımız bireye de bir yandan anne babalık hissini tattıracaktır. Bu özelliklerin dışında da bir uzman psikoloğun stresli bir hayat yaşayan bireyler için özellik hayvan beslemelerini tavsiye etmektedir. Nedeni ise dediğimiz gibi stresini atacak ve size keyif verecek evde bir arkadaşınızın olmasıdır. Bu sevimli dostlarımıza verebileceğimiz en iyi örnek ise kesinlikle köpeklerdir.

Köpek Pansiyonu Beylikdüzü

Türkiye’de bir çok araştırma şirketinin yaptığı anketler sonucu ortaya çıkan istatistiksel bilgilere göre hayvan sahibi olmak isteyen ya da hayvan sahibi olan kişilerin birinci sırasında kesinlikle köpekler vardır. Köpekleri bu kadar çekici kılan özellikleri ise sadakat duygusuna sahip olmaları, komut ve eğitimler çabuk algılayacak kadar zeki olmaları, duygulu, neşeli ve sevimli olmalarıdır. Köpekler çok uzun yıllardır insanoğlunun hayatında yer almaktadır. Birçok işte görev alıp hepsini de layık ile yerinde getiren köpekler avcılık, koruma gibi işlerin altından çok kolay bir şekilde kalkabilmektedir. Günümüz yıllarında ise hala bu işlerde kullanılmakta aynı zamanda bir çok evin neşesi olmaktadır. Köpekler insanlarda en çok evlat bilinci uyandıran hayvanlardır. Bu yüzden kişi köpeğine köpekte sahibine çok güçlü bir bağ ile bağlıdır. Köpek bakmak çok keyif verici, eğlenceli bir iş fakat aynı zamanda zorlayıcı, sabır gerektiren ve sorumluluk sahibi olmayı bilen kişilerin altından kalkabileceği bir iştir.

Köpek Pansiyonu Beylikdüzü Fiyatları

Bazı durumlarda ise bu özellikleri taşısanız dahi yetersiz kaldığınız durumlar olabiliyor. Yoğuz, hareket ve yüksek tempolu bir işe sahipseniz, sürekli uzun yolculuklara çıkmanız gereken bir işte çalışıyorsanız veya ailenizle tatile çıkmak istiyorsanız köpeklerinizi yanınızda götüremezsiniz. Bunun nedeni ise ülkemiz hiçbir otel ve toplu taşıma aracının köpekleri kabul etmemesidir. Bu tip can sıkıcı durumlar köpeklerini hayvanlardan hoşlanmayan ya da daha önce hiç köpek bakmamış kişilere emanet ederseniz onlar ağır ruhsal problemlere neden verebilirsiniz. Evde ise kesinlikle tek bırakılması hayvan uzmanları tarafından tavsiye edilmemektedir. Bu can sıkıcı durumlara çözüm olarak hayvan sever kişiler ve belediyelerin çabaları ile açılan köpek otelleri sizlere hizmet vermektedir. İstanbul’un yükselen ve değerlenen semtlerinden biri olan Beylikdüzü yeşili ve doğası ile de bilinmektedir.

Köpek Pansiyonu Beylikdüzü

Bu ilçede hizmet vermekte olan “Köpek Pansiyonu Beylik düzü” hakkında yazdığımız inceleme yazısı ise şu şekildedir:

Köpek Oteli Beylikdüzü köpeklerinizin giriş işlemlerinde öncelik olarak sağlık kontrolleri yapmaktadır. Bu kontroller uzman ve deneyimli veterinerler tarafından yapılmaktadır. Bununla beraber köpeğinizi teslim etmek için getirirken yanlarında aşı karnelerini de getirmeniz rica olunmaktadır. Bu veterinerler tesislerde her an bulunmaktadır. Böylelikle oluşabilecek herhangi bir sağlık probleminde anında müdahalelerde bulanabileceklerdir. Aynı zamanda köpeklerinizin kulak ve göz gibi diğer muayenelerini yapan veterinerler köpeklerinize büyük bir özen ve sevgi ile bakmaktadır. Beslenme içinse bu tesislerde ücrete dâhil değildir. Bu yüzden gelirken köpeklerinizin mamalarını getirmeniz rica olunmaktadır. Eğer beslenme ve mamada bir değişikliğe gitmek istiyorsanız bunu tesislere belirterek yanınızda en az üç günlük mama getirmeniz gerekmektedir. Bunun nedeni ise ani bir besin değişikliğinde köpeğinizin sindirim sistemi zara görebilir. Bunu engellemek amaçlı köpeklerinizde yavaş yavaş bu değişiklik yapılmaktadır.

Tesisler 24 saat kamera ile gözlenmektedir. Güvenlik açısından ise tesislerde daima en az bir eleman bulunmaktadır. Gezdirme ve beslenme işlerini ise bu elemanlar karşılamaktadır. Köpekleriniz sosyalleşmeye adım atması ve güvenlikleri açısından saldırgan özellikler taşıyan ve aşırı uyumsuz köpekler tesislere kabul edilmemektedir.

Incoming search terms:

  • https://www kopekpansiyonu org/kopek-pansiyonu-beylikduzu/
köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir