Kadıköy Köpek Oteli

PAYLAŞ
Kadıköy Köpek Oteli
  • 0
  • 203
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

 

Kadıköy İstanbul’un Anadolu yakasında geniş sınırlara bağlı bir ilçesidir. Genelde kentsel çevre olarak parklar bahçeler ve elit bir kesimin oturduğu alan çok yönlü ve kozmopolit bir yaşam alanıdır. Kadıköy ilçesinin bünyesinde çeşitli semtler bulunmakla beraber genelde evcil hayvan besleyen ağırlıklı bir kesim yaşamını sürdürmektedir.

Evcil hayvan deyince ilk aklımıza gelen cinslerden biride köpeklerdir; köpekler günümüzde hemen hemen her evde bakılabilen evcil pet statüsüne girdiği için bu alanda ihtiyaç duyulan köpek pansiyonları günümüzde oldukça rağbet görmektedir. KADIKÖY KÖPEK OTELİ olarak oldukça talep gören bir semttir. İnsanlar yaz aylarında tatile giderken veya değişik sebeplerle seyahat veya rahatsızlık durumlarında köpeklerinin bakımı ilgilenilmesi ve çeşitli oyun ve aktiviteler yaşayarak sosyallikten kopmadan bu süreci geçirmeleri için köpeklerini bu alanda hizmet veren köpek otellerine teslim etmektedirler.

Köpeklerinizi tuvalet ihtiyaçları; mamalarının verilmesi, günlük yürüyüşleri ve gene kendi cins ve ırkına uygun diğer köpeklerle sosyalleşme açısından oyunlar oynayabileceği çevresi çit veya tel örgü ile kapalı oyun alanlarının olduğu köpek otellerinde içiniz rahat ederek teslim edebilirsiniz. Tabi ki bunun içinde iyi bir seçim yapmanız önemlidir. KADIKÖY KÖPEK OTELİ alanında farklı alternatiflere sahip bir bölge olmakla beraber; hemen hemen her bölgesinde değişik alternatifler sunan bunların içinde köpeğinizin banyosunu yapabileceği, tıraş olabileceği, tırnak kesimi yapılabilen, diş bakımı gibi çeşitli hizmetler bulunan birçok köpek oteli hizmet vermektedir.

Kadıköy Köpek Oteli

Burada asıl önemli olan sizin yokluğunuz sırasında köpeğinizin nasıl bir ilgi ve bakım istediğini öncelikle sizin belirlemenizdir. Köpek otellerine köpeğinizi bırakmadan önce önceliklerinizi belirlemeli ve buna göre bir seçim yapmalısınız. Yaptığınız seçimi köpeğinizi bırakmadan önce muhakkak gidip ziyaret etmeli; eğer mümkünse köpeğinizin adapte sürecini önceden görmek için 1 veya 2 gün önceden bırakmalısınız ki aksi veya sıkıntılı bir durum söz konusu olursa en azından müdahale etme şansınız olur. Bazı köpek otellerinde ek hizmet olarak köpek eğitimleri de verilmektedir. Eğer köpeğinizin eğitime ihtiyacı varsa bu hizmetlerden de yararlanmanız olanaklar dâhilindedir. Köpek otelleri genel olarak belli şartname ve kurallara uygun olarak açıldığı bölgedeki Orman ve Tarım bakanlığından izinli ve denetlenerek hizmetlerine devam etmektedirler. Birçok köpek otelinde standartlara göre değişik ebatlarda ısıtmalı ve korunaklı kapalı demir kafesler olup geceleri köpekleriniz buralarda konaklamaktadırlar. Böylece olası bir saldırı veya yaralanmanın önüne geçilmektedir.

Köpek Bakımı

Günde 2 veya 3 kere tuvalet ihtiyacı için görevli elemanlar tarafından dışarı gezmeye çıkartılıp gene köpeğinizin yaşına ve ırkına göre yemek yeme zamanlarında mamaları verilmektedir. Her köpek oteli kendi bünyesinde bir Veteriner Hekim bulundurmakla yükümlü olup; siz yokken köpeğinizde gelişebilecek bir rahatsızlık durumunda anında müdahale edilmektedir. Köpeklerinizi otele telim ederken bu veteriner hekimlerin kontrollerinden geçerek kilo, boy genel durum gibi raporlama yapılmakta gene size teslim edilirken bu kontrollerden geçirildikten sonra köpeğiniz teslim edilmektedir. Bu sebeple köpeğinizi otele teslim ederken iyi bir araştırma yapmalı ve seçiminizi ona göre yapmalısınız. Eğer aracınız yoksa bazı köpek otelleri bu alanda da hizmet vermektedir. Köpeklerinizin nakli götürülüp getirilmesi hususunda kendi bünyelerinde belirledikleri ücretler karşılığında köpek sahiplerine kolaylık sağlamaktadırlar.

Kadıköy Köpek Oteli

Köpeklerimiz bizlerin ev arkadaşı ve yaşadığımız hayatı paylaştığımız bir dost olarak hayatımızda yer aldığı sürece köpek otellerine gün geçtikçe artan bir talep olacaktır. Bu alanda hizmet veren özel işletmeler var olduğu sürece; çok ta onları yalnız bırakmamak gerektiğini de göz önünde bulundurursak bu hizmetler kolaylık sağlamaktadır.

Incoming search terms:

  • https://www kopekpansiyonu org/kadikoy-kopek-oteli/
köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir