Köpek Pansiyonu Adalar

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Adalar
  • 0
  • 8
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Hayvan sahipleri için köpekleri ailelerinin bir parçasıdır. bu yüzden köpeklerini bırakmak zorunda kaldıklarında onlara her türlü konforu sağlayacak bir yer ararlar. Köpeklerini geri teslim aldıkların köpeklerinin iştahları, mutlulukları yerinde olmasını isterler. Yokluklarında köpeklerinin kiloları azalmış, hırçınlaşmış ya da davranış bozukluğu gelişmiş ise böyle problemlerin düzelmesi uzun zaman aldığından hassas davranmak zorundadırlar. Onların alıştığı ortamlara benzer ortamlar yaşamlarını sürdürmeleri, alıştıkları besinler ile yeme alışkanlıklarına devam etmeleri gerekir. Böyle bir durumda köpek sahipleri için en uygun yer Köpek Pansiyonu Adalar’dır.

Burada köpekleriniz rahat ve keyifli saatler geçirerek sizleri beklerler. Köpekleriniz 4 ya da 6metrekarelik kanallarda rahat etmektedir. Köpeklerinizin yaşam alanlarını garipsememeleri için onlara iki bölümden oluşan yaşam alanları sunmaktayız. Bunlardan ilki köpekleriniz için pansiyonun içinde bölümler oluşturarak ev içinde yaşayan köpeklerinize ev ortamı yaşatmak bir diğeri ise bahçede yaşayan köpekleriniz için yaptığımız alanlardır. Onlara bahçede oluşturulan alanlarla sınırlı alanlara hapsetmekten koruyoruz.

Köpek Pansiyonu Adalar

Köpek Pansiyonu Adalar

Köpeklerinizin kaldığı yerler veterinerimiz tarafından kontrol edilmektedir. Ayrıca köpekleriniz gün içinde deneyimli bakıcılarımız atarından kontrol edilerek ihtiyaçları karşılanır. Köpeklerinizin konforu bizim iş yerimiz için çok önemlidir. Köpekleriniz bize ilk bırakıldıkların bir ön sağlık kontrolünden geçirilir. Çünkü köpeklerinizde oluşabilecek bir rahatsız diğer köpeklere zarar verebilir. Köpeklerinizde bit, pire, mantar gibi problemler varsa lütfen bu rahatsızlıklarını giderip Köpek Pansiyonu Adalar getiriniz. Köpeklerinizin gerekli aşıları yapılmış olmalıdır. Köpeklerinizin aşı kartını yanınızda getirmenizi rica ediyoruz. Aşılaması yapılmamış ya da Kuduz, Karma, Bronchine, Coronovirüs ile salgın durumuna göre ıyme ve tetanoz aşıları eksik olan köpekleri pansiyonumuzda misafir edemeyiz. Bütün aşılarını yaptırıp getirmenizi rica ederiz. Bize emanet edilen diğer köpeklerin canlarını tehlikeye atmak istemediğimizden aşıları olmayan köpekleri pansiyona alamayız.

Köpekleriniz organik mamalar ile beslenmekteyiz. Pansiyonumuzda köpeklerinize sürekli temiz su verilmektedir. Ayrıca köpeğiniz başka mamalar ile besleniyorsa köpeğinize o mamalar verilmektedir. Siz köpeğiniz hakkında ne söyle isterseniz biz onu gerçekleştiririz. Bu istekler için ayrı bir ücret ödemek zorunda kalacaksınız. Köpeğiniz için ek manikür, pedikür, tüy bakım gibi hizmetler isterseniz ek ücretlere tabi olursunuz. Pansiyonumuza getirirken köpeğinizin kullandığı vitaminler falan varsa bunları not ettirebilirsiniz. Siz pansiyonumuza geldiğiniz zaman bir form dolduracaksınız bu formda köpeğinizin varsa kullandığı ilaçlar ve vitaminler varsa formada belirtiniz. Belirttiğiniz seçenekler sizin önerdiğiniz saatte köpeğinize verilecektir.

Köpek Pansiyonu Adalar Fiyatları

Köpeklerinizin dolaşması için geniş alanlar vardır. Bu oyun alanlarında köpeğiniz diğer köpekler ile özgürce enerjisini boşaltır. Köpeğiniz için farklı aktivitelerde yapılarak eğlenceli saatler geçirir. Köpeğiniz başka köpek tarafından rahatsız ediliyorsa hemen müdahale edilir ve köpekler yan yana getirilmez. Köpeğiniz bize teslim ettiğiniz sağlıkta size geri verilir. Köpeğiniz 24 saat canlı kamera sistemi ile izlenmektedir bu yüzden onu merak etmeyiniz. İsterseniz köpeğiniz size canlı kamera sistemi ile gösterilir. Köpeğinize pansiyonumuzda 24 saat veteriner eşlik etmektedir.

Köpeğiniz tuvalet ihtiyacı için günde en az iki kez yürüyüşe çıkarılır bu sayede hem enerjisini atar hem de tuvalet ihtiyacını geliştirir. Köpeğinize deneyimli bakıcılar eşlik edecektir. Bu bakıcılar köpeğinizle sürekli yan yana olduklarında onların herhangi bir şeye ihtiyacı olduğunda yanlarında olacaktır. Köpeğiniz pansiyondan ayrılırken göz kulak ve kilo kontrolü yapılarak size teslim edilir. Ayrıca köpeğiniz uzun süreli ve kısa süreli misafir edilebilir. Siz uzun süreli köpeğinizi misafir etmek istiyorsanız ücreti kira öder gibi her ay yatırmalısınız. Köpeğinizi taahhüt ettiğiniz vakitte alırsanız size daha kaliteli hizmet sunabiliriz. Köpek Pansiyonu adalarda köpeğinizin geçirdiği kaliteli vakitten ve bakımdan memnun olacağınızı biliyoruz.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir