Avcılar Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Avcılar Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 120
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Son zamanların çok popüler ve bir o kadar da önemli bir hizmetinden bahsetmek istiyorum sizlere. Köpek pansiyonları. Evet, artık sadece insanların değil, köpeklerin de bir pansiyonu veya oteli olabiliyor. Onların da sizler kadar tatile ihtiyacı var öyle değil mi? Hatta bu pansiyonlar öyle ki sadece onların eğlenmesi için değil bakımı için de hizmet veriyor. Yani aslında sizin yerinize köpeklerinize onlar bakıyor.

Köpek pansiyonları, hem ev hem de doğal bir ortam sunarak köpeklerinizin her iki ortama da uyum sağlamasını ve her iki ortamla iç içe olmasını hedefliyor. Onların günlük ihtiyacı olan, yemek, uyku, oyun, tuvalet ve banyo aktivitelerinin her birini otellerindeki bakıcılar özenle yapıyor. Düzenli saatlerde önüne yemeklerini koyuyor, sonrasında tuvalet için onları serbest bırakıyor, diğer köpeklerle uyum içinde yaşayabilmeleri için hepsini aynı ortama getirip birlikte oyun oynatıyor, çeşitli aktiviteler yapıyor ve köpeklerinizin gerekli olan eğitimi almalarını sağlıyorlar. Köpeğiniz bu otellerde en güzel şekilde bakılıyor ve eğitiliyor.

 

Avcılar Köpek Pansiyonu

Eğer, ben köpeğime kendim bakabilirim böyle bir hizmete ihtiyacım yok diyorsanız bir kez daha düşünün derim çünkü acilen bir seyahate çıkmanız gerekebilir ya da ailecek bir tatile. Bu durumda köpeğinize bakacak hayırsever bir komşunuz da yok. O zaman ne yapacaksınız, o hayvanı öylece bırakıp gidecek misiniz yoksa bir çare mi düşüneceksiniz? Evet, olmaz demeyin, olabilir böyle bir durumla karşılaşmanız oldukça yüksek ihtimal. İşte bu durumda tek yapmanız gereken hemen bir köpek oteli bulmak. Üstelik hemen hemen her yerde böyle bir hizmet bulabilirsiniz. Diyelim ki siz Avcılar’da oturuyorsunuz ve tatile gideceksiniz ama köpeğinizi bırakacak birini bulumuzdanız, o halde hiç endişelenmeyin. Avcılar Köpek Pansiyonu köpeğinizi misafir etmek için hazırda bekliyor.

Avcılar Köpek Pansiyonu

İstanbul’un Avrupa Yakası’ndaki bir ilçesi olan Avcılar, son derece gelişmiş bir semttir. Burada aradığınız bir çok imkân ve hizmeti bulmanız hiç de zor değildir. Nüfus bakımından da oldukça kalabalık bir ilçedir. İşte bu ilçedeyseniz köpek oteli hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Tatile mi çıkıyorsunuz o zaman köpeğinizi Avcılar Köpek Pansiyonu bakıcılarına emanet edip gönül rahatlığıyla tatilinize gidebilirsiniz. Siz dönene kadar onun yemek, tuvalet, oyun, uyku, banyo gibi tüm ihtiyaçları bakıcıları tarafından giderilir ve hatta onun yeni şeyler öğrendiğini de görebilirsiniz. Çünkü köpek pansiyonlarında sadece günlük bakım yapılmakla kalmayıp, köpeğinizin diğer köpeklerle birlikte uyum içinde oynaması ve eğitim almışı sağlanır. Onlara her türlü eğitim verilir. Yani giderken henüz tuvalet eğitimini almamış olan yavrunuz geri döndüğünüzde tuvalet eğitimini almış olabilir.

Köpek Bakımı

Tatilden döndünüz ama komşularınız köpeğinizden şikâyetçi ve onu eve getirmenizi istemiyorlar. Yine endişe etmenize gerek yok. Çünkü köpeğiniz istediğiniz kadar burada kalabilir. Köpeğinize belki sizin baktığınızdan daha iyi bile bakılmış olabilir. Çünkü on türlü ilgilenen bakıcıları bu alanda eğitilmiş kişilerdir ve işlerini en doğru şekilde yapmaktadırlar. Köpek bakmak sanıldığı kadar kolay değildir. Birçok insan, köpek bakmayı yemek yedirip, tuvalete çıkarmak arada bir de banyo yaptırmaktan ibaret sanıyor olabilir ama bu iş tam olarak o kadar değildir ve basit görünse de bir hayli uğraşıl bir iştir.

Sadece köpeğin günlük yemek, tuvalet ve banyo ihtiyacını karşılamak yeterli olmaz. Onların da alemleri gereken eğitimler vardır ve bir köpeği eğitmek her insanın yapabileceği bir iş değildir. Sadece eğitim değil tıpkı insanlar gibi onların da oyun oynamaya, özgürce dolaşmaya ihtiyacı vardır. Köpek sahibi iseniz bunları çok iyi bilmeniz gerekmektedir.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir