Köpek Pansiyonu Kadıköy

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Kadıköy
  • 0
  • 49
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Hayvan sahibi olmak son yıllarda gittikçe yaygınlaşan keyif verici ve zor bir iş olarak artık neredeyse ihtiyaç haline gelmiştir. Bu sevimli dostlarımız evin neşe kaynağı olması ile beraber aynı zamanda gün içinde biriktirdiğimiz stresi atabileceğimiz bir arkadaş haline gelmiştir. Aynı zamanda birçok psikoloğun söylediklerine göre hayvan beslemek kişinin psikolojisini rahatlamakla beraber bireye anne baba duygusunu hemen hemen tattırıyor. Bu sevimli dostlarımıza ise en iyi verebileceğimiz örnek ise köpeklerdir. Birçok kurum ve araştırma şirketlerinin yaptığı çalışmalar sonucu çıkan istatiksel verilere göre hayvan sahibi olmak isteyen kişiler ya da evinde hayvan beslemekte olan kişilerin büyük bir çoğunluğu ilk sırayı köpeklere vermektedir. Köpekleri bu kadar çekici kılan karakteristik özellikleridir. Köpekler, sadakat duygusunu en uç noktalar da yaşayan, oldukça zeki ve söz dinleyen bir o kadar da sevimli, cana yakın hayvanlardır. Köpeklerle insanların arkadaşlığı ise çok eski yıllara dayanarak sağlam temeller üstüne oturtulmuştur.

Köpek Pansiyonu Kadıköy

Uzun yıllardan beri köpekler avcılık, koruma gibi işlerde insanoğluna yardım etmekte ve insanoğlu da evlerinden köpekleri eksik etmemektedir. Günümüzde bu işlerde hala kullanılan köpekler artık insanoğlu için bir hayvandan daha fazlası olup evlat gözü ile bakılmaktadır. Köpek sahibi olmak ne kadar keyifli ve eğlenceli bir işse bir o kadar da zor ve sorumluluk gerektiren bir iştir. Köpeklerinizle sürekli ilgilenmeli onlara eğitim vermeli ve bakımlarını yapmanız gerekmektedir. Fakat hareketli ve yoğun iş temponuz varsa, sürekli seyahat etmeniz gereken meslekler yapıyorsanız ya da tatile çıkmak istiyorsanız köpeklerinizle ilgilenemez onları yanınızda götüremezsiniz. Bilindiği gibi sevimli dostlarımız toplu taşıma araçlarına ve otellere kabul edilmemektedir. Bu sebeple köpeklerinizi gözünüzün arkada kalabileceği kişilere emanet edebilirsiniz. Bunun sonucu köpeklerimiz terk edilmişlik hissine kapılıp ciddi ruhsal sorunlarla karşılaşabilir ve eski sahip olduğunuz köpek sahip ilişkiniz oldukça zedelenir.

Evde tek bırakılması yine köpeğinizde aynı hissi uyandırabilir ve böyle bir şeyi hayvanlar konusunda uzmanlığı olan kişiler kesinlikle tavsiye etmemektedir. Bu tip can sıkıcı durumlar için hayvan sever kişiler ve belediyelerin girişimleri ile kurulan köpek pansiyonları sevimli dostlarınızla siz yokken ilgilenip bütün ihtiyaçlarını karşılamaktadır ve onlara en az sizin geçireceğiniz tatil kadar keyifli anlar yaşatmaktadır. Bu pansiyonlardan biri olan ve İstanbul Kadıköy semtinde hizmet veren “Köpek Pansiyonu Kadıköy” köpeğinize kaliteli hizmet sunmaktadır.

Köpek Pansiyonu Kadıköy

Köpek Pansiyonu Kadıköy Köpek Bakımı

Köpek Pansiyonu Kadıköy hakkında yazdığımız inceleme yazısı ise şu şekildedir:

  • Köpekleriniz giriş işlemleri için belirli kontrollerden geçmektedir. Kilo ve sağlık kontrollerinden geçen köpekleriniz bu aşamalardan sonra misafir edilecekleri yerlere yerleştirilmektedir. Bu kontroller köpekler konusunda uzman veterinerler tarafında yapılıp eğer arkadaşınızda bulaşıcı bir hastalık tespit edilirse diğer köpeklerin sağlığını riske atmamak için pansiyona kabul edilmemektedir. Köpekleriniz aynı zamanda gün sonunda doğru yine aynı veterinerler tarafından kontrol edilip misafir edilecekleri yere alınmaktadır.
  • Geniş bir oyun alanına sahip olan Köpek Pansiyonu Kadıköy köpeklerinize özgürce eğlenip hareket edebildikleri bir tatil sunmaktadır. Bu alanlar her gün düzenli olarak dezenfekte edilmektedir ve kullanılan eşyaların hiç biri köpeğinize zarar verecek türden şeyler değildir. Bu alan üzerinizde köpekler aynı zamanda egzersiz ihtiyaçlarını karşılayıp sosyalleşme eğitimlerini almaktadır.
  • Bu hizmetlerin dışında köpeğinizin girişi yapılırken size onun hakkında detaylı bir form kâğıdı verilmektedir. Bu kâğıtta köpeğinizin ihtiyaçlarını giderdiği saatler ve huysuz anlarında ne yapılmasına dair cevaplar istenmektedir. Bu cevaplar sayesinde köpeğinizin düzeni şaşmadan rahat bir tatil geçirip olası bir sıkıntıda huzursuzluk çıkmadan hızlı ve doğru bir şekilde müdahale edilmektedir. Köpeklerinizin çıkışı yapılırken tırnakları kesilir, göz kulak kontrolleri yapılıp tekrar tartılır. Bu şekilde köpekler sizden alındığı gibi teslim edilir.

Incoming search terms:

  • https://www kopekpansiyonu org/kopek-pansiyonu-kadikoy/
köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir