Köpek Pansiyonu Sultangazi

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Sultangazi
  • 0
  • 14
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Çalışan bir insansanız ve köpek besliyorsanız, köpeğinizin evde yalnız kalmasını istemiyorsanız ya da tatil planlarınız var ise köpeğinizi bırakacak kimseniz yoksa köpek pansiyonlarından yardım alabilirsiniz. Köpeğiniz güven içinde evini aratmayacak koşullarda bakılacak ve gözünüzü arkada bırakmayacaktır. Güvenli alanlarda, oyun bahçeleri ve birlikte oyunlar oynayabileceği aynı yaştan arkadaşları ile sağlıklı ve eğlenceli zaman geçirecek olan köpeğiniz sizi aramayacaktır. Gün içerisinde köpeğinizin boşaltması gereken enerjisini atmaya ve günlük egzersiz ihtiyacını karşılamaya uygun alanlar içerisinde sağlıklı zaman geçirecektir. Evine geri döndüğünde mutlu ve oyun oynamaya alışmış sosyalleşmiş şekilde dönecektir.

Köpek Pansiyonu Sultangazi

Köpek Pansiyonu Sultangazi ekibi ile birlikte köpekler için gereken tüm bakım ihtiyaçları giderilir ve güven vererek gönül rahatlığıyla tatilinizi yapmanızı sağlar. Köpeğinizi bıraktığınızda gözünüz arkanızda kalmayacaktır. Köpek pansiyonları sevimli dostunuzla ilgilenemeyeceğiniz zamanlarda ya da tatil Seyahat gibi durumlarda köpeğinizi bırakacağınız yeriniz olmadığında sizlere kapısını açıyor. Sizin yokluğunuzu aratmayacak şekilde köpeklerinizin bakımı yapılacak, verilmesi gereken eğitimler verilecek ve düzenli olarak sağlık kontrolleri yapılacaktır. Bunun yanı sıra köpekler eğlendirilecek ve yeme içme alışkanlıkları göz önünde bulundurularak beslenmesine özen gösterilmektedir.

Köpek Pansiyonu Sultangazi

Kendisi gibi emanet edilmiş olan köpekler ile beraber oyunlar oynayacak, eğlenmesi sağlanacaktır. Köpek pansiyonlarında bulunan açık oyun alanları ve kapalı oyun alanları sayesinde köpeklerin hava durumlarından etkilenmemesi sağlanır. Soğuk havalarda güvenli ısıtmalı alanlarda oyunları ve bakımları yapılırken, normal havalarda açık alanda özgürce geniş bahçelerde oynaması sağlanır. Verilmesi gereken bütün eğitimler verilir. Kendine özel uyuma alanları, mama kapları, su kapları, banyo alanları gibi her şey özel bir şekilde ayarlanmıştır. Aynı zamanda köpek pansiyonlarının çoğunda kameralı sistem bulunmaktadır. Köpeğinizin ne yaptığını merak ettiğinizde internet üzerinde pansiyonun içini izleyebiliyor ve köpeğinizin ne yaptığını görüyorsunuz. Canınızı sıkan herhangi durumda köpeğinizi geri alma imkânına sahip oluyorsunuz. Gün boyunca oynayıp enerjilerini attıklarında dinlenme ihtiyaçlarını kendilerine özel yataklarda gideriyorlar.

Köpek Pansiyonu Sultangazi Fiyatları

Köpekler genellikle sahiplerinden ayrı kaldıklarında mutsuz olurlar. Sahiplerini özlerler. Köpek pansiyonlarında köpeklerin ev ortamını ve sahibini aratmayacak şekilde köpeklere ilgi gösterilir. Köpeğe sahibinin ilgisi kadar ilgi ve sahibinin gösterdiği sevgi kadar sevgi ile bakım yapılır. O nedenle köpek mutsuzluğa kapılmayacaktır. Bu da köpeğiniz için mutlu bir tecrübe oluşturacaktır. Pansiyon içerisinde bulunan eğitmenler, bakımcılar ve veterinerler sayesinde her alanda en iyi bakım yapılmaya çalışılır. Herhangi sağlık durumunda veterinerler devreye giriyor ve gereken tedavi yöntemi uygulanmaya başlanır. Gereken tedavi uygulanan köpek kısa sürede eski sağlığına kavuşarak mutlu bir şekilde oyunlarına devam eder. Pansiyon içerisinde oluşabilecek acil durumlar için pansiyon görevlilerinin size ulaşım sağlayabilmesi için telefon numaranızı bırakmalısınız. Aynı zamanda size ulaşamadıklarında ulaşabilecekleri bir numara bırakmalısınız.

Köpek pansiyonuna köpeğinizi bırakma aşamasında günlük beslenme yöntemi ve beslenme tercihlerinizi bildirmelisiniz. Yemesini istediğiniz mamayı tercih edebiliyorsunuz. Bu şekilde köpek mama değişimi yaşayarak sorun yaşamamış olacak ve sağlığını koruyacaktır. Köpeği bırakırken sağlık durumunu ve sağlık karnesini de bırakmalısınız. Herhangi hastalığı varsa bunu bildirmeli ya da herhangi tedavi görüyorsa bunu bildirmelisiniz. Köpeğiniz için gereken her şey yapılır. Aynı zamanda köpeği bırakırken onun sevdiği oyuncakları ya da yatağını, yatak örtüsünü bırakabilirsiniz. Köpeğinizin benimsediği ne varsa onu bırakabilirsiniz. Bu sayede köpeğiniz alışkanlıklarını değiştirmeyecek aynı şekilde devam ediyor. Köpeğinizi güven içerisinde emanet edebileceğiniz bu alanlar sayesinde rahat bir şekilde tatilinizi yapar, işlerinizi halledersiniz. Köpek pansiyonları sayesinde köpeğiniz gereken tüm sağlık şartları ayarlanmış alanlarda sizi bekleyecektir.

köpek eğitimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir