Kadıköy köpek pansiyonu

admin 6 sene önce

Köpek sahibi olan herkes mutlaka zaman zaman köpeğini bırakacak bir yere ihtiyaç duyacaktır. Bu durumda en iyi şekilde hizmet vermek için Kadıköy köpek pansiyonu olarak hizmet veriyoruz. Köpeğinizi güvenilir bir yere bırakmak istiyorsanız düşünmeden gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz. Köpekleri birkaç saatliğine bir yere bırakırken bile sahiplerin kafalarında birçok soru işareti oluşur. Kafanızdaki soru işaretlerini silecek bir pansiyona ve ekibe sahibiz. Geniş alanımız ve bahçe bölümümüz sayesinde ihtiyaç duyulan her türlü rahatlık ve oyun alanı köpekleriniz için sağlanmaktadır. Alanlarımız personelimiz tarafından gün içinde devamlı olarak dezenfekte edilmektedir. Köpekleriniz veteriner hekimlerimiz tarafından kontrol edilmektedir. Görevlilerimiz tarafından köpekleriniz gün içerisinde gezdirilerek ihtiyaçlarını karşılamaları sağlanmaktadır.

Kadıköy köpek pansiyonu

Kadıköy köpek pansiyonu olarak köpeklerinize en iyi hizmeti sağlamak için elimizden geleni yapmak amaçladık ve bunu başardık. Bu konuda bizlere güvendiğiniz için hiçbir zaman pişman olmadınız ve olmayacaksınız. Öncelikle pansiyonumuza gelen köpeklerinizin kiloları ölçülüp herhangi bir problemleri olup olmadığı kontrol edilecektir. Daha sonra girişleri yapılarak kalacakları süre içinde bulunacakları yerlere yerleştirilirler. Köpekleriniz çıkış işlemleri yapılırken de kiloları ölçülür, kulak ve göz temizlikleri yapılır, tırnakları kesilir ve size bu şekilde teslim edilirler. Pansiyonumuzda köpekleriniz sizin belirttiğiniz saatlerde yemek yedirilir ve tuvalet ihtiyacı sağlanır. Pansiyonumuzda kalacağı süre içersinde gerekli olabilecek bilgilerin yazılı olduğu detaylı bir form giriş işlemlerinde tarafınızdan doldurulması için sizlere verilecektir. Bu sayede ihtiyaç olması durumunda köpeğinizin bilgilerinden istediklerimize rahatlıkla ulaşarak daha doğru şekilde işlemler yapabilmekteyiz.

Kadıköy köpek pansiyonu

Kadıköy köpek pansiyonu olarak köpeklerinizi evlerinde alışık oldukları ortamlardaki gibi misafir ediyoruz. Tuvalet ihtiyaçlarını belirttiğiniz saatlerde karşılaması için gerekeni personelimiz yapmaktadır. Köpeğiniz tuvalet ihtiyacınız karşılamak için gazete veya pad hangisine ihtiyaç duyuyorsa o şekilde yaptırılacaktır. Sizlerinde onay vermesi halinde aynı ırktan olan köpeklerin kapalı alanlarda birbirleri ile oynamalarını da sağlıyoruz. Böylece daha sosyal bir hale gelerek onlarda daha mutlu ve huzurlu olacaklardır. Gerekli ve detaylı bilgi olmak için bizlere iletişim adreslerimizdeki bilgilerimizden ulaşım sağlayabilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Hause Of İstanbul

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.