Köpek Pansiyonu Gaziosmanpaşa Fiyatı

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Gaziosmanpaşa Fiyatı
  • 0
  • 10
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Gaziosmanpaşa, İstanbul’un geç yerleşim yerlerinden biri olup Avrupa yakasında bulunuyor. Gecekondulaşmanın yaygın olduğu Gaziosmanpaşa semtinde yaşam alanları gelişim göstererek pek çok kültür ve sanat merkezleri, açık hava gezi alanları oluşturuyor. Nüfusunun yarıya yakınını gençlerin oluşturduğu semtte, gezmek için doğal alanlar oluşturarak daha yaşanılabilir bir ortam hazırlanıyor. Doğal ortamların artışı ile birlikte hayvanlar için de daha iyi yaşam alanları mevcuttur. Hayvan sever halkı ile birlikte çalışan nüfusun da yaygın olduğu semtte köpekler için oluşturulan köpek pansiyonları, köpeklerini emanet bırakacak yer arayışına giren kişiler için en iyi hizmet kurumlarından biridir. Gaziosmanpaşa köpek pansiyonları, köpeklere sundukları kaliteli hizmetin aynında, semtin gelir düzeyi ile orantılı olarak, cüzi fiyatları ile köpek sahiplerine de bu konuda yardımcı oluyor. Köpek pansiyonu Gaziosmanpaşa fiyatı, verdikleri hizmete ve pansiyonun kapasitesine bağlı olarak değişim gösteriyor.

Gaziosmanpaşa Köpek Pansiyonu Hizmetleri

Köpek Pansiyonu Gaziosmanpaşa Fiyatı

Köpek sahiplerinin acil şehir dışına çıkması gereken durumlarda veya aile tatillerinde köpeklerini yanına alamayacakları zaman, köpeklerinin ihtiyacını aksatmadan karşılayabilecek ve yalnız bırakmayarak köpeklerine her zaman ilgi gösterebilecek kişiler ararlar. Gaziosmanpaşa köpek pansiyonu bu gibi durumlarda güvenli ve kaliteli hizmet anlayışı ve uygun fiyatlarıyla köpek sahiplerine yardımcı olan ideal köpek yaşam alanlarından biridir. Köpek sahiplerinin köpeklere gösterdiği ilgi ve alaka kadar uzman personelleri ile köpeklerin yanında olarak kendilerini evlerinde hissettirecek konforun sağlanmasını amaçlar. Aynı zamanda günlük rutin düzenlerinin korunması için köpeklerin girişinde köpek sahiplerinde günlük yaşam düzeni hakkında bilgi alınır ve her köpek için ayrı program oluşturulur. Teknolojinin zamanla gelişim gösterdiği çağımızda güncellenen hizmetler ve yaşam koşulları ile insanlara sağlanan konfor kadar Gaziosmanpaşa köpek pansiyonunda köpeklere de rahat bir yaşam alanı oluşturulmuştur. Köpeklerin kaldıkları süreçte sağlıkları ve hijyenik ortamlarda yaşamlarını sürdürmeleri çok önemlidir.

Bu nedenle konakladıkları süre içinde 7/24 veteriner gözetiminde olurlar. Pansiyona gelen her köpek için özel oda temin edilir. Köpekleri pansiyona bırakamayacak durumda olan kişilere yardımcı olmak için köpekler evlerden alınarak çıkış gününde tekrar evlerine teslim edilebilir. Köpeklerin beslenme durumunda tercih ettiği özel bir mama varsa pansiyona köpeklerin tesliminde mamanın bırakılması, köpeğin düzeninin bozulmaması için önemlidir. Köpeklerin kaldıkları odalar her gün dezenfekte edilir ve sağlıklı şekilde yaşamlarına devam etmeleri sağlanır. Tuvalet ihtiyaçları karşılanır ve tuvalet eğitimi olmayan köpeklerin kaldıkları süreçte basit bir şekilde tuvalet eğitimi için dersler verilir.

Bunların yanı sıra günlük, haftalık gibi köpeklerin konaklayacakları süre kapsamında ekstra dersler için ek fiyatlar ile eğitmenler temin edilebilir. Aynı zamanda köpekler sahiplerinden ayrıldıkları zaman kendilerini yalnız hissetmemeleri için köpeğin sevdiği oyuncak veya başka bir eşya varsa onun da bırakılması ortama hızlı adapte olmasında önemlidir. Gün içinde oyun ve aktivite saatlerinde diğer köpekler ile oyun oynayarak sosyalleşecek ve yalnız olduğunu düşünmeyecektir. Gaziosmanpaşa köpek pansiyonunda köpeklerin giriş gününde çıkış gününe kadar tüm hizmetlerden en iyi şekilde yararlanması amaçlanarak çıkış gününde sahipleri ile buluştukları zaman mutlu bir şekilde pansiyondan ayrılmaları amaçlanır.

Köpek Pansiyonu Gaziosmanpaşa Fiyatı

Köpek pansiyonlarının açılmalarına dair izin belgesinin varlığı köpek sahibi tarafından köpekleri teslim edilmeden kontrol edilmelidir. Köpeklerin konakladıkları süre içinde 7/24 sağlık sıkıntılarının oluşma ihtimaline karşı kurumda veterinerin bulunması önemlidir. Bu çalışan personeller tarafından öğrenilmelidir. Köpeklerin bırakıldığı odalar köpek sahipleri tarafından kontrol edilebilir, köpeklerin yaşam standartlarına uygun olup olmadığı ve temizliği gözlemlenebilir. Köpek pansiyonlarında köpeklerin rahatça oyun oynayarak enerjilerini atabilecekleri oyun alanlarının varlığı sorgulanmalıdır.

Bunun dışında köpeklerin beslenme şekli ve düzeni çok önemlidir. Köpeklerin günlük düzenlerinin bozulması davranışlarını da etkileyerek daha tutarsız veya içe kapanık olmalarına yol açacaktır. Köpeklerin kullandığı özel bir mama yoksa köpek pansiyonunda kullanılan mamanın markası ve kalitesi sorulmalıdır. Köpeklerin sağlığı için kaliteli hatta organik marka seçimi önemlidir. Köpekler pansiyon içinde bulunan her ırk ile sağlıklı iletişim kurmaz. Bu nedenle köpeklerin farklı alanlarda ve odalarda yaşamaları, oyun alanlarında da farklı tutulmaları önemlidir. Bu durumlara dikkat edildiğinde köpeğin pansiyonda konaklamaması için herhangi bir neden kalmaz. Böylece kaldığı süre içinde köpek sahibinin de gözü arkada olmaz.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir