Esenyurt Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Esenyurt Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 98
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Gerek yaz döneminin gelmesi, gerek bayram ziyaretleri, gerek de iş seyahatlerinin yoğunluğu nedeni ile; planlar ve programlar oluşturulurken, beslenen bir köpek de varsa ve hatta beraber gitmenin herhangi bir imkanı da yoksa, köpeğin teslim edilebileceği güvenli bir mekan aranır. Köpek sahiplerinin, köpeklerini hemen bir yere teslim etmesi mümkün değildir. Köpeklerin sadece mama yemesi dışında; günlük ihtiyaçları, sağlık kontrolleri ve egzersiz programları mevcuttur. Bunların da haricinde, köpeğin konakladığı yerde mutlu olması ve sahibini aramaması gerekir. Konaklama süresince; köpeklerin de, tatil yaptığı hissini taşıması istenir. Herhangi bir köpek sahibi; şehir dışına ya da uzak bir yerlere gittiğinde, köpeklerinin bir kafes içinde kaldığını ne görmek ne de düşünmek ister.İşte bütün bu durumlar için, Esenyurt Köpek Pansiyonu tarzında köpek otelleri mevcuttur. Bu tarz pansiyonlar sayesinde, köpek sahipleri de rahat bir nefes alırlar.

Esenyurt Köpek Pansiyonu Kuruluş Amaçları ve Hizmetleri

Esenyurt Köpek Pansiyonu

Köpek pansiyonları; köpek sahiplerinin şahsi işleri ile meşgul olurken, sahip oldukları köpeklerini teslim edebileceği ve de her türlü ihtiyaçlarını gidermek amacı ile kurulan yerlerdir. Zamanla daha fazla bölgelerde yaygın hale gelerek; seyahat zamanları ya da köpeklerle ilgilenecek zamanları olmayan köpek sahipleri yerine, köpeklerinin tüm ihtiyaçlarını gideren yerler olarak anılır. Esenyurt Köpek Pansiyonu’nda da, köpek sahiplerinin köpeklerine en iyi hizmet sunulmaya çalışılır. Böylece, köpek sahipleri rahatlıkla işlerini hallederler. Köpeklerin belirli dönemlerde bahçede gezdirilmesi, diğer köpeklerle aktiviteler yapılması, köpeklerin bakımı, köpeklerin beslenmesi ve sağlık hizmetlerinin karşılanması, uyku dönemlerinin programlanması gibi hizmetler sağlanır. Talebe göre, farklı hizmetler de verilir. Teslim edilen köpeklerin en iyi hizmeti alması, köpek sahiplerinin hiçbir şekilde aklı takılmadan, huzurlu vakit geçirmesine yönelik faaliyetler sağlanır. Esenyurt Köpek Oteli’nde konaklayan köpekler; en kaliteli mamalar ile beslenir ve tüm ihtiyaçları en kaliteli şekilde halledilir. Diğer köpeklerle de aktiviteler yaptırılarak, sosyalleşmelerine katkıda bulunulur. Bu hizmetlerin amacı, köpeklere en iyi olanakları yaratmaya yöneliktir. Esenyurt Köpek Oteli bünyesinde görevli olan uzman veterinerler, konaklayan köpeklerin sağlığını devamlı kontrol halinde tutarlar. Köpeklerin konakladığı odalar geniştir ve onlara özenle yaklaşılır.

Esenyurt Köpek Panisyonu’nda Hizmet Anlayışı

Her köpeğin farklı ihtiyaçları ve farklı bakımları olduğunu çok iyi bilen Esenyurt Köpek Oteli, köpeklerin özelliklerine göre farklı bir tutum sergiler. Köpeklere verilen mamaların rutin kullanılan ve cinsine uygun mamalar olması, gezdirilme zamanlarının ihtiyaçlara göre programlanması gibi her türlü profesyonel destek, en iyi hizmet sağlamaya yöneliktir. Köpek sahipleri köpeklerini teslim ederken; yetkili kişilere köpekle alakalı olan mama alışkanlıkları, rutin programları hatta karakterleri hakkındaki doğru bilgiyi vermek zorundadırlar. Köpeklerinin ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanması için, doğru bilgi verilmesi şarttır. Köpeklerin alışkın oldukları mamaların getirilmesi en önemli husustur. Mama değişimi yaşayan köpeklerin çoğunun; ishal ya da kabızlık gibi durumlarla karşılaşıp, sağlık sorunları yaşaması muhtemeldir. Sürekli kullanılan mamanın yanında getirilmesinin bir diğer sebebi de; kullanılan mama zor bulunan bir türse, pansiyona gelmesi birkaç gün alabilir. Bir diğer önemli durumda, aşı karnesinin köpekle beraber getirilme zorunluluğudur. Aşı karnesinin gelme sebebi de; geciken ya da zamanı gelen aşıların kontrolleri açısından önemlidir. Köpeklerinin sağlığını düşünenler, aşı konusunun ne denli önemli olduğunu bilirler. Ayrıca; köpeklerinin gezdirilme ya da beslenme gibi zamanlarında herhangi bir saat düzeni mevcutsa, köpeğin huzurunu ve düzenini bozmamak adına bildirmek doğru bir tutumdur. Esenyurt Köpek Oteli’nde; köpeklerin, hem sağlıklı hem de keyifli zamanlar geçirmesi kaçınılmazdır.

 

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir