Harem Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Harem Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 29
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpek sahipleri özel günlerde ve köpeklerin girmesi mümkün olmayan bazı yerlerde köpeklerini bırakmak için güvenli yer aramaktadırlar. Bu konuda çok sıkıntılı süreçler yaşanmaktadır. Herkese köpek bırakmak çok mümkün olmamaktadır. Bu nedenle Harem Köpek Pansiyonu olarak köpek sahiplerinin özel günlerinde köpek dostlarının bakımını güvenli bir şekilde yapmayı kabul etmiş bulunmaktayız. Kurumsal yapımız ve uzman ekip arkadaşlarımızla son derece teknolojik ve güvenilir bir tesis kurmuş bulunmaktayız. Köpeklerin huzurlu ve güven içerisinde buradaki misafirliklerini geçirmesini sağlamak adına elimizden gelenin fazlasını yaptık ve köpek sahiplerinin gözleri arkada kalmasın diyerek köpeklerinin bakım sürecini onlara izletme fırsatı verdik.

Harem Köpek Pansiyonu Köpek Kabul Süreci

Köpeklerin bakımları için bizleri tercih etmeniz durumunda telefon ile randevu alınması gerekmektedir. Sonrasında köpeğiniz ve sizler pansiyonumuzda ağırlanırsınız. Burada uzman veteriner hekimlerimiz köpeğinizin sağlık taramasını yaparlar. Aşılarının kontrolünü yaparlar. Aşıları tamam olmayan köpekler pansiyona kabul edilmez. Köpeklerin sağlık taraması yapılmasının nedeni bulaşıcı hasatlık kontrolüdür. Kabul edilen köpekler sahiplerinin sözleşme imzalaması ve ödeme işlemlerinden sonra odalarına alınırlar.

Köpek sahipleri pansiyonu gezer ve görürü köpek odalarını görür inceler. Köpek sahipleri köpeklerin pansiyonda kalma süresi uzaması durumunda bizlere mutlaka bilgilendirmesi gerekir. Burada yapılan planların aksamaması için bu önemlidir. Ayrıca köpeklerin pansiyon sürelerinin dolmasına rağmen köpek sahipleri aramıyor ve telefonlara cevap vermiyorsa köpekler için 1 hafta beklenir ve köpeklerin yeni yuvaya verilme işlemi başlar.

Harem Köpek Pansiyonu Köpek Odaları

Köpek pansiyonu odaları zeminden tavana kadar bakteri üretmeyen özel seramik taşlar ile kaplanmıştır. Odalarda köpeklerin rahat uykularını alması için yumuşak ve kaliteli yataklar bulunmaktadır. Odalarda ısıtma ve soğutma işlemi klima ile yapılmaktadır. Odalar güneş ışığı görmekte olup köpeklerin zarar görmeyeceği şekilde dizayn edilmiştir. Köpekler ayrı odalarda tek olarak bakımları yapılmaktadır. Asla odaya iki köpek konulmaz. Köpekler yan yana getirilmez.

Harem Köpek Pansiyonu Ücretsiz Hizmetler

Köpek pansiyonunda ücretsiz olarak verilen hizmetler arasında köpeklerin beslenme işlemi bulunmaktadır. Köpekler için uygun ve kaliteli mama markaları ile beslenme yapılmaktadır. Mama içeriği köpeklerin beslenmesine uygun ve et içeren mama markaları ile sağlıklı ve form garantili beslenme yapılmaktadır. Köpekler günde 1 saat uzaman bir kişi eşliğinde egzersiz ve tuvalet ihtiyaçları için açık alanda gezdirilir. Pansiyonda 15 gün veya daha fazla konaklama yapacak olan köpekler için kuaför ve banyo hizmeti verilmektedir. Sağlık hizmeti her zaman verilmektedir. Köpeklerin oynaması için odalarında oyuncaklar bulunur ve onların odalarında hareket etmesini sağlar.

Harem Köpek Pansiyonu Ücretli Eğitimler

Köpekler için eğitim mutlaka verilmesi gereken bir uygulamadır. Köpeklerin daha huzurlu ve iletişim olarak daha sağlıklı olması için eğitimlerinin yapılması gerekmektedir. Eğitimli bir köpek bakımı daha kolay olmaktadır. Köpeklerin davranışlarının düzelmesi için rehabilitasyon eğitimi mutlaka verilmesi gerekir. Bu eğitimle köpeklerin gereksiz havlama, gereksiz saldırganlık, gereksiz insanların üstüne atlama gibi davranışlarının önüne geçilir. İtaat eğitimi ile köpeklerin sahipleri ile aralarında iletişim kalitesi artması sağlanmaktadır.

Köpekler bu sayede sahiplerinin lider olduğunu anlar ve onları dinler onarlın komutları ile hareket etmektedirler. Komut öğrenmesi köpeklerin oturma ve kalkması gibi birçok faydası olmaktadır. Köpeklerin eğitilmesi ile sahipleri çok rahat etmektedir. Bu sayede köpeklerin davranışları ve hareketleri daha huzurlu olmasını sağlar. Köpek eğitimleri planlı olarak uzaman eğitmenler tarafından verilmektedir. Pansiyon ve eğitim çiftliklerinde her ırk köpek eğitimi verilir. Köpekler eğitim için getirilir eğitim durumuna göre sahipleri de eğitime katılabilir. Sağlıklı ve huzurlu köpek bakımı için eğitimde önemli bir faktördür.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir