Kartal Köpek Oteli

PAYLAŞ
Kartal Köpek Oteli
  • 0
  • 167
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Kartal ilçesi İstanbul, un Anadolu yakasında yer alan Uğur mumcu, Sultanbeyli, Aydos, Ayazma, Soğanlık, Orta mahalle, Havacılar gibi mahalleleri olan güzel bir ilçedir. Kartal daha çok eğimli ve yüksekliklere sahip olan ve büyük kısmının tepeliklerden oluşuyor olması nedeniyle serin ve ferah bir iklime sahiptir. Yukardan aşağıya eğimli bir şekilde inen ilçe, Kartal sahil şeridiyle de uzun bir sahil şeridine sahiptir. Aydos ormanlarının bir bölümünün içinde bulunması nedeniyle; bu bölgede oldukça güzel mesire yerleri ve gölbaşı mangal, piknik alkanları bulunmaktadır. Gerek Sosyal tesisleri, gerekse Ayazma gezi yerlerinin varlığıyla ferah, havadar ve serin iklime sahip olan bu belde, yeşilliklerinin yanı sıra, sahil kesimindeki mavi deniziyle de gözleri okşamaktadır. Metro istasyonu, tren istasyonu, İstanbul, un her yerine istikamet noktası olan otobüs seçenekleri, minibüs, dolmuş ve İdo deniz otobüsü seferleri sayesinde Anadolu yakasına, hem karşı yakaya hem de deniz yoluyla Yalova ya kadar rahat seyahat etme imkânını sağlar. Tarihi camileri, temiz havası, park yürüyüş alanları, sosyal spor tesisleri ve halka açık aktivite alanları sayesinde Kartal güzide semtlerden birisi olmayı başarabilmektedir.

Kartal Köpek Oteli

Kartal köpek oteli Kartal semtinde bulunmaktadır. Kartal ilçesinin temiz havasıyla; ferah ve açık alanımız sayesinde sevimli ve can dostlarınız olan biricik köpeklerinizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Otelimiz; sizin farklı meşguliyetleriniz sırasında; yıllardır köpek bakımı hizmeti veren personelimiz ve otel çalışanlarımız sayesinde minik yavrularınıza mükemmel bir şekilde bakacaktır. Gün gelir şehir dışında bulunmanız gerekebilir veya farklı yoğunluklarınızdan dolayı evde bakmakta olduğunuz köpeklerinizin bakımını bir süreliğine yerine getiremeyebilirsiniz. Ya da şehir dışında iş meşguliyetlerinizle ilgili ya da tatil unsurlarınızdan dolayı İstanbul’dan ayrılmanız gerekebilir. Bayram tatilleri; sömestre tatilleri, yaz tatilleri sırasında yanınıza alamadığınız ve dolayısıyla bakımını gerçekleştiremeyeceğiniz hayvanlarınızı bir müddet ligine köpek otelimize bırakarak, bizlere teslim edebilirsiniz.

Kartal Köpek Oteli

Köpekleriniz aynı siz gerçek sahiplerinin itinası ile gayet iyi şartlarda bakılacak ve bu konuda sık sık sizlere rapor verilecektir. İşletmemiz siz tatildeyken veyahut ta iş meşguliyetlerinizle nedeniyle meşgulken, sizlerin aklının sevimli hayvanlarınızda kalmaması için elinden gelen bakımı gerçekleştirir ve onlara sizleri aratmamak için her türlü hizmet ve bakımı sunar. Üstelikte otelimiz diğer oteller gibi üst üste kurulmuş ve minicik kafeslerde hayvanlara zulmedercesine zincirli dar köpek kulübelerinde, havasız ortamlarda hayvanlarınıza işkence etmemektedir. Tam tersine hayvanlarınız, ferah ve havadar odalarda; her türlü hijyenik malzemelerden yapılmış bölmelerde özenle bakılmaktadır. Yanı sıra işletmemize asla aşısız ziyaretçi kabul edilmemektedir. Gelen hayvanlara ilgili veterinerimiz tarafından yapılan tetkiklerle sonucunda bulaşıcı hastalık teşhisi konduğunda bu hayvanlar otelimize kabul edilmez. Bunun yanında sizlerin yokluğunda sürdürdüğünüz besleme şekli devam edecek ve yokluğunuz küçük dostlarınıza fark ettirilmeyecektir.

Köpek Bakımı

Sizler köpeğinizi nasıl besliyorsanız: diyetteki hayvanlarınıza diyet gıdalar, öncesinde kuru mama ile besleniyorsa en iyi marka kuru mamalar; ev yemeğiyle beslenenlere de ev yemekleri verilmektedir. Bunun dışında en azından günde en azından gezme işleminin gerçekleştirilmesin yanında köpekleriniz uzun saatler açık alanda; uyumlu diğer köpek arkadaşlarıyla uzun uzun vakit geçirerek, koşma, ayaklarının açılması, gerekli oksijen alımı, türlü oyunlar ve tuvalet konusunda tüm ihtiyaçlarını giderebilecektir. Saldırgan ve yırtıcı köpekler asla köpeklerinizin yanına yaklaştırılmaz ve ayrı bölgelerde tutulmaktadırlar. Bunu dışında eğer köpekleriniz otelimizde uzun süreliğine kalacaklarsa; yıkama, manikür –pedikür işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Çalışma saatlerimiz içinde arzu ettiğiniz her an otelimizi arayarak; sevimli dostlarınız hakkında bilgi alabilir ve durumlarını sorabilirsiniz. Kartal köpek oteli çalışanlarının; sizlerin gözünü arkada bırakmayacak şekilde köpeklerinize bakacağından emin olabilirsiniz.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir