ıstanbulKağıthane Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
ıstanbulKağıthane Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 17
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

İstanbul Kağıthane oldukça kalabalık bir nüfusa sahip bir mekandır. Kağıthane’de ikamet eden ve çalışan birçok insan vardır. Köpek sahiplenmenin de oldukça yaygın olduğu bu yerde birçok köpek pansiyonu da mevcuttur. Bu pansiyonlardan bir tanesi olan İstanbul Kağıthane Köpek Pansiyonu ihtiyaç halinde köpek sahiplerine hizmet vermeye devam ediyor. Köpek pansiyonları genellikle köpek sahiplerinin tatil için ya da iş amacıyla şehir dışına çıktıklarında köpeklerini emanet etmek için ihtiyaç duydukları bir hizmet kurumlarıdır. Köpek sahiplerinin güvenle emanete bırakabilecekleri bir kurum olan ıstanbul Kağıthane Köpek Pansiyonu sunduğu kaliteli hizmeti ile göz dolduruyor.

ıstanbul Kağıthane Köpek Pansiyonu Köpek Bakımlarını Nasıl Sağlıyor?

İstanbul Kağıthane Köpek Pansiyonu köpeklerin konaklama sürecinde ihtiyaç duydukları tüm bakım hizmetlerini özel olarak seçilmiş ve köpek sevgisi olan personeller ile sağlıyor. Köpekler hassas canlılardır ve alışmış oldukları düzenin dışına çıktıklarında mutsuzlaşırlar. Bu nedenle bu düzenin korunmasına özen gösterilerek gerekli bakımları sağlanır. Köpekler bazen özel durumlara sahil olurlar ve özel ilgiye ihtiyaç duyarlar. Hasta olup da ilaç kullanan köpekler de vardır veya doğuştan gelen özel durumlarından ötürü özel ilgi görmesi gereken köpekler de vardır. Hangi durumda olur ise olsun İstanbul Kağıthane Köpek Pansiyonuna emanet edilen köpeklere özenle bakılır. Pansiyon çalışanlarımız içlerinde köpek sevgisi barındırdıklarından köpekler ile ilgilenmekten özel bir zevk duyarlar. Köpeklerle olan ilişkileri hep sevgiye dayalıdır. Ayrıca personel dahilinde çalışan veteriner hekimler sayesinde köpeklerin misafir olarak kaldıkları süre içerisinde tüm sağlık kontroller düzenli olarak yapılır. Herhangi sağlık sorunu olan köpeklerin muayeneleri ve tedavileri yapılır. ıstanbul Kağıthane Köpek Pansiyonu bu anlamda gerekli tüm hizmetleri itina ile yerine getirir.

ıstanbul Kağıthane Köpek Pansiyonu

İstanbul Kağıthane Köpek Pansiyonunda Köpeklerin Beslenme Ve Özel İhtiyaçlarının Karşılanması

Pansiyonda köpeklerin beslenmeleri üç öğün olarak verilir. Sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve akşam yemeği olarak beslenmeleri sağlanır. Her köpeğin beslenme ve ihtiyaç duyduğu konular farklılık gösterir. Bu nedenle beslenme ve ihtiyaçların karşılanmasında her köpeğin kendi alışmış olduğu düzene göre yaklaşım yapılır. Köpekler bol ve sık sık su içmek isterler. Bu yüzden su ihtiyaçları özenle takip edilir. Köpekler beslenme zamanlarında tek başına bırakılır. Çünkü toplu olarak beslenmeler köpekler arasında kavgalara neden olur. Köpeklerin oyun ihtiyaçları yine köpeğin alışık olduğu saatlerde giderilir. Beslenme zamanlarında birbirlerinden ayrı tutulan köpekler oyun zamanlarında bir arada tutulurlar. Personeller oyun esnasında köpekler ile birebir ilgilenerek iyi zaman geçirmelerini ve sosyalleşmelerini sağlarlar. Personeller köpek oyunlarına kendilerini de dahil ederek köpeklere liderlik yaparlar. Yine aynı şekilde köpeklerin gezme zamanları ve dinlenme zamanları uygun koşullarda yapılır. Köpeklerin konaklama süreçlerinde tedavi olması gereken durumları ortaya çıkar ise köpek sahiplerinin bilgisi dahilinde gereken tedavi uzman veterinerler tarafından sağlanır. İstanbul Kağıthane Köpek Pansiyonu sahip olduğu birkaç dönümlük geniş arazisi ile köpeklerin özgürce hareket etme imkanı sunar. Düzenli açık hava yürüyüşü ve egzersiz yapabilecekleri alanlar ile köpeklerin enerjilerini atabilecekleri güzel olanaklara sahiptir.

Köpek Pansiyonlarına Neden İhtiyaç Duyulur?

Köpek sahiplerinin tatil ihtiyaçları için şehir dışına çıkmaları, hafta sonlarında kendilerine özel zaman ayırmak istemeleri, hastalık durumlarında dinlenmeye ihtiyaç duydukları zamanlarda, iş sebebi ile farklı bir şehre gitmek zorunda kalmaları durumlarında ve daha akla gelmeyen birçok zaruri durumlarda köpeklerini emanet edebilecekleri kimseleri bulamadıklarında köpek pansiyonlarına ihtiyaç duyarlar. İstanbul Kağıthane Köpek Pansiyonu köpek sahiplerinin mecbur oldukları için emanet ettikleri köpeklerine çok iyi göz kulak olarak köpeklerinden ayrı geçirdikleri bu süreyi kolaylıkla ve huzurla geçirmesini sağlar.

 

 

 

 

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir