Gaziosmanpaşa Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Gaziosmanpaşa Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 16
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpekler insanlar ile birlikte yaşar ve onlar ile sürekli birliktelikleri devam etmektedir. Köpekler bazı durumlarda sahipleri ile birlikte özel yerlere gidemezler. Bu durumda köpeklerini bırakacak bir güvenli yer arama başlar. Her tarafa köpek teslim etmek çok güvenli olmamaktadır. Gaziosmanpaşa Köpek Pansiyonu güvenilir ve son derece teknolojik odaları ile köpekleri misafir etmektedir. Köpekler için uygun ortam yaratılmış olup tüm köpek sahiplerinin güvenle köpeklerini bırakması mümkündür. Köpek dostlarımız için harika ve güvenli bir ev hazırladık. Köpekler için tüm ayrıntıları düşündük ve tasarladık. Onları misafir etmek bizler için profesyonel bir iştir. Köpek sahipleri asla gözleri arkada kalmadan eğlenir ve özel günlerini zevk içinde geçirsin.

Gaziosmanpaşa Köpek Pansiyonu Köpek Kabulü

Köpeklerini pansiyona bırakmak isteyen sahipleri bizlerden randevu alarak pansiyona gelmeleri gerekmektedir. Köpekleri getiren, sahipleri onların sağlık kontrolünden geçerken isterse başında bekler isterse kafemizde otururlar. Sağlık kontrolü uzman veteriner tarafından yapılmaktadır. Amacı köpeklerde oluşması muhtemel olan bulaşıcı hastalıkların araştırılmasıdır. Hastalık çıkan köpek pansiyona kabul edilmez. Sonrasında aşı kontrolü yapılır aşıları mutlaka tamamlanması gerekir. Aşıları tamamlanmayan köpekler pansiyona alınamaz. Tüm onayları alan köpekler için sahibinin sözleşmeyi imzalaması ve ödemeyi yapmasından sonra köpek tanıtım için tasmasına takılan barkod etiket ile odasına alınır.

Köpek sahipleri pansiyonu gezer odaları görüp inceler. Köpek sahiplerine pansiyon kuralları hakkında bilgiler verilmektedir. Odalar kamera sistemi ile izlendiğinden istenilmesi durumunda köpek sahibi de izleme imkânı bulur. Cep telefonundan veya tablet üzerinden 7/24 izleme şansı vardır. Köpek sahipleri pansiyon kalma süresinin uzaması durumunda mutlaka haber vermesi gerekir. Bu pansiyon oda planı için mutlaka yapılması gereken kurallar arasındadır. Kötü niyetli bası köpek sahipleri köpeklerini buraya bırakıp bir daha arayıp sormadığından dolayı almış olduğumuz kakar gereğince pansiyon süresi dolan köpekler için 1 hafta beklenir ve köpek yeni yuva işlemi başlatılır. Yeni yuva işlemi ücretsiz yapılır ve köpek dostu vicdan sahibi insanlara köpek verilir.

Gaziosmanpaşa Köpek Pansiyonu Odaları

Köpek odaları tavandan zemine kadar bakteri barındırmayan seramik taşlar ile kaplanmıştır. Odaya güneş ışığı girmektedir, bu ışık köpekleri rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Köpek odalarında ısıtma ve soğutma işlemi klima ile yapılmaktadır. Odalarda yumuşak yataklar bulunur. Köpekler için oyuncaklar yer almaktadır. Odalar köpeklerin yaşamasına uygun olarak tasarlanmıştır. Oda boyutları standartlara uygundur. Köpekler birbirlerinden bağımsız olarak burada yaşar. Asla odalarda fazla köpek barındırma yapılmaz.

Gaziosmanpaşa Köpek Pansiyonu Ücretsiz Hizmetler

Pansiyonda köpeklerin beslenmesi pansiyonun ücreti içinde dâhildir. Köpekler kaliteli ve içerik olarak uygun olan mama markaları ile dengeli, sağlıklı beslenir. Form ve sağlık garantili beslenme garanti olarak köpek sahiplerine verilmektedir. Köpeklerin egzersiz ve tuvalet ihtiyaçları için açık alanda gezdirme hizmeti verilmektedir. Uzman bir personel tarafından pansiyon sınırları içinde gezdirme işlemi yapılmaktadır. Pansiyon süresi 15 gün veya fazlaysa banyo ve kuaför hizmetleri köpekler için ücretsiz olarak verilmektedir. Sağlık hizmeti tüm köpeklere pansiyonda kaldıkları sürece verilmektedir.

Gaziosmanpaşa Köpek Pansiyonu Ücretli Eğitimler

Eğitim, köpeklerde vazgeçilmesi mümkün olmayan faaliyetler arasındadır. Eğitilen köpeğin bakımı daha kolay olmaktadır. Köpek eğimleri arasında davranış ve itaat eğimleri verilmektedir. Davranış olarak çok havlayan, saldırgan olan köpeklerde bu eğitim sonrası bu davranışları görmek mümkün olmaz. İtaat ve komut eğitimleri ile köpekler ile olan iletişim kalitesi artmaktadır. Köpeklerde eğitim pansiyonun yapmış olduğu planlar dâhilinde yapılmaktadır. Günde 1 saat kadar sahipleri ile birlikte uzman eğitmen eşliğinde verilen eğitimler köpeklerin gelişmesi sağlamaktadır. Köpeklerin bakımını kolaylaştırmak için mutlaka bu eğitimlere katılması gerekir. Uygun fiyat politikası ile eğitimler zevkli ve yararlı geçmektedir.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir