Sarıyer Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Sarıyer Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 41
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Sarıyer İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan en işlek semtlerden bir tanesidir. Biliyorsunuz ki özellikle İstanbul Avrupa Yakası çok kalabalık semtlerle doludur ve birçok etkinlikler genel anlamda Avrupa Yakası’nda gerçekleşmektedir. Sarıyer’de İstanbul’a gelenlerin kalabilecekleri çok nezih oteller, pansiyonlar ve apart oteller bulunmaktadır, fakat aynı zamanda sadece insanların değil, köpeklerin kalabileceği pansiyonlar ve oteller bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi Sarıyer köpek pansiyonu olmaktadır. Bu pansiyon yılların tecrübesini taşıyarak, profesyonel bir ekiple çalışıp birçok köpeklere ev sahipliği yapmıştır. Sarıyer köpek pansiyonunun da çalışan personeller için önemli olan, köpeklerin rahatlığı ve köpek sahiplerinin gönül rahatlığı ile köpeklerini pansiyona bırakabilmeleridir. Sonuçta köpeklerde bir can taşıyor ve onlarda birer emanettir.

Sarıyer Köpek Pansiyonu

İnternetten Sarıyer köpek pansiyonunun nasıl bir yer olduğunu araştırabilirsiniz. Mutlaka hoşunuza gidecek birçok bilgiler bulabileceksiniz ve mutlaka Sarıyer köpek pansiyonunu ziyaret etmek isteyeceksiniz. Köpek sahiplerinin Sarıyer köpek pansiyonunu kullanmalarındaki en büyük sebep, tatile veya iş seyahatine gittikleri zaman köpeklerini bırakacak kimseyi bulamamalarından kaynaklanmaktadır. Tatile veya hafta sonu tatiline gittiklerinde, tatil yeri köpek veya evcil hayvan kabul etmeyebilir ya da iş seyahatine gidildiğinde zaten köpeğinizi götüremiyorsunuz. Bu tür durumlarda köpek pansiyonları fazlasıyla işinize yaramaktadır. Burada çalışan personellerde alanlarında uzman oldukları için ve en önemlisi hayvanları ve köpekleri sevdikleri için, rahatlıkla onlara bırakabilirsiniz. Döndüğünüzde karşınızda sizi özlemiş ama aynı zamanda pansiyonda iyi bir vakit geçirmiş köpeğinizle karşılaşacaksınız.

Sarıyer Köpek Pansiyonu

Sarıyer köpek pansiyonu, köpeğin yemeğinden tutun ki yatak veya oda bakımına kadar, oyunlardan tutun ki bahçede gezmeye kadar birçok hizmetleri ele almaktadır. Bir köpek pansiyonunda mutlaka bir veteriner hekim bulunur, dolayısıyla köpeğinize herhangi bir şey olduğunda anında müdahale edilir. Bunun yanı sıra eğer köpeğiniz bir tedavi görüyorsa, pansiyonda rahatlıkla tedavisine devam edebilecektir. Sizde istediğiniz zaman pansiyonu arayıp köpeğiniz hakkında bilgi alabileceksiniz. Bu sebeple köpek pansiyonu çok önemlidir, çünkü sorumluluğunu bilen ve gerçekten işini severek yapanların bulunduğu bir toplumdur. Köpekleri veya hayvanları sevmeyenler kesinlikle bu tür yerlerde çalışamazlar. Bir köpek pansiyonu işletecekseniz, öncelikle her ne olursa olsun hayvanları sevmeniz gerekiyor.

Köpek Bakımı

Pansiyonunuza getirilen bir köpek varsa, onun yemeğini vaktinde vermeniz lazım. Sizin yanınıza geldiğinde yanınıza yatmasına izin vermeniz lazım. Onunla oynayabilmeniz lazım. Sizin veya başkasının köpeği olması hiç fark etmez, çünkü sizin bütün hayvanlara sevgi göstermeniz gerekiyor. İnsanlar ve hayvanlar gerçekten çok farklı canlılardır. Malum insanlar kendi istekleri doğrultusunda her şeyi yapabiliyorlar, fakat hayvanlar biraz daha sınırlı bir şekilde yaratılmışlardır. Hayvanların taşıdığı en önemli özellik ise, kesinlikle hiçbir zaman boşuna öldürmezler veya yaralamazlar, ancak ailesini korumak için veya yavrularını korumak ve aynı zamanda sadece gerçekten acıktığında, kendisinden zayıf olan bir canlıya saldırıp yemektedir.

 

Hayvanların bu kadar duygusal ve bu kadar düşünceli olduğunu bilen insanlar ancak Sarıyer köpek pansiyonu personeli olabilmektedir. Aksi takdirde pansiyonda yeri olamaz. Pansiyonda çalışan bütün personeller alanlarında uzman ve köpeklerle ilgilenmesini bilen insanlardır, fakat uzman olmaları ve ilgilenmesini bilmeleri yetmiyor, her zaman sevgi gösterebilen personeller olması gerekiyor. Bu yüzden Sarıyer köpek pansiyonu yıllarca ayakta durabilmiştir, çünkü köpekleri seven personellerle doludur. Personeller köpeklere kendi çocuklarıymış gibi bakmasını biliyorlar. Onlara sevgi veriyorlar ve onlara sadece hayatta durabilmeyi öğretiyorlar. Ayrıca şu da önemli ki, sahiplerine en iyi şekilde köpeklerini geri teslim ediyorlar. Bu yüzden bugüne kadar pansiyonun on binlerce müşterisi oldu ve her gün yeni müşteriler köpeklerini getirmeye devam ediyor, çünkü Sarıyer köpek pansiyonuna güvenebileceklerini biliyorlar.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir