Kartal köpek pansiyonu

PAYLAŞ
Kartal köpek pansiyonu
  • 0
  • 12
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpekler sevimli ve yakın dostlarımızdır. Çoğu kişiler evlerinde ya da bahçelerinde köpek beslemekten hoşlanır. Onlarla vakit geçirmek kendinizi iyi hissetmenizi ve mutlu olmanızı sağlayacaktır. Köpeklerle vakit geçirmek güzel olsa da çalışan ve şehir dışında vakit geçirmek zorunda olan kişilerin köpeklerine bakmaları çoğu zaman zorlayıcı olabilmektedir. Böyle durumlarda köpeğinizi bırakmak için bir yere ihtiyaç duyarsınız. Kartal köpek pansiyonu olarak bu hizmeti sizlere sağlamaktayız. Köpeklerinize pansiyonumuzda en iyi şekilde hizmet verilmekte ve kendini evinde hissetmesi için personelimiz tarafından gereken her şey yapılmaktadır. Bunun için köpeklerinizin pansiyonumuza girişi yapılırken tarafınızdan gerekli bilgilerin olduğu detaylı bir form doldurulması gerekir. Bu sayede kendini evinde gibi hissederek sizin yokluğunuzda huzurlu zaman geçirmesi sağlanacaktır.

Kartal köpek pansiyonu

Kartal köpek pansiyonu

Kartal köpek pansiyonu olarak köpekleriniz için en uygun ortamlarda ve uygun koşullarda konaklama istediğiniz süre boyunca sağlanmaktadır. Köpeklerinizi istediğiniz zaman zarfında pansiyonumuza güvenle bırakarak işlerinizi halledebilirsiniz. Köpeklerinize pansiyonumuzda evindeki rahatlığı yaşatmak için sizlerin evlerinizde davrandığınız ve sağladığınız koşulları öğrenerek deneyimli personelimiz aynı şekilde uygulama yapmaktadır. Köpekleriniz sağlıklı bir şekilde konaklaması için veteriner hekimlerimiz tarafından devamlı olarak gözetim altında olacaklardır. Geniş alanımız sayesinde köpekleriniz ihtiyaç duydukları durumlarda gezdirilerek ihtiyaçları sağlanacaktır. Köpekleriniz pansiyonumuzda huzurla konaklayacaktır. Sizlerde gittiğiniz yerlerde köpeğim ne yapıyor ve ne durumda diye düşünmeden işlerinizi gönül rahatlığıyla halledebilirsiniz.

Kartal köpek pansiyonu olarak hizmetlerimiz sizlerden aldığımız bilgiler doğrultusunda ve doğru uygulamalarla sevgi ile yapılmaktadır. Bizim için sevgi önceliklidir. Köpeklerinize sizin verdiğiniz sevgiyi vererek yokluğunuzda sizleri aramayacaklardır. Köpeklerinizin beslenme şekilleri, saatleri sizlerden öğrenilerek aynı şekilde devam ettirilmektedir. Böylece düzeni bozulmadan alışkanlıklarına devam ederek kendini daha huzurlu hissedecektir. Köpeklerinizin tuvalet ihtiyacı da sizin vereceğiniz bilgiler doğrultusunda yaptırılacaktır. Köpeklerinizin giriş aşamasında kiloları ve sağlık kontrolleri yapılacaktır. Aynı şekilde çıkış aşamasında da sizlere teslim edilirken aynı uygulama tekrarlanacaktır. Köpekleriniz bizim misafirlerimizdir. Biz misafirlerimizi rahat ettirmek için en iyisini yapmak için çabalıyoruz. Pansiyonumuza köpeklerinizi getirirken aşı kartlarını yanlarında getirmeyi unutmayınız. Aşılarının tam olması bizim için önemlidir.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir