Başakşehir Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Başakşehir Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 11
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

İnsanların en yakın dostları olan köpekler. Birçoğumuz evde köpek besleriz. Bazen bu konuda sıkıntılar yaşarız. İş seyahatleri, tatil veya benzeri organizasyonlarda onları yanımızda götüremeyiz. Böyle zamanlarda onları güvenerek bırakabileceğimiz bir yer ararız. Böyle zamanlarda küçük dostunuzu bırakabileceğiniz güvenli bir adres Başakşehir Köpek Pansiyonu.

İstanbul/ Küçükçekmece Halkalı’da bu şirin merkezde küçük dostunuzun arayabileceği her türlü konfor mevcut. Öncelikle köpekler çok akıllı hayvanlar oldukları için, ilgi, alaka ve sevgi beklerler. Cins ve türlerine göre egzersiz yapmaları gerekir. Oyun oynamak en büyük ihtiyaclarındandır. Her şeyden önce özellikle evde bakılan köpeklerin enerjisini aması için belli aralıklarla dışarı çıkıp gezdirilmesi gerekmektedir.

Köpeklere temel eğitim oldukça faydalıdır. Özellikle evde bakıyorsanız tuvalet eğitimi başlı başına sıkıntıdır. Tabiki bu eğitimleri verirken köepeğe şiddet uygulanmaması gerekir. Köpek bakan insanlar, aynı zamanda köpeklerinin herhangi bir saldırıya karşı kendilerini korumalarını isterler. Yada bulundukları ortamları korumalarını isrterler. Bu ev, ofis, v.s bir mekan olabilir. Hayvanın bunu yapması için bir şekilde eğitilmesi gerekir. Köpeğinizin bu eğitimi alırken sizde bire bir yanında olmak isteyebilirsiniz.

Başakşehir Köpek Pansiyonu

Bunlar eğer gerçekten iyi bir hayvan sever olarak aramanız gereken özellikler. Zaten bu yazıyı şu an okuyorsanız sizde bu özellikler var demektir. Köpeğiniz için güvenilir bir ortam için, gözünüz arkada kalmadan bırakabileceğiniz adres, Başakşehir Köpek Pansiyonu.

Şimdi köpeklerede pansiyon olurmu diyenler olabilir. Tabiki olur ve olmalı. Sonuçta onlar birer canlı. Hemde çok akıllı canlılar. Sahiplerinin en yakın dostları olduğunu rahatça söyleyebiliriz. Bu kadar özellik bir aradaysa o zaman onlar içinde rahat , konforlu, kendilerini iyi hissedebilcekleri pansiyonlar, konaklama yerleri olmalı. Bir de şu açıdan düşünün acil toplantınız var. Şehir dışına çıkmanız gerekiyor. Komşularınız ilgilenemem dediler. Aileniz uzakta. Napıcaksınız ? Kime emanet edeceknusiniz. Bütün gün çok yoğun çalışıyosunuz. Akşam eve yorgun geliyosunuz. Köpeğiniz dışarda dolaşmak istiyor napıcaksınız ? İşte bu sebeplerden dolayı gerçekten de köpekler için pansiyonlar gerekli.

Köpek Bakımı

Tabiki güvenirlik , temizlik çok önemli. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi en önemli konulardan biri de , köpeğinizin eğitimi. Eğitim insanlarda ne kadar önemliyse, hayvanlarda da önemli. Bunu kendiniz de bir dereceye kadar yapabilirsiniz ama eğitimli birinin vereceği eğitim gibi olmasa gerek. Ülkemizde de bu türde yerler oldukça yaygınlaşmaya başladı. Ama bu tarz yerleri seçerken belli kriterleriniz olmalı. Eğitim, hayvanlara ilgi ve alaka. Köpekler çok hassas hayvanlardır. Özellikle evde bakılanları. Çünkü evde bir köpek bakmaya başladığınız zaman, o hayvan evin bir parçası olur. Hele yalnız yaşıyorsanız, sizin için önemi iki kat artar. Sizin için bu denli önemli bir canlıya karşı, sizde daha hassas davranırsınız. Tam da bu durumda, bir yerlere gideceğiniz zaman, şehir dışına çıkacağınız da, köpeğinizi dışarda gezdirmek istediğinizde, bu tarz yerlerin gerekliliği ortaya çıkar. Eğer Küçükçekmece taraflarında ikamet ediyorsanız yada işyeriniz bu güzergah üzerinde ise Başakşehir Köpek Pansiyonu, küçük dostunuzla ilgili her ihtiyacınızda yardımınıza koşuyor.

Başakşehir Köpek Pansiyonu

Özellikle bir konunun üzerinde durmak istiyorum. Çoğu kişinin bilhassa üzerinde durduğu konu köpeğinin itaatidir. Başakşehir Köpek Pansiyonunda bu konuyla ilgili eğitimde verilmektedir. Köpeğiniz bu konuda merkezde pozitif sistemle eğitilir. Haftada bir gün evinizde, sizinle beraber 1.5 saat olmak üzere uygulanır. Haftada ortalam iki komut öğretilir. sizden de bunu günde on dk. köpeğinize tekrarlamanız istenir. Köpeğinize itaat eğitimi verilirken asla şiddet içeren eylemler yada araçlar asla kullanılmaz.

 

Bu kadar hassas ve işini ciddiye alan bir kuruma gitmenizi tavsiye ederiz.

 

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir