Esenler köpek pansiyonu

PAYLAŞ
Esenler köpek pansiyonu
  • 0
  • 4
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Esenler ilçesinde kurduğumuz ve en yakın dostlarımızdan olan köpeklerimize hizmet veren Esenler köpek pansiyonu; kısa süre içinde çevresinde isminden bahsettirmeye başladı. Artık iş seyahatlerinizde geride bıraktığınız hayvan dostunuz için üzülmenize ve tedirgin olmanıza gerek kalmadı. Bilindiği gibi köpek pansiyonları köpeklerinize bir iki gün bakar ve tüm ihtiyaçlarını yerinde görür. İşte bu tesiste bulunan dört dörtlük hizmet ile küçük dostlarınız aynı sizin yanınızdaymış gibi rahat ve konforlu köpek evlerinde kalır ve ortalama 15 metrekare üzerinden tasarlanmış kendi odalarında kalmaktadır. Bakıcılar tarafından yemek saatlerinde beslenen tuvalet eğitimi ve ihtiyacı da giderilen oyun alanlarında diğer köpeklerle çok çeşitli oyunlar oynamasına izin verilen bu tesisin yeri çok geniş olup köpekler için havuz sefası da bulunmaktadır. Onlar her zaman dostluklarıyla bize yakın dururlar ve her zaman yanımızda bulunurlar.

Esenler köpek pansiyonu

Esenler köpek pansiyonu

Bulunduğumuz Esenler ilçesinde çevremizdeki insanlardan büyük destek almaktayız. Çok sadık olarak bilinen bu dostlarımızın bakımını yapan oteller ve köpek evleri günümüzde çok yaygın olmaya başlamıştır. Esenler ilçe sınırları içinde hizmet vermeye başlayan Esenler köpek pansiyonumuz sizi rahata erdirecek geride bırakacağınız küçük dostunuza itina ile bakılacağı için tereddütte kalmanızı önleyecek bir tesistir. Zamanımızda bizim tesisimiz kadar tam teşekküllü bir tesis henüz bulunmuyor. Köpek dostlarımız tasarlana 15 metrekarelik odalarında köpek kulübeleri tarzında hazırlanmış evleri , 25 metrekareden az olmayan ve üstü açık ,havadar bir mekanda oyun alanı ; gezinti parkurunda en az 1-2 saatlik gezinti ve sıcak günlerde girdikleri oyun havuzları ile tüm dış faaliyetleri uzman çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Tüm bu faaliyetleri yaparken ilçemizde bulunan tüm köpek dostlarından ilgi ve alaka gelmiştir. İnsanların rahatınıda gözeten Esenler köpek pansiyonu, köpek dostlarımızın taşınması ; yemeği ve tuvalet eğitimleri gibi mekan içi düzenlemeleri de eksradan köpeklerinize öğretiyor. Tesisimiz de ücretlerimiz günlük olarak hesaplanır ve gerekli gün sayısı kadar alınır. Dostunuzun rahat ve konforlu bir ortamda köpek arkadaşlarıyla birlikte iyi vakit geçirmeleri ; aklınızın onda kalmaması için küçük dostunuzu bize getirmeniz yeterli olacaktır.

köpek eğitimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir