Göztepe köpek pansiyonu

PAYLAŞ
Göztepe köpek pansiyonu
  • 0
  • 40
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpek sahibi olanların ihtiyaç duyması durumunda en iyi şekilde hizmet vermek için Göztepe köpek pansiyonu olarak hizmet veriyoruz. Köpeğini güvenilir bir yere bırakmak isteyen herkesi pansiyonumuza bekliyoruz. Köpekleri birkaç saatliğine bir yere bırakırken bile sahiplerin kafalarında birçok soru işareti oluşur. Kafanızdaki soru işaretlerini silecek bir pansiyona ve ekibe ihtiyacınız varsa bizler bu amaçla hizmet veren bir kuruluşuz. Geniş alanımız ve bahçe bölümümüz sayesinde ihtiyaç duyulan her türlü rahatlık köpekleriniz için sağlanmıştır. Evde ya da bahçede yaşayan köpekleriniz alıştıkları ortamlarda kalarak huzursuzluk hissetmeden bizim misafirimiz olacaktır. köpeklerinizin bulunduğu alanlar devamlı dezenfekte edilmektedir. Ayrıca köpekleriniz veteriner hekimler tarafından devamlı olarak kontrol edilmektedir. Görevlilerimiz tarafından köpekleriniz gün içerisinde pansiyon çevresinde gezdirilerek ihtiyaçlarını karşılamaları sağlanmaktadır.

Göztepe köpek pansiyonu

Göztepe köpek pansiyonu olarak köpeklerinize en iyi hizmeti sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmayı hedefledik ve bunu en iyi şekilde de başardık. Öncelikle pansiyonumuza gelen köpeklerinizin kiloları ölçülüp herhangi bir problemleri olup olmadığı veteriner hekimimiz tarafından kontrol edilir. Daha sonra girişleri yapılarak kalacakları süre içinde bulunacakları alanlara yerleştirilmeleri sağlanır. Köpeklerinizin çıkış işlemleri yapılırken de girişte yapıldığı gibi kiloları ölçülür, kulak ve göz temizlikleri yapılır, tırnakları kesilir ve size teslim edilir. Bu uygulama sayesinde köpeğinizin pansiyonumuzda kaldığı süre içinde iyi beslenip beslenmediğini öğrenebilirsiniz. Pansiyonumuzda köpekleriniz sizin belirttiğiniz saatlerde yemek yedirilir ve tuvalet ihtiyaçları belirttiğiniz şekilde yaptırılır.

Göztepe köpek pansiyonu

Pansiyonumuzda kalacağı süre içersinde gerekli olabilecek bilgilerin yazılı olduğu detaylı bir formun giriş işlemleri sırasında tarafınızdan doldurulması gerekir. Bu sayede ihtiyaç olması durumunda bilgilerinden istediklerimize rahatlıkla ulaşarak daha doğru şekilde müdahale de bulunabiliriz. Göztepe köpek pansiyonu olarak köpeklerinizi evlerinde alışık oldukları şekilde misafir ediyoruz. Sizlerinde onay vermesi halinde aynı ırktan olan köpeklerin kapalı alanlarda birbirleri ile oynamalarını gözetmenler eşliğinde sağlıyoruz. Böylece köpeğiniz daha sosyal bir hale gelerek daha mutlu ve huzurlu zaman geçirmiş olacaktır. Gerekli ve detaylı bilgi almak için bizlere iletişim adreslerimizdeki bilgilerimizden ulaşım sağlayabilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir