Köpek eğitimi avcılar

PAYLAŞ
Köpek eğitimi avcılar
  • 0
  • 9
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpekler sevimli halleri ve yakınlıkları ile kalplerimizde özel bir yere sahiptir. Evde ya da farklı alanlarda beslediğimiz köpeklerimizin bazı şeyleri yapabilmesi gerekir. Evde beslediğiniz köpeğinize tuvalet eğitimi, itaat eğitimi gibi eğitimlerin yavru döneminde verilmesi gerekir. Evlerinize aldığınız yavru köpeklerin her türlü itiyaçlarını karşılanız gerekir. Köpek eğitimi avcılar şubemiz tarafından en iyi şekilde ve doğru tekniklerle verilmektedir. Köpeğinizi şubemize getirerek eğitim almasını sağlayabilirsiniz. Bu konuda köpeklerinize gereken bütün eğitimler verilmektedir.

Köpek eğitimi avcılar

Köpeklerinizin her alanda sizinle birlikte rahat ve uyumlu bir şekilde yaşayabilmesi için köpek eğitimi avcılar şubemizde;  köpeğinize ev içi uyum ve sosyalleşme eğitimi, iç mekan ve dış mekan tuvalet eğitimi, temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi, alan koruma eğitimi gibi eğitimlerinin sırası ile verilmektedir. Ev içi uyum eğitimi köpeğiniz 3-6 aylık olduğu dönemlerde verilmektedir. Bu vereceğimiz eğitim sayesinde köpeğiniz ev içerisindeki kuralları ve bunların nasıl uygulanacağını öğrenecektir. Bu eğitim sayesinde evinizde daha uyumlu yaşayacak duruma geleceksiniz. İç ve dış mekan tuvalet eğitimi köpeğiniz açısından en önemli eğitimlerden biridir.

Köpek eğitimi avcılar

Erken bir müdahale ile çözülmelidir. En doğru zaman 3-6 aylık oldukları dönemdir. Eğitimi verdikten sonra bekleyerek bir süre köpeğinizin verdiğimizi eğitim alıp almadığını kontrol ederek sizlere bilgi vereceğiz. Temel itaat eğitimi her köpeğe verilmesi gereken bir eğitimdir. Verdiğimiz bu eğitim sayesinde köpeğiniz temel itaat komutlarının yanı sıra sizinlede daha uyumlu yaşamaya başlayacaktır. İleri itaat eğitimi de temel itaat eğitiminde verdiğimiz komutları öğrenerek uygulamaya başlar. Temel itaat eğitimi doğru şekilde vermemiz sayesinde ileri itaat eğitimini daha rahat kavrayacak ve uygulayacaktır. İleri itaat eğitimi her köpek ırkına uyguladığımız bir eğitim değildir. Köpeğinizin üzerinde otoriteniz geçerlidir. Bunun için bu eğitim her köpeğin karakter yapısına uygun değildir.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir