Esenyurt Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Esenyurt Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 55
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpekler bazı durumlarda sahipleri ile birlikte bazı mekânlara girmeleri mümkün olmadığından köpeklerin bakımı için güvenli bir yer bulunması gerekmektedir. Köpek bakımı için bu durumlarda güvenli ve huzurlu bir yer bulmak biraz zor olsa da, Esenyurt Köpek Pansiyonu bu konuda uzman kadrosu ve güvenli odaları ile köpek sahiplerinin aradıkları bakım için uygun bir yerdir. Köpek pansiyonunda köpekler için hazırlanmış birçok aktivite bulunmaktadır. Köpeklerin bu kısa süreli misafirlikleri en iyi şekilde geçmesini sağlamak görevlerimiz arasındadır. Köpek sahiplerini bu sıcak ve güvenli pansiyona beklemekteyiz.

Esenyurt Köpek Pansiyonu Köpek Kabul Süreci

Köpeklerin bu özel durumlarda güvenli bir şekilde bakımının yapılması ve köpek sahiplerinin gönül rahatlığı ile özel günlerini geçirmesi için bizleri tercih etmesi ve telefon ile randevu alarak pansiyonumuza gelmesi yeterli olur. Sonrasında köpeklerini uzman veterinerimiz tarafından sağlık kontrolü alması gerekmektedir. Bu kontrolün amacı köpeklerde bulaşıcı hastalık olup olmadığının kontrolüdür. Bulaşıcı hastalık taşıyan köpekler pansiyona asla alınmazlar. Aşılarının kontrolü yapılır. Aşıları tamamlanmayan köpekler asla pansiyona kabul edilmezler.

Kabul edilen köpeklerde sahiplerinin sözleşmesi imzalaması ve ödeme işlemin yapılması ile birlikte köpekler sahiplerinin eşliğinde odalarına alınır. Sahipleri pansiyonu gezer ve odaların görülmesi sağlanır. Köpeklerin tasmasına tanıtıcı bir cip takılır.

Esenyurt Köpek Pansiyonu

Köpeklerin bakımı hakkında köpek sahiplerine kısa bir bilgilendirme verilir. Bu bilgilendirme içinde köpek pansiyon süresinin uzatılmasında izlenecek yollar hakkında bilgi verilmektedir. Bu durumda haber verilmesi gerektiği bilgisi verilir. Ayrıca daha önce yaşanan problemler arasında olan köpeklerini buraya terk etmek gibi durumlarda yapılacak uygulama anlatılır. Bu durumda köpekler en geç 1 hafta içinde yeni yuva kazandırma işlemi ile yeni sahiplerine ücretsiz teslim edilir.

Esenyurt Köpek Pansiyonu Oda Şartları

Köpek odaları tavandan zemine kadara özel ve bakteri barındırmayan bir malzeme ile kaplanmıştır. Odalarda yumuşak yatak bulunmaktadır. Oda ısıtma soğutma işlemi klimalar ile yapılmaktadır. Odalarda köpeklerin oynaması için oyuncaklar bulunur. Odalar köpeklerin hareket etmesi için standartlara uygun olarak dizayn edilmiştir. Köpekler odalarda birbirlerinden bağımsız ve ayrı olarak konaklamaktadırlar. Asla bir odaya iki köpek barındırmak gibi bir davranış olmamaktadır. Köpeklerin bakımları için uzaman ekip kadromuz bulunmaktadır. Hayvan sevgisinin bilen ve merhametli personellerimiz ile köpekler emin ellerde

Esenyurt Köpek Pansiyonu Ücretsiz Hizmetler

Köpekler için ücretsiz olarak yapılan hizmetler;

Köpeklerin beslenme hizmeti pansiyon ücreti içinde olup, beslenme için kaliteli ve uygun içerikli mama markaları ile yapılmaktadır. Asla uygun olmayan ucuz mamalar kullanılmaz. Köpek sahiplerine form ve sağlıklı beslenme garantisi vermekteyiz. Köpeklerin sağlıkları bizim için önemlidir. Köpekler tuvalet ihtiyacı ve egzersiz yapmaları için günde 1 saat kadar açık alanda gezdirilir. Uzman bir personel tarafından yapılan b gezdirme pansiyon dışında yapılmaz pansiyon içinde özel olarak yapılmış açık bir alanda yapılır. Pansiyon kalma süresi 15 gün veya daha fazla olan köpeklerde banyo ve kuaför hizmeti sağlanmaktadır. Pansiyonda konaklayan tüm köpekler gün önemi olmadan sağlık hizmetlerinden faydalanır.

Esenturt Köpek Pansiyonu Ücretli Eğitim Faaliyetleri

Köpek eğitimleri çok önemli faaliyetler arasındadır. Köpeklerin iletişim ve davranış kalitesinin artması için mutlaka eğitilmesi gerekir. Köpeklerde eğitim davranış iyileştirme rehabilitasyon eğitimi ile başlar. Sonrasında itaat ve komut eğitimleri ile köpeklerin daha huzurlu ve itaatkâr olması sağlanır. Eğitim aldırmak isteyen köpek sahipleri burada uzman eğitmenler ile görüşerek köpeği için istemiş olduğu eğitimi aldırabilir. Eğitim zamanları planlıdır. Köpek sahipleri ile birlikte eğitim verilmektedir. Köpeklerin sahiplerini benimsemesi için bu önemlidir.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir