Şişhane Köpek Pansiyonu Köpek Kabulü

PAYLAŞ
Şişhane Köpek Pansiyonu Köpek Kabulü
  • 0
  • 28
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Sevimli köpekler evlerde insanlar ile birlikte uzun yıllardan bu tarafa yaşamaktadırlar. Köpekler ile insanlar arasında her zaman bir iletişim olmaktadır. İnsanlar özel günlerinde ve tatil planlarında bazı durumlarda köpeklerini maalesef ki şartlar gereği yanlarına almaları mümkün olamaz. Bu durumda köpekleri için uygun bir yer veya dost aramaktadırlar. Komşu seçenekleri devreye girer ama kimse profesyonelce köpeğe bakmasını bilemez ve sonuçları iyi olmayan olaylar ortaya çıkabilir. Bunun için Şişhane Köpek Pansiyonu olarak bölgemizde ikamet eden köpek sahiplerine hizmet vermek adına uzman kadrolarımız ile bu yola çıkmış bulunmaktayız. Bizler bu işi uzman ekibimiz ile çok uygun fiyatlara sizlerin gözü arkada kalmayacak şekilde yapıyoruz.

Şişhane Köpek Pansiyonu Köpek Kabulü

Köpek sahipleri tatil için gidecekleri veya günlük özel davetler için gidecekleri zaman sadece bizleri telefonla aramaları ve randevu almaları yeterli olacaktır. Şişhane Köpek Pansiyonu Köpek Kabulü rutin olarak yapılan sağlık taraması ve aşı kontrolleri bu durum sonrasında şartlar uygunsa köpek pansiyona alınır. Bunun nedeni köpekte bulaşıcı bir hasatlık olup olmadığı ve aşılarının yapılıp yapılmadığının kontrolüdür. Aşıları tam olmayan köpekler pansiyona alınmaz.

Sonrasında köpek sahiplerinin doldurması için kişisel ve köpeğinin bilgilerini içeren bir form verilir. Bu formda doldurulmasından sonra kredi kartı veya nakit olarak köpeğin kalacağı gün kadar pansiyon ücreti alınır. Sonrasında köpek pansiyonu köpek sahiplerine gezdirilir ve onlarda pansiyonu ve köpeğinin kalacağı odayı görür inceler. Arzu ederlerse köpeklerini 7 gün 24 saat kamera sistemi ile cep telefonu veya tablet PC izlemeleri mümkündür. Burada onlara verilen yazılım ve şifreler ile bu mümkündür.

Şişhane Köpek Pansiyonu Oda Şartları

Köpeklerin bakım için hazırlanan odalarında bakteri üretmeyen özel tasarlanmış tavandan zemine kadar fincan olarak adlandırılan bir ürünle kaplanmıştır. Ayrıca odalarda uygun ve yumuşak yataklar bulunur. Odalarda güneş ışığı girer fakat köpekleri rahatsız etmeyecek şekilde dizayn edilmiştir. Köpek odalarında ısıtma ve soğutma için hazırlanmış olan klima sistemi bulunmaktadır. Köpekler için ses ve ısı yalıtımı yapılarak hazırlanmış odalarda tek başlarına güven içinde kalmaları sağlanmaktadır. Oda temizliği sağlıklı ürünler ile her gün belirli aralıklarda yapılmaktadır.

Şişhane Köpek Pansiyonu Ücretsiz Hizmetler

Oda kalma ücreti içinde olan ücretsiz hizmetler arasında köpeklerin sağlıklı ve dengeli beslenmesi vardır. Öğün takibi yapılarak kaliteli içerikli mamalar ile köpekler beslenir. Mamalarda form ve sağlık garantisi verilmektedir. Köpeklerin beslenme takibi uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Köpekler her gün bir saat kadar ekibimiz tarafından açık alanda gezdirilmektedir. Tuvalet ihtiyacı karşılanmaktadır. Köpeklerin oynaması ve egzersizleri yapılmaktadır. Pansiyonda 15 gün veya daha fazla konaklama yapacak olan köpekler için banyo ve kuaför hizmetleri ile sağlık hizmetleri verilmektedir.

Şişhane Köpek Pansiyonu Köpek Kabulü

Şişhane Köpek Pansiyonu Ücretli Eğitimler

Köpeklerin sadece pansiyon olarak hizmet vermekle kalmıyoruz isteyen köpek sahiplerine köpek eğitimleri veriyoruz. Uzman eğitmenler ile yapılan bu eğitimler köpeklerin harika ve söz dinleyen köpek olmalarını sağlamaktadır. İlk verilen eğitim onların boş yere havlamamalarını sağlamak ve saldırgan olmamasını sağlamak, tedirgin ve huysuz bir şekilde sürekli insanların üstlerine atlamamalarını sağlamak adına verilen rehabilitasyon eğitimidir. Köpek bu eğitimle rahatlar ve sakin olarak durmaktadır.

Köpekler için itaat eğitimi verilmektedir. Bu eğitim köpeklerin sahipleri ile olan ilişkileri ve onların isteklerini yapmaları için önemlidir. Diğer eğitim köpeklere getir al gel gibi komutlar ile sahiplerinin sözlerini dinlemesi ve ağzına almış olduğu gereksiz eşyaları bırakmasını sağlaması için verilen eğitimler. Köpekler bu eğitimler sayesinden söz dinleyen ve daha huzurlu olarak evde yaşamaktadır.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir