Köpek Pansiyonu Gaziosmanpaşa

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Gaziosmanpaşa
  • 0
  • 136
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpeklere özel tasarlanan pansiyonlarda dünya ile yarışacak kalitede hizmet vermektedir. Köpek pansiyonunda hizmetin kalitesi, hizmette kullanılan onanım ve ekipman, hizmet süresi içerisindeki tutum vs. gibi birçok detay dünya standartlarının üzerindedir. Köpek pansiyonu olarak tasarlanan alanlarda hemen her tür köpek cinsinin rahatlıkla konaklayabileceği ve tüm ihtiyaçlarının rahatlıkla karşılanabileceği, konforlu ve ferah alanlar dizayn edilmektedir. Pansiyonların bahçe dâhil her detayları köpeklerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde tıraşlanmaktadır. Köpeklerin ayrı ayrı bölmelerde konaklamalarına imkân verecek şekilde ayarlanan iç mekânda bölmeler alttan ısıtmalı olarak hazırlanmaktadır. Bu bölmeler gün ışığından da faydalanabile ferah alanlar olarak köpeklerin oldukça rahat ettikleri yerlerdir. Gün ışığı dışında gerekli olduğu durumlarda bu bölmelerde aydınlatmadan da faydalanılmaktadır. Hem gün ışığı hem de elektrik ile aydınlatmada konaklayacak köpeğin cinsine en uygun olan ayarlamalar yapılmaktadır. Köpek pansiyonunun ferah olması oldukça önemlidir.

Köpek Pansiyonu Gaziosmanpaşa

  Köpek pansiyonu Gaziosmanpaşa bölgesinin dışında bulunan müşterilerine de rezervasyon sistemi ile yardımcı olmaktadır. Köpek pansiyonunda ağırlanan köpek sayısı göz önünde bulundurularak yeterli sayıda veteriner hekim görev yapmaktadır. Köpek pansiyonuna kabul edilecek olan köpekler öncelikle veteriner hekimin kontrolünden geçirilmektedir.  Köpek Pansiyonu Gaziosmanpaşa köpeği için rezervasyon yaptıran müşterilerin köpekleri ile birlikte köpeklerine ait aşı karnelerini de bırakmak zorundadırlar. Köpek karnesi olmayan veya bulaşıcı hastalıklara karşı koruma sağlayan aşılar ile tetanos veya kuduz gibi aşıları eksik olan köpekler pansiyona kabul edilmemektedir.

Ayrıca parazit taraması yapılmayan köpeklerde pansiyona kabul edilmemektedir. Böylece pansiyonda konaklayan diğer köpeklerin sağlıkları korunmaya çalışılmaktadır. Pansiyonda konaklamasına izin verilen köpeklerin beslenme programları, aşıları ve ilaçları veteriner hekim kontrolünde yapılmaktadır. Hamile, yaşlı veya özürlü olan köpeklerin özel bakım ve ihtiyaçları da veteriner hekim talimatı ile yapılmaktadır. Bulaşıcı hastalıkları önlemek ve hijyen kuralları gereği misafir edilen köpeklerin tırnak ve kulak temizliği, tüylerinin bakımı, diş kontrolleri ve vücut temizlikleri gerekli olan periyotlarda düzenli olarak yapılmaktadır. Pansiyon içerisinde ağırlanan köpeklerin sahipleri tarafından özellikle kullanılması için bir mama teslim edilmediği sürece tüm köpeklere cinsleri için en uygun olan organik, taze mamalar günlük besin ve enerji ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeyde veteriner hekimin tavsiyeleri doğrultusunda verilmektedir.

Köpek Pansiyonu Gaziosmanpaşa Fiyatları

Köpeklerin enerji fazlalarını atabilmeleri ve gereksiz kilo almalarını engelleyebilmek için köpekler düzenli olarak bahçe içinde ve dış alanlarda yürüyüşe çıkarılmaktadır. Bahçede köpekler için tasarlanan oyun alanına köpeklerin kavga ederek birbirlerine zarar vermelerini önlemek için aynı anda çıkarılmazlar. Köpek pansiyonunda ağırlanan tüm köpekler ile tek tek ilgilenmeye yetecek kadar personel görev yapmaktadır. Pansiyonda görevli olan tüm personel hijyen kurallarına maksimum düzeyde uymaktadır. Bu personeller aynı zamanda hayvan sevgisi konusunda oldukça hassas kişilerden oluşmaktadırlar. Pansiyon içinde görev yapmakta olan personeller köpek cinsleri konusunda bilgi sahibi ve köpek bakımı hakkında tecrübe sahibidirler. Ayrıca sabırlı ve güler yüzlü insanlardır. Köpeklerin yaşam alanı olan bölmeler sürekli olarak havalandırılmakta ve temizlenmektedir.

Köpek Pansiyonu Gaziosmanpaşa

Her bir köpeğe özel olarak ayrı ayrı su ve mama kabı kullanılmaktadır. Hiçbir köpeğin başka bir köpeğin mama veya su kabını kullanmasına izin verilmemektedir. Köpek pansiyonu içerisinde her alanda hijyen kurallarından asla taviz verilmeden uygulanmaktadır. Köpek Pansiyonu Gaziosmanpaşa rezervasyon yaptırmak sureti ile köpekler ağırlanmaktadır. Rezervasyon sayesinde pansiyon görevlileri ağırlayacakları köpeğin cinsine yönelik hazırlıklar yapmaktadırlar. Konaklama süresi uzayacak olan köpeklerin sahipleri bu durumu olabilecek en kısa sürede pansiyon idarecilerine bildirmeleri konaklama için rezervasyonu olan diğer köpeklerin mağduriyetini engellemektedir. Tüm çalışanları ile güler yüzlü, sabırlı ve özverili şekilde hizmet veren köpek pansiyonu oldukça ekonomik fiyatlara sahiptir.   

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir