Yakın Dostumuz Olan Köpekler İçin

PAYLAŞ
Yakın Dostumuz Olan Köpekler İçin
  • 0
  • 20
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Her zaman insanların hayatlarında var olan en yakın dost olarak bilinen köpekleriniz için biz çekme köyde Köpek pansiyonu oluşturduk.  Pansiyonumuzda köpek ırkları konusundan uzman ekibimiz sizlerin bu değerli dostlarınız için her türlü sağlık ve eğitim hizmetlerini vermek için bekliyor.  Burada köpeklerimiz harika vakit geçirmekte olup sürekli oyunların oynandığı köpekleriniz ile birebir ilgilenilen asla tek başına bırakılmayan bir çocuktan farksız şekilde burada korunan Çekme köy Köpek Pansiyonunda misafirlerimizi bekliyor sizlerin akını onlarda bıraktırmıyoruz.

Biz sizin bu sadık dostlarınızın eğitimlerini uzman kadromuz ile vermekteyiz,  ilk eğitimimiz temel itaat konusundadır. Köpek sevmek köpek eğitimi konusunda mutlaka bilgi eksikliği vardır bu eksikliği biz burada sizlere veriyoruz. Köpeklerinize verilen eğitir asında ileri itaat eğitimi verilmektedir. Eğitim süremiz genelde 5 veya 6 hafta arasında değişmektedir. Bu eğitmen tarafından köpeğinizin ırk, karakter ve algılama yeteneğine göre değişir. Verilen eğitimler günlük hayatınız içinde köpeğiniz ile geçirmiş olduğunuz tüm zamanlarda ihtiyaç duymuş olacağınız otur, kalk, bekle gibi komutları içermektedir. Ayrıca köpeklerimize tuvalet eğitimi vermekteyiz. Evde beslediğiniz köpekler için sahiplerinin hayatlarını kolaylaştırmak adına bu eğitim önemli bir eğitimdir. Bu eğitimde evlerinde belirledikleri bir noktaya veya ev dışında bir yere tuvalet ihtiyacının giderilmesini sağlayan bir eğitimdir.

Yakın Dostumuz Olan Köpekler İçin

Unutmayalım ki köpekler bu dünyada birlikte yaşadığımız canlı dostlarımızdır. Onlarında bir yaşama hakkı olduğunuz bilmeliyiz. Köpeklerin alış olduğu bu eğitimler birlikte köpekleriniz ile geçirmiş olduğunuz vakitlerin kaliteli olması ve eğlenceli geçmesini sağlamak içindir. Köpeğiniz almış olduğu temel itaat eğitimlerinde sizin komutlarınız doğrultusunda hareket etmekte olduğundan dolayı dışarıda tehlikeli bir durum yaşanmasının önüne geçilmektedir. Yakın Dostumuz Olan Köpekler İçin Çekmeköy Köpek Pansiyonun da alan koruma eğitimi verilmektedir. Bu tür eğitimleri özel şahsı ve mülk korumak için yetiştirilen dostlarımıza vermekteyiz.

Yakın Dostumuz Olan Köpekler İçin

Sizlerin tatil planlarınızı engelleyen bu dostlarınıza biz ilgileniyoruz siz planlarınızı bozmayınız. Pansiyonumuz ev ortamında yaşayan veya bahçe ortamında yaşayan tüm dostlarımız için uygun bir ortam sağlamıştır. Köpekleriniz için burada eğitim dışında eğlenceli oyunlar ve bakım hizmeti de sunulmaktadır. Beslenmesi ve beslenme alışkanlıkları konusunda gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Biz kilo ve form garantisi vermekteyiz kullanmış olduğumuz mamalar bu garantiyi vermemizi sağlamaktadır. Ayrıca konaklayacağı odalar son derece konforlu olup dünya standartlarındadır. Ses yalıtımı aydınlatması ısı ve ışık sistemi yüksek kalitededir. Köpekleriniz için banyo pedikür manikür gibi programlar kaldığı süreye göre ücretsiz yapılmaktadır. Biz sizin dostlarınıza sizin tatil keyfiniz için bakıyoruz. Köpekleriniz bir birleri ile kavga edip zarar vermemeleri için birlikte bulundurmayız. Bu bizim prensibimizdir. İsteğiniz doğrultusunda mobil sitemimiz sayesinde online kamera sistemi ile köpeğinizi izleyebilirsiniz. Buradaki hayatını kontrol edebilirsiniz. Bizler sizin bu dostlarınızı emanet aldığımız için bizim bünyemiz de kaldı sürece bizim de vazgeçilmez dostuz olacak ve koruma altında olacaktır.

Köpek Bakımı

Çekmeköy köpek Pansiyonu olarak, hizmet kalitemiz müşteri memnuniyeti ile ölçülerek sizlerin tavsiyesi bizim için önemlidir sizden gelen geri beslemeler ile her zaman kalitesi üst seviyeye çıkarmak için elimizden gelenin fazlasını yapmayı hedefledik. Biz burada köpekleriniz için geçici bir sıcak yuva yaratmaktayız. Sizler tatilleriniz de bize bu dostlarınızı emanet etmek için geldiğinizde köpeklerinizin kartları ile ve aşı karnesi ile birlikte gelmeniz ve kalacağı süreyi tarafımıza bildirmeniz ve formlar doldurup bizim kuralarımın olduğu sözleşmeyi okuyup imzaladıktan sonra bizler misafirimizi karşılar ve odasına alırız. Artık köpeğiniz bizim gözetimiz de olup siz arkanıza bakmadan tatilinizin keyfini sürebilirsiniz. Bizler bunlar için varız ve bu bizim için çok zevkli bir olay, köpekleriniz ile çok güzel vakit geçirmek ve onları eğitmek ve onların sağlık ve bakımlarını yapmak bizim sevdiğimiz bir iştir. Sizin dostlarınız bizim dostlarımızdır biz bu bilinç ile tüm çalışanlarımızı eğitmiş durumdayız. Sizleri ve dostlarınızı bekliyoruz.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir