Ataşehir Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Ataşehir Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 8
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

İstanbul’un önemli semtlerinden biri olan Ataşehir, Avrupa yakasında yer alan son dönemlerde içerisinde barındırdığı köpek pansiyonları ile adından sıkça söz ettiren bir ilçe konumundadır. Ataşehir’de yer alan köpek pansiyonları hayvan sevenlerin ilgisini toplamayı başarmıştır. Özellikle köpek sahipleri köpek pansiyonunda köpeklere verilen hizmetlerden son derece memnun kalarak, işe giderken veya şehir dışına çıkma durumlarında köpeklerini Ataşehir köpek pansiyonuna emanet etme imkânı sağlandığı için son derece memnun olduklarını dile getirmekteler.

Ataşehir Köpek Pansiyonu Sağladığı Avantajlar

Köpek sahiplerinin köpeklerinin beslenme ve bakım ihtiyaçlarını karşılamaları için bakıcı tutmaktadırlar. Tutulan bakıcıların birçoğu bu işi para için yaptığından dolayı köpeklere özel ilgi göstermemektedirler. Köpeğin ihtiyaçlarından anlamayan özel köpek bakıcıları, köpeklerin herhangi bir rahatsızlıklarında ne gibi önlemler alınacağı konusunda da bilgi sahibi olmamaktadırlar. Oluşan bu karmaşıklığa bir son vermek isteyen ataşehir köpek pansiyonu oluşturdukları uzman kadrosu ile güvenilir köpek bakım ve eğitim hizmeti vermeye devam etmektedir. Oluşturdukları uzman kadro ile işini severek yapan kişiler tarafından köpeklerin bakımları karşılanmakta. Telsim edilen köpeğin ırkına göre o ırktan anlayan görevliyi köpeğin bakımından ve eğitimden sorumlu tutmaktadırlar. Bu sayede bakıcı köpeğin tüm sorunlarını anlayarak ne istediğini bilmekte ve köpeğin pansiyonda uzun veya kısa süreli konaklamada ev ortamındaymış gibi rahat edilmesi sağlanmaktadır. Pansiyona teslim edilen köpekler herhangi bir stres ile karşı karşıya kalmaması ve sahiplerini duydukları özlem neticesinde öfkelenmemesi için geniş oyun alanlarında streslerini atmaları için zaman tanınmaktadır. Bu sayede köpek bakıcının sözünden çıkmayarak oyununu oynamakta ve diğer bakım hizmetlerinin yapılmasına izin vermektedir. Gün içerisinde Ataşehir köpek pansiyonuna gelen birçok kişi köpeklerini gönül rahatlığı ile emanet etmektedir. Köpeğin ne kadar süre pansiyonda kalacağını siz karar vererek teslim alıncaya kadar sağlık ve bakım ihtiyaçları karşılanmaktadır.

Ataşehir Köpek Pansiyonu

Ataşehir Köpek Pansiyonunun Verdiği Hizmetler

Ataşehir köpek pansiyonuna teslim edilen köpekler ayrı odalarda barınmaları sağlanmakta. Bu durum köpekler arası oluşabilecek olumsuzların önüne geçerek köpeklerin sinirlenmemesi ve strese girmemesi sağlanmakta. Odalarda yer alan ısıt ve ışıklandırma sistemleri köpekleri rahatsız etmeyecek şekilde uzman kişilerce ayarlanmaktadır. Ayarlanan ısı sistemi köpek için uygun olan ısı derecesine getirilerek köpeğin hastalanmaması ve sıcak ev ortamındaymış gibi hissetmesi sağlanmaktadır. Köpeklerin mala ihtiyaçları kaliteli yaş veya kuru mamalar ile sağlanmaktadır. Vitaminli yemler sayesinde köpeğin gelişimine yardımcı olunmakta. Her yemekten sonra köpekler serbest alanda salınarak enerjilerini atma imkânı tanınmaktadır. Ayrıca köpeklerde herhangi bir sebepten dolayı oluşabilecek hastalık veya rahatsızlıkları anında müdahale etmesi adına hazırda bekletilen alanında uzman veteriner hekim bulunmakta. Köpeklerde oluşacak sağlık sorunlarına anında müdahale ederek sağlığına kavuşması sağlanmakta.

Gün içerisinde teslim edilen köpekte oluşabilecek bir problem için köpek sahipleri aranarak detaylı bilgi verilmektedir. Köpek sahipleri köpeklerini teslim etme sırasında görevlilere bilgilendirme servisinden yararlanmak istediklerini söyleyerek, bilgilendirme servisinden yararlanmaları mümkün olmaktadır. Gün içerisinde periyodik olarak köpek sahipleri aranarak köpeklerinin ne durumda olduğunu ve ne yaptıklarını detaylı bir şekilde köpek sahiplerine bilgilendirmektedirler. Köpeklerini merak eden köpek sahipleri bu servisten yararlanarak meraklarını gidermeleri mümkün olmaktadır. Tamamen güvenilir ve hijyenik bir ortamdan oluşan Ataşehir köpek pansiyonu, her geçen gün büyüyen kadrosu teslim edilen köpeklere hizmet vermeye devam etmektedir. Köpek sahipleri bakım ve sağlık hizmeti dışında köpeklerine temel eğitim hizmetinde de yararlanmalarını sağlayabilmekteler. Köpeklerini teslim ederken alacakları eğitim formunda temel eğitimi de işaretleyerek gün içerisinde uzman eğitmenler tarafından köpeklerine temel eğitim verilmesi mümkün olmaktadır.

 

 

köpek eğitimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir