Şişli Köpek Pansiyonu ve Köpek Oteli Hizmeti

PAYLAŞ
Şişli Köpek Pansiyonu ve Köpek Oteli Hizmeti
  • 0
  • 87
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpek Pansiyonu Şişli ile köpeğiniz kendini güvende hissedecektir. Pansiyonlar, genellikle kafeslerden oluşan ve köpeklerin yalnızca gerektiğinde kafeslerinden çıkarıldığı hapishane benzeri ortamlar olarak kabul edilir. Ancak kaliteli köpek pansiyonlarında asla köpek kulübesi sistemi bulunmaz. Ahır sistemi insanlar için olduğu kadar köpekler için de bir ceza gibidir. Çünkü enerji dolu köpekler için tam 1 metrekare alanı olan, demir korkuluk tuzağı acımasız bir cezaya benzer.
Eğitim,çeşitlidir ve elbette farklıdır. Yürüyüş ormanları, gölge topları, plastik nesneler ve hava köpeklerde eğitimin ana egzersizidir. Herhangi bir alıştırmaya dahil olmak istemiyorsanız lütfen bize bildirin. Çünkü birçok pansiyonda eğitim ücretli olsa da bizim uygulamamızdır. Alışılmış eğitimlerin yanı sıra sosyalleşmek için grup oyunları ile köpek müşterilerimizin eğlenirken öğrenmelerine yardımcı oluyoruz.

Köpekler Yalnız Kalmayı Sevmez
Köpek Pansiyonu Şişli ile steril bir ortamda sadık dostlarınız, sağlık bir alanda muhafaza edilmektedir. Köpekler sosyal hayvanlarla temas halinde olmalıdır, yalnızlık doğalarında yoktur ve tek başına eğitim verilmesi mümkün değildir.Psikolojik problemler yaşamaması açısından köpeklerin eğitiminin diğer köpek türleriyle bir arada yapılması gerekir. Verilen köpek eğitimi ile köpeklerin kendini iyi hissetmesi amaçlanır ve sosyal bir köpek olması için gereken eğitim verilir.
Köpekler, ailelerinin yanı sıra sosyal yaşamlarında da köpek sahipleri ile sürekli iletişim halinde olmak ve sahiplerinin ilgisini görmek ister. Endişe, korku, saldırganlık ve kendine zarar verme gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Köpeğinizdeki uyum ve sağlık sorunlarının ortadan kalkması için profesyonel bir köpek pansiyon bulmanız gerekir.

Köpek Pansiyonu Şişli ile Sosyal Köpekler
Köpek Pansiyonu Şişli, farklı cins köpeklerin oyun oynayarak vakit geçirdikleri yerdir. Böyle bir toplulukta köpeklerimiz, sosyal hayatta karşılaştıkları zor köpeklere yakınlaşarak en önemli zihinsel gelişimleri olan sosyalleşmenin üstesinden kolaylıkla gelebilirler.Pansiyonda köpek davranışları konusunda uzman kişiler köpeğinizin sosyalleşmesini kolaylaştıracaktır.
Köpeklerimizin sosyalleşmesi, sosyal hayatlarında farklı hayvanlar veya farklı insanlar gördüklerinde saldırgan davranışlarını engeller. Köpek davranışı konusunda uzman olan kurumsal eğitmenlerimiz, tüm yaramazlık veya kötü köpek davranışlarını değiştirmek için küçük eğitim oturumları düzenleyebilir. Köpeğimizle ilgili hizmetlerimiz için köpeğinizin adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.Köpeğinizin sosyalleşme eğitimi ile bakımı çok kolay olacaktır.

Köpeğiniz İçin Sağlıklı Pansiyon
Köpek Pansiyonu Şişli olarak hizmet verdiğimiz ilk günden beri binlerce köpek sahibinin tercihi olduk. Köpeklere pansiyon hizmeti vermek gerçekten de büyük bir titizlikle yapılması gereken bir hizmettir. Köpekler doğal olarak aşırı kalabalık yerleri sevmediği için gereksiz tüm nesneleri kaldırarak hareket kabiliyeti yüksek mekânlar yarattık. Detaylı bilgiyi bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.
Siz tatildeyken, küçük dostlarınız pansiyonda tatilin keyfini çıkarsın.
Liderlik ruhuna sahip küçük köpek ırkları, kabul için büyük köpeklere saldırabilir. Bedenleri gruplara ayırmak daha iyidir.Örnek verecek olursak köpekleri kendi aralarında boy ve tür farkı olarak eğitim almasını sağlarız.
Köpek pansiyonu hizmetimiz için bizi tercih eden binlerce köpek sahibi, köpeklerinin sağlığı ve sağlığı için her detayı özenle düşündüğümüz için memnuniyetlerini ifade etmektedirler.

Köpek Pansiyonu Şişli ile Müşteri Memnuniyeti
Köpek Pansiyonu Şişli ziyaret eden ve konaklayan köpeklerin memnuniyet derecesi açısından sürekli tercih edilen bir köpek otelidir. Köpek pansiyonunun her detayı köpeklerimizin huzuru ve mutluluğu için tasarlanmıştır. Sahiplerinden uzaklaşan birçok köpek, bir süre sonra ayrılık kaygısı yaşama riski altındadır. Ayrılık kaygısı veya ayrılık kaygısı olarak bilinen bu durumun sonucu, yönetilemez hale gelirse daha büyük sorunolur.
Köpek pansiyonunda ayrılık korkusu başta olmak üzere diğer olası psikolojik sorunlara çözümler düşünülmüştür. Geri dönen köpekler, geldikleri zamana göre psikolojik olarak daha sağlıklıdır.Köpek eğitimi konusunda kurumumuzdan ve uzman eğitmenlerimizden hizmet alabilirsiniz.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir