Gaziosmanpaşa Köpek Oteli

admin 5 sene önce

İstanbul’un önemli ilçelerinden birisi olan Gaziosmanpaşa, son dönemlerde adını yeni açılan köpek oteli duyurmayı başarmıştır. Gaziosmanpaşa da yer alan köpek oteli, hayvan severler tarafından memnuniyetle karşılanmış olup, kopek sahiplerinin köpeklerini rahatlıkla bırakabilecekleri bir ortam hazırlayarak hizmet vermeye başlamıştır. İstanbul’un diğer semtlerinde yer alan köpek otellerine yoğun ilgi görülmesi üzerine Gaziosmanpaşa ilçesinde de köpek otelinin açılması uygun görülmüştür. Köpek otelinde yer alan uzman bakıcılar bırakılan köpekleri kendi köpekleriymiş gibi bakarak tüm ihtiyaçlarını gidermektedir. Sağlığından temizliğine kadar tüm bakımlarını karşılayan köpek oteli, köpek sahipleri açısından büyük kolaylık sağlamış durumda.

Gaziosmanpaşa Köpek Oteli Önemi

Köpek sahipleri baktıkları köpekleri zaman geçtikçe alışarak ailenin bir ferdi olarak görmektedirler. Köpek sahipleri iş hayatındaki yoğun tempodan dolayı veya şehir dışına çıkmak zorunda kaldıklarına köpeklerine fazla ilgi gösterememektedirler. Köpeklerinin sağlıklı bir şekilde bakılmasını isteyen köpek sahipleri, gaziosmanpaşa köpek oteli sayesinde güvenilir bakım hizmetinden fayda sağlayabilmekteler. Kopek pansiyonunun sağladığı bakım hizmeti sayesinde kopek sahipleri gönül rahatlığı ile köpeklerini emanet etmekteler. Köpek bakımı ve sağlığı konusunda uzmanlaşmış kişiler tarafından köpeklerin bakımı yapılmakta ve veteriner hekim tarafından gün içerisinde gerekli sağlık kontrolleri yapılarak köpeğin herhangi bir sağlık problemi olup olmadığı tespit edilmektedir. Kopek otelleri köpeklerini bırakacak yer arayan kişiler için en doğru tercih noktası konumundadır.

Bakıcı tutup köpek bakımını sağlamak yerine Gaziosmanpaşa da yer alan köpek oteline köpeğinizi emanet ederek sadece bakım değil, sağlık ve eğitim hizmetinden köpeğinizin yararlanmasını sağlamanız mümkün olmaktadır. Köpek otellerinde köpeklere gösterilen daha sağlıklı olmaktadır. Köpek sahipleri bazı durumlarda köpeğin isteğini anlamamaktadır. Köpeklerden anlayan kişilerin yer aldığı köpek otelinde, işini severek yapan bakıcı ve veterinerler ile köpekler titizlikle bakımları sağlanmaktadır. Otele bırakılan köpekler aynı gün içerisinde veteriner hekim tarafından tek tek kontrol edilmektedir. Köpeğin herhangi bir sorunu olup olmadığı gözlemlenerek kâğıda aktarılmakta ve sahibine bilgi verilmesi sağlanmaktadır. Köpeğin köpek otelinde kaldığı süre zarfınca rahatsızlanan köpekler direk tedavi altına alınarak sağlıklarına kavuşması sağlanmaktadır.

Gaziosmanpaşa Köpek Oteli

Gaziosmanpaşa Köpek Otelinin Sağladığı Hizmetler

Gaziosmanpaşa köpek oteli uzun veya kısa zamanlı emanet olarak aldıkları köpeklere her birine ayrı uzman bakımcı atayarak köpeklere özel ilgi gösterilmesi sağlanmakta. Emanet edilen köpeğin ırkına göre bilgi sahibi olan bakıcı seçilerek köpeğin sahibi gelene kadar bakımı sağlanması üzerine görevlendirilmektedir. Köpeklerin gün içerisindeki yemek öğünlerinde köpeklerin sevebileceği kuru veya yaş mamalar ile bakımları sağlanmakta ve vitamin destekleri verilmekte. Her yemek sonrasında köpekler belli bir zaman dilimine kadar oyun oynamaları için güvenli bölgede salınmaktadır. Başında bekleyen bakıcısı ile beraber oyun oynayarak enerjilerinin atması sağlanmakta. Köpek sahiplerinin köpeklerini emanet etmeden önce temel eğitim hizmetinden yaralanmak istediklerini belirtikleri takdirde, gün içerisinde uzman eğiticiler tarafından köpeğin tüm temel eğitimleri verilmektedir.

Uzman eğitimcilerin verdiği temek eğitim sayesinde köpeğiniz sizin komutlarınız ile hareket etmeye başlayacaktır. Tüm bu hizmetleri en uygun fiyatlar ile almanız Gaziosmanpaşa köpek oteli sayesinde mümkün olmakta. Köpek sahipleri istediği takdirde bilgi edinme hizmetinden yaralanmaları mümkün olmaktadır. Köpek sahipleri ilgili telefon numaraları ile iletişime geçerek köpeklerinin gün içerisinde nasıl bir tutum sergilediği ve nasıl beslendiği konusunda bilgi almaları mümkün olmaktadır. Ayrıca istenildiği takdirde günün belli bir saatlerinde köpek sahipleri aranarak köpekleri hakkında bilgilendirme yapılmaktadır. Bu sayede köpeğiniz ile irtibatınızı kesmeden nasıl bir bakım yapıldığı hakkında bilgi alıp gönül rahatlığı ile iş seyahatinize veya tatilinize devam etmeniz mümkün olmaktadır.

 

 

Hause Of İstanbul

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.