Samandıra Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Samandıra Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 31
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Hayvanlarımızı bazen zor durumda kaldığımızda sırdaş, bazen ise sıkıştığımızda kardeş, evlat yerine koyduğumuz olmuştur. İnsanlığın ortak noktası birlik, beraberlik ve kardeşlikten öte olmaması gerektiği bu dünya da bazen tartıştığımız bazen kızdığımız bazen öfkelendiğimiz kişiler en yakınımızdaki annemiz, babamız, kardeşimiz ve ondan daha ötesi bir ömür boyu bir yastığa baş koyacağımız eşimizle bile tartışmaktayız. Fakat kendimize dost edindiğimiz hayvanlar öyle mi? Sıkıştığımızda başımız dara düştüğünde ona öfkelensek bağırsak bile bir hayvan sesini bile çıkaramayacağı için bizi dinlemek zorunda değil mi? Hayvanların en önemli özelliklerinden birisi bakımlarını yapan sahiplerine sadakat göstermektir aslında.

Samandıra Köpek Pansiyonu

  Köpeklerimiz günümüzde artık ailemizin bir üyesi olmakta, sadık bir dosttan daha da öte bir çocuğumuz gibidir. Türkiye’de köpek bakımları ve sahiplenmesi artık daha da bilinçli bir hale gelmiştir. Hayvan sever derneklerinin gerek çalışmaları gerekse de sosyal ağlarda yapılan hayvan hakları ile ilgili yayınlar sayesinde büyük bir gelişme göstermiştir. Köpeklerin yiyeceği, maması, bakımı, kuaförü , giyeceği, eğitimi hatta kalacak yerleri büyük bir yatırım yapılan ve kazanç sağlanan sektör haline gelmiştir. Hayvan barınaklarını belediyelerimiz daha da iyi hale getirerek, hayvanlarımız için özel günler düzenleyerek, sokak hayvanları için bile barınaklar yaparak, bazı basın yayın organlarımız da yarışmalar organize ederek bu bilinçlenmeye katkı sağlamışlardır. Köpeklerimiz artık hayatımızın bir parçası ve aile üyelerimizden biri haline gelmiştir. Artık günümüzde köpeklerin bakımı, eğitimi, beslenmesi ve hatta yaşam tarzları hayvan severler tarafından daha da kaliteli hale getirilmeye başlanmıştır.

Köpek Bakımı

Hayatımız da bazen kendi çocuklarımızdan kendi ailemizden kendi yaşamamızdan uzaklaşarak seyahatlere çıkmaktayız. Bu seyahatlere de bazen yalnız çıkmamız gerekmektedir. Bu nedenle de bazen arkamızda bırakacağımız köpeklerimizi emanete bırakabileceğimiz yer bulmakta sıkıntı çektiğimiz durumlar olmaktadır. Bazı köpeklerimiz oldukça hareketli ve yaramaz oldukları için emanet edebileceğimiz kişileri de sıkıntıya sokmamak adına başka alternatifler aramaktayız. Bu nedenle bazı araştırmalar yapıp köpeklerimizi emanet edebileceğimiz oteller veya köpek pansiyonları aramaktayız. İşte köpek pansiyonları denildiğinde akla ilk gelen ve köpeklerimizin rahatı ve huzuru açısından en çok hassasiyeti ve özeni gösteren Samandıra Köpek Pansiyonu sizler seyahate çıktığınızda gözünüzün arkada kalmaması adına köpeklerinizin bakımını ve rahatını sağlamaktadır.

Samandıra Köpek Pansiyonu

Profesyonel personelleri ve uzman ekipleri sayesinde her geçen gün daha da iyi hale gelen ve her geçen gün daha da fazla kalite standartlarını yükselten Samandıra Köpek Pansiyonu hayvanlara güzel ve sağlıklı hizmetler sunmaktadır. Köpeklerinizi ilk getirdiğiniz de öncelikle bir sağlık kontrolünden geçiren Samandıra Köpek Pansiyonu daha sonra da köpeklerinizi kayıt altına alarak odalara yerleştirmektedir. samandıra Köpek Pansiyonu odaları rahat ve konforludur. Ayrıca odalar her gün profesyonel görevliler tarafından temizlenmektedir. Köpeklerinize günlük oyunlar ve organizasyonlar düzenleyerek köpeklerinizin canının sıkılmasına da mani olmaktadır.

Samandıra Köpek Pansiyonu Fiyatları

Ayrıca bu sebep itibari ile de köpeklerinizi günlük olarak geziye çıkartmakta ve görevliler tarafından da kontrolleri sağlanmaktadır. Herhangi bir sağlık sorunu yaşadığı durumda ise köpeğinize uzman ekipler tarafından acil bir şekilde müdahale yapılmaktadır. Köpeğinizin günlük beslenmesine de özen gösteren profesyonel ekip köpeklerinizin her türlü ihtiyaç ve eksikliklerini de gidermektedir. Tam bir profesyonel ekip tarafından düzenlenen oyun sahaları, gezme alanları, dinlenme ve yemek yeme alanlarını da kontrol altına alarak herhangi bir problemin önüne geçmek adına da güvenlik kontrollerini sağlamaktadır.

Samandıra Köpek Pansiyonu köpeğiniz için uygun bir mekan olup siz geziye çıktığınızda  köpeklerinize tıpkı evlerindeymiş gibi sağlıklı ve güvenilir konforu sağlamaktadır. Sizlerde gözünüzün arkada kalmamasını istiyorsanız köpeklerinizin her hangi bir sorunla karşı karşıya kalmamasını istiyorsanız köpeklerinizi Samandıra Köpek Pansiyonlarına getirebilirsiniz.

köpek eğitimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir