Köpek Oteli Beylikdüzü ıstanbul

admin 5 sene önce

Oyun oynamaya bayılan köpekler için köpek oteli beylikdüzü ıstanbul, kentin kasvetli havasından uzak, orman ve doğa ile iç içe bir yerdedir. Köpeklerin tümü birbiriyle anlaşamadığından dolayı, köpek oteli birbirleri ile anlaşabilecek ve keyifli dakikalar geçirebilecek olan hayvanlar için ayrı ayrı bölümler hazırlıyor. Mevsim değişikliklerinden dolayı bulundukları ortamlardan sıkılmamaları için köpeklerin yaşam alanları oldukça geniş ve ısıtma mekanizmalıdır. Köpekler bu sayede, hava koşulları kötü bile olsa bulundukları ortam içerisinde rahatça hareket edip, oyunlar oynayarak üzerinde ki enerjileri atabilirler. Köpek oteli beylikdüzü, köpeklerin dışarıda diğer köpekler ve alanında uzman eğitmenleri ile oyun oynayabileceği ortamlar sunuyor. Burada görev alan personel köpeklerin, kendilerini güvende hissetmeleri açısından onları asla yalnız bırakmıyor. Ayrıca köpeklerin güvenliği günün her saatinde izlenebilme olanağı olan güvenlik kameraları ile sağlanıyor. Kameralar sayesinde köpeklerin her hareketi rahatlıkla izlenebiliyor. Ayrıca otelde her zaman en az bir personel olmasına dikkat ediliyor.

Köpek Oteli Beylikdüzü ıstanbul Hangi Hizmetleri Sunar?

Köpek Oteli Beylikdüzü ıstanbul

Köpekler çeşit açısından çok olduğu gibi, ihtiyaç açısından da farklı köpekler vardır. Bu durumda köpek oteli beylikdüzü köpeklerin ihtiyaçlarını özenli bir şekilde takip ederek tespit ettikten sonra gerekli olan hizmeti veriyor. Özel ihtiyaçları ve bakımı olan köpekler için, sahiplerinin vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda gerekli görüldüğü takdirde ilaç ve gıdalar takviye edilir. Ancak bunun köpek sağlığı açısından olumsuz etkiler göstermemesi için, köpek eğitmenlerinin mutlaka önceden bilgilendirilmesi gerekir. Ayrıca otelin anlaşmalı olduğu veterinerler sayesinde her türlü acil durumda erken müdahale imkanı vardır. Bunun yanında köpek oteli beylikdüzü köpekler için rahat edebilecekleri ve oyunlar oynayarak eğlenceli vakit geçirebilecekleri eşsiz bir yerdir. Ancak köpeğin devamlı olarak keyifli ve eğlenceli vakit geçirebilmesi adına köpek sahiplerine de büyük sorumluluk düşüyor. Bu sorumlulukların en başında ise, köpek otele teslim edilmeden önce mutlaka aşılarının tam olarak yaptırılması geliyor. Otelde bulunan diğer köpek ve çalışan personelin sağlığı açısından otel, aşısı tam olmayan köpeği kabul etmiyor. Köpekler otele teslim alınırken aşı karneleri detaylı bir şekilde inceleniyor ve herhangi bir hastalıkla karşı karşıya kalmamak için veterinerler tarafından incelemelere tabii tutuluyor.

Köpek Oteli Beylikdüzü İstanbul Ücretlendirmesi Nasıldır?

Köpeğin otelde kalacağı süre içerisinde tüketeceği mamalar konaklama ücreti dışındadır. Bu sebeple köpek otele teslim edilirken sahibinin köpek mamasını yanında getirmesi gerekir. Otelde kullanılan mamalar ise köpekler için özenle seçilmiş mamalardır ve istenildiği takdirde sahibinin bilgisi dahilinde köpeğin maması otelde olan mamalarla değiştirilebilir. Ancak mama değişikleri köpek sağlığını olumsuz etkilememesi adına bir anda değiştirilmemelidir. Bu nedenle mama değişikliği yavaş yavaş yapılmalıdır.

Mama değişikliğinin yapılması konusunda kesin kararlı olan sahipleri, alıştıkları mamalardan en az üç gün yetecek kadar mamayı temin etmek zorundadırlar. Otele kabul edilen köpekler arasında hiçbir zaman ırk ayrımı yapılmaz, ancak çalışan personel ve diğer köpeklerin sağlığı açısından saldırgan olan köpekler otele kabul edilmez. Eğer köpek ilk defa böyle bir ortama girecekse, köpek otele kayıt edilmeden önce diğer köpeklerle arasında ki ilişkilerin nasıl olacağını gözlemlemek için köpek bir kaç gün otelde misafir edilir. Dişi köpeklerin otele kayıt işlemi doğurganlık döneminden sonra yapılmalıdır. Çünkü bu dönemde olan dişi köpekler erkek köpeklerin dikkatini çok fazla çeker. Kısırlaştırılmamış erkek köpekler için ise kontenjan ayrılır ve yer bulabilmek adına erken rezervasyon yapılması gerekir. Erkek köpekler için böyle bir uygulama yapılmamasının sebebi, kısırlaştırılmamış olan erkek köpekler oyun sırasında birbirlerine üstünlük sağlama çabası içerisine girerler.

Hause Of İstanbul

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.