Pendik Köpek Pansiyonu

admin 5 sene önce

İstanbul’un Anadolu yakasında Tuzla ile Kartal arasında yer alan Pendik, özellikle sahil kesimi nedeniyle sevilen bir ilçedir. Aynı zaman da kolay ulaşımı ve merkezi olmasıyla çok fazla kişinin tercihleri arasında yer almaktadır. İstanbul’un her yerine metro ve tren yolları, münübüs ve dolmuş hatları, vapur ve feribot istasyonları ile ulaşım sağlanmaktadır. Ulaşım bakımından oldukça gelişmiş olan Pendik, her geçen gün gelişmeye de devam etmektedir. Yenilenen çarşıları, parkları, sahil şerdiri, kafe ve restoranları ile güzel ve eylenceli vakit geçirebileceğiniz ilçelerin başında yer almaktadır.

Pendik Köpek Pansiyonu ise bu gelişmiş ve modern ilçede yer almaktadır. İş, tatil, bayram veya ani şehir dışı sehaatlerinde köpeğinize sizden başka bakabilecek kimse olmadığında, en iyi şekilde misafit etmekte ve köpeğiniz için güvenilir bir ortam sağlamaktadırlar. Köpeğinizi tanıdığız bir kişiye bırakmanızda bir seçenektir ancak o kişinin yeterli bilgiye sahip olmaması köpeğinizin sağlığı ve bakımı konusunda endişe yaratabilmektedir. Bu gibi durumlarda Pendik Köpek Pansiyonu köpeğinize güvenli ve sağlıklı bir yuva sağlamaktadır ve sizin de rahat etmenize olanak vermektedir. Köpeklerin ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz bir şekilde gidermek için dizayn edilmiş olan kurum kendi düzeniyle birlikte, sizin isteklerinizi de göz önüne almakta ve sizin istekleriniz doğrultusunda gerekli ihtiyaçlarını en doğru şekilde gidermektedir.

Pendik Köpek Pansiyonu

Özellikle kullanılan mamalar köpeğin ırkına, yaşına ve kilosuna uygun olan en kaliteli içeriğe sahip ürünler tercih edilmektedir. Yine isteye bağlı sizin getirdiğiniz mama da kullanılabilmektedir. Mama aralıkları ve saatlerine ise köpek sahipleri tarafından karar verilmektedir. Ev yemeği ile beslenen köpeklerde ise özel olarak hazırlanmış olan ev yemekleri kullanılmaktadır.

Köpeklerin kaldıkları odalar tek kişiliktir ve bu sayede köpeklerin birbirine zarar vermeleri önlenmiştir. Pansiyon’un günlük ve haftalık olarak tüm hijyen kontrolleri ve temizlikleri düzenli olarak yapılmakta, köpek odaları rahat etmeleri için özel olarak dizayn edilmektedir. Odalar sıkışık, havasız, karanlık ve dar odalardan oluşmamaktadır. Pendik Köpek Pansiyonu aynı zaman da veteriner hizmetlerinin tamamını vermektedir. Köpeğinizde kaldığı süre boyunca herhangi bir sağlık sorunuyla karşılaşıldığı taktirde, zaman kaybetmeden müdahale edilmektedir ve yapılabilecek bütün işlemler eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Pendik Köpek Pansiyonu

Uzun süre misafir edilen köpeklerin tıraş, tırnak kesimi ve banyo gibi ihtiyaçlarının tamamı aksatılmadan giderilmektedir. Köpek teslim alınmadan önce sağlık sorunları, hassas olduğu ürünler gibi bilgiler alınmaktadır.

İçeride bulunan köpeklerin tamamı aşı kartlarıyla kabul edilmektedir ve aşıları eksik olan köpekler kabul edilmemektedir. Köpek sahipleri tarafından istenildiği taktirde veterinerler tarafından aşıları tamamlanmakta, sonra pansiyona kayıtları gerçekleştirilmektedir. Bu pansiyonlar normal bir otel mantığı ile işlemektedir ve asla köpeklerin uzun süre veya tamamen bırakıldıkları yerlerden değildir.

Pendik Köpek Pansiyonu Fiyatları

Pendik Köpek Pansiyonu köpeklerin ihtiyaç duyduğu tüm egzersizleri, olması gereken saatlerde yerine getirmektedirler. Aynı zaman da köpek oyun alanlarında kontrollü bir şekilde birlikte zaman geçirmelerine izin verilmektedir. Saldırgan ve agresif köpekler ise kabul edilmemekte, kabul edilseler dahi diğer köpekler ile bir araya getirilmemektedirler. Sabah ve akşam olmak üzere tuvalet ihtiyaçları giderilmektedir.

Uzman eğitim kadrosuyla sizin isteğiniz doğrultusunda oluşturulan eğitim programlarıyla birlikte, yokluğunuzda köpeğinizin iyi zaman geçirilmesi amaçlanmaktadır. Bu eğitim programları içerisinde yavru köpek eğitimi, tuvalet eğitimi, temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi ve koruma eğitimi gibi eğitim programları düzenlenmektedir. İstenildiği taktirde köpeklerin odalar dahil zaman geçirdiği tüm mekanlar gezilebilmekte ve yerinde gözlemlenebilmektedir.

Bu konuda herhangi bir bahane sunulmamaktadır. Pansiyon köpeğinizin başına herhangi bir şey gelmeyeceğini, köpeğinizi mutlu ve sağlıklı bir şekilde bulmanızı garanti etmektedir.

Hause Of İstanbul

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.