Paşabahçe Köpek Eğitimi

PAYLAŞ
Paşabahçe Köpek Eğitimi
  • 0
  • 12
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Paşabahçe; doğasının güzelliği yanında, bu doğa içerisinde rahatlıkla köpek beslenebilen yoğun bir semttir. Bu yoğunluk; köpek sahiplerinin de ihtiyaçlarının, artmasına sebep olan faktörler arasında yer alır. Bu sebeple; Paşabahçe Köpek Eğitimi Merkezi; bu kadar yoğun olan bir semtin, aile bireylerinden biri olan köpeklerine en iyi hizmeti vermeye çalışır. Eğitim merkezinde; köpeklerin sadece eğitim anlamında değil, ihtiyaçları olan tüm gereksinimleri de, en iyi şekilde sağlanır. Eğitim verilen köpeklerin; gerek temel gerekse sosyal olan tüm ihtiyaçları özenle karşılanır. Eğitim desteğine ilaveten; beslenme, sağlık, aktivite ve spor ihtiyaçları da çok büyük özen gösterilerek yapılan işlemler arasında yer alırlar. Arada sırada başka yerlerden gelen köpek sahipleri de, kendi köpeklerinin ihtiyaçlarının karşılanmasını isterler. Paşabahçe Köpek Eğitimi Merkezi’ne gelen köpek sahipleri, huzur içinde köpeklerini teslim ederler. Merkeze gelen köpekler, eğlenerek ve günlük aktivitelerle uğraşarak eğitim alırlar.

Paşabahçe Köpek Eğitimi

Paşabahçe Köpek Eğitim Merkezi Eğitim Anlayışı

Paşabahçe Köpek Eğitimi Merkezi; köpek sahiplerinin köpekleri ile alakalı olan tüm sorunlarını, çözüm odaklı yaklaşım tarzı ile yönetmeye çalışır. Çözüm yolu aranan bir konuda; merkezde çalışan uzmanlara, sorunun tam olarak ne olduğu konusunda mutlaka bilgi verilir. Sorunun bir davranış bozukluğu mu yoksa eğitim eksikliğinden mi kaynaklandığı, bu soruların çözülmesinde çok büyük destektir. Köpeklerin eğitim süreleri esnasında, eğitimler yakından takip edilir hatta bu süreçte yanında da bulunmak da zarar yoktur. Bu işlem; köpek sahiplerinin de; köpeklerinin öğrenmesi gereken davranışlarını kolayca kavramayı sağlar. Eğitimin takip edilmesi, eğitim sürecini de uzatmaz. Bu sayede; eğitim hem hızlı, hem de başarılı şekilde sonuçlanır. Eğitim için getirilen köpekler, önce bir karakter analizinden geçirilir. Bu analiz; köpeğin istenilen eğitime uygun olup, olmadığının bir göstergesidir. Ayrıca; herhangi bir psikolojik sorun mevcutsa, buna göre eğitim seçenekleri sunulur. Hiçbir sorun olmaması dahilinde, eğitimlere hemen başlanır. Aksi bir durumda, gereken bilgiler verilir. Eğitime uygun olmayan bir köpeği zorlamak, doğru bir tavır değildir. Geçmişinde ağır bir travma geçirmiş olan bir köpeğe, koruma eğitimi vermek mümkün değildir. Bu konuda; Paşabahçe Köpek Eğitimi Merkezi uzman ekibi ile beraber, köpek sahipleri ile irtibata geçerler. Karşılıklı anlaşmadan sonra, eğitimlere başlanmasında sakınca yoktur.

Paşabahçe Köpek Eğitimi Merkezi’nde Eğitim Garantisi

Paşabahçe Köpek Eğitimi Merkezi vereceği eğitimle alakalı olarak; eğitim süresi sona erdiğinde, bir eğitim sertifikası verir. Köpeğin eğitilmesinden sorumlu olan uzman yetkililer, köpek sahipleri ile sürekli iletişim haline girerler. Bu iletişimin amacı, köpek sahiplerine düzenli bilgi vermeye yöneliktir. Köpek eğitimi ile alakalı; profesyonel açıdan verilen destek, çok büyük önem taşır. Uzman bir yetkiliden eğitim alan köpekler ile köpek sahipleri arasındaki iletişim çok güçlü olduğunda, köpeğin sahibi ve köpeği arasındaki özel bağ da, o denli gelişir. Paşabahçe Köpek Eğitimi Merkezi’ndeki eğitimler; tuvalet eğitimi, temel itaat eğitimi ve ileri itaat eğitimi olarak sınıflandırılır. Eğitim konusundaki kaliteli hizmet anlayışı, dikkatleri üzerine çekmesine sebep olur. Köpek sahipleri; eğitimleri biten köpeklerinin üzerindeki olumlu değişimleri, çabuk bir şekilde fark ederler. Köpek eğitimi veren eğitmenler, konusunda tecrübeli ve hayvan sevgisi taşıyan uzman bir kadrodan meydana gelirler. Eğitim sonundaki değerlendirmelere bakıldığında; Paşabahçe Köpek Eğitimi Merkezi’ne başvuran köpek sahiplerinin; son derece olumlu görüşler bildirdiği görülür. Köpeğinin hem kaliteli, hem sertifikalı hem de ömür boyu garantili bir eğitim almasını isteyenlerin tercihi olan Paşabahçe Köpek Eğitimi; köpek sahiplerinin köpeklerini eğitmek istedikleri her an, yanında yer almayı ilke edinerek çalışan bir merkezdir.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir