Eyüp Köpek Oteli

PAYLAŞ
Eyüp Köpek Oteli
  • 0
  • 63
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

İstanbul’un Avrupa kıtasında yer alan ilçesi Eyüp tarihi ve yapılarıyla yerli yabancı birçok kişinin ilgi odağı olmaktadır. Kültürel bir gezinti yapabileceğiniz, ibadet edebileceğiniz, çeşitli baharat ve lokumları rahatlıkla bulabileceğiniz bir merkez konumundadır. Pierre Lotti’ye teleferik ile çıkarak Haliç manzarasını izlerken çayınızı yudumlayabilirsiniz. Özellikle ramazan aylarında yoğun olan Feshane ve Eyüp Sultan Camii en çok ziyaret edilen yerler arasında. Haliç sahiline yapılan yeni ahşap iskeleler sayesinde sandallarla Haliç sularında gezintiye çıkabilirsiniz. Saatte 1 olarak düzenlenen boğaz turlarından yararlanabilirsiniz. Evcil hayvanlarınız ile sahil boyunca yürüyüş yapabileceğiniz yeşilliğin bol olduğu alanlarda oldukça yaygın. Çevrede bulunan sokak hayvanları için ahşap evler ve su kapları Eyüp’te yaşayan kişilerin hayvan severliğinin bir göstergesi olmaktadır. Sizlerde evcil hayvanınız olan köpeklerinizi böyle bir ilçede gönül rahatlığı ile bırakabilirsiniz. Eyüp Köpek Oteli sizlerin dostları olan köpeklere kendi dostları gibi yaklaşacaklardır.

Eyüp Köpek Oteli

Sizler iş seyahatine ve ya sadık dostlarınızı kabul etmeyen tesislere gittiğinizde dostlarınızı bu otellere bırakabilirsiniz. Peki nedir köpek oteli ?Köpek oteli sahipleri seyahatteyken ve ya uzun süre evde bulunamayacak bir durumdayken köpeklerini bıraktıkları yerlerdir. Özellikle sahipli köpeklere hizmet vermektedir. Uzun bahçelerde koşabilecekleri evdeymiş gibi koltuklarda yatabilecekleri alanlara sahip olan tesislerdir. Özel durumu olan (hasta, yaşlı) köpeklere de aynı şekilde hizmet veren tesisler durumunu bildirmeniz halinde ilaç kullanıyor ise saatlerine uygun şekilde ilaçlarının verilebileceği ve anlaşmalı veterinerlerin de bulunduğu alanlardır. Bu tarz tesislerde mutlaka dostlarınız hakkında uzman ve eğitim almış kişiler vardır. Böylelikle en sadık olan dostlarınıza bir çok eğitim aldırma şansıda elde edebilirsiniz. Peki bu eğitimler nelerdir?

Saatli ve düzenli yemek yeme alışkanlığı kazandırma. Banyo ve temizlik hizmetidir. Tuvalet eğitimi ve tuvalet alıştırma. Uzun saatler açık havada dolaşma fırsatı bulacak olan dostlarınız hem keyif alacak hem de birçok şey öğreneceklerdir. Ayrıca Eyüp Köpek Oteli hizmetlerinden yararlanmak için köpeğinizi gecelik bırakmanıza gerek yok. Uzun saatler evde olmuyorsanız sabahtan akşama kadar gezdirme, komut öğrenme gibi birçok aktivite içinde dostunuzu bu tesise bırakabilirsiniz. Isınan havalarda bunalan dostlarınız içinse tesis içerisinde köpek havuzu bulunmakta. Yüzmekte çok başarılı olan dostlarınız tesiste serinleme fırsatını da yakalıyor. İçerisini rahatlıkla gezebileceğiniz tesisi gördükten sonra sizlerde dostunuzu gözünüz arkada kalmadan emanet edebilirsiniz. Köpeklerinizin eğlenebileceği alanların olması sizlerin eksikliğini hissetmesini minimum seviyelere indirgeyecek ve arkanızdan üzülmelerini engelleyecektir.

Köpek Bakımı

Ayrıca evcil hayvanınız diğer hayvanlarla anlaşamıyorsa da bu dert değil. Tek kişilik oda hizmeti sunan pansiyonda her evcil hayvan için bir kulübe mevcut. Bu sayede evcil hayvanınızın zarar görme ve ya zarar verme gibi bir durumu söz konusu olmayacaktır. Yakın zamana kadar pek yaygın olmayan köpek otelleri ve pansiyonları son yıllarda büyük bir artış gösterdi. Bu sayede evcil hayvan sahipleri evden uzaklaşmada eskisi gibi sorun yaşamıyor. Köpek otellerinde yalnızca konaklama olmadığı için bıraktığınız tesisteki kişilere evcil hayvanınızın almasını istediğiniz eğitimler ile ilgili bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Özellikle evcil hayvanınız 1 yaşından küçükse eğitim alması ilerleyen dönemlerde sizlerin komutlarını uygulamasında çok büyük etken olacaktır. Tabi ki yaşça büyük evcil hayvanlarınız için de bu durum geç sayılmaz.

Eyüp Köpek Oteli

Eyüp civarında ikamet ediyor ve evcil hayvan besliyorsanız köpek otellerine gönül rahatlığı ile evcil hayvanınızı bırakabilirsiniz. Öncelikle tesisi gidip görmenizde fayda var. İçerisinde birçok bilginin mevcut olduğu broşürleri alabilir ve ya internet üzerinden tesisi inceleyebilirsiniz. Eyüp Köpek Oteli evcil hayvanınız için aktiviteleri bol, eğitimleri kaliteli ve özgür alanları yaygın olan bir tesistir. Özellikle yaz aylarında sıcakta bunalan evcil hayvanınıza bir tatil yaşatmak için bu tesisten yararlanmanız mümkün. Köpeğinizin Eyüp Köpek Otelinde ne kadar mutlu olduğunu gözlerinden anlayacaksınız.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir