Köpek Pansiyonu Şile

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Şile
  • 0
  • 8
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Gürültülü ve kalabalık şehir yoğunluğundan kurtulmak isteyenler için, doğa ile iççice olan pansiyonun şehir yapılanmasından uzak yerleşimi ile dikkati çekmektedir. Gerek sakinlik ve huzuru yakalamak gerekse konfor ve kaliteli hizmet ile güzel zamanlar geçireceğiniz bir mekândır. Eviniz ve yaşadığınız alanda tek bırakmak istemediğiniz evcil hayvanlarınızı da beraberinizde getirebileceğiniz bir yerdir. Hem müşteriye verilen hizmet hem de evcil hayvanlarına gösterilecek ilgi ve alaka ile huzurlu günler geçirebilirsiniz. Kendi doğasına yabancı kalmayacak olan köpekler için yürüyüş saatleri, spor saatleri, etkinlik saatleri vb. programlar vardır. Sahipleri farklı etkinlikler ile meşgulken köpekleri ile ilgilenecek görevli personeller pansiyon içerisinde mevcuttur. Pansiyon içerisinde kendin pişir kendin ye uygulaması mevcuttur. Böylelikle köpeklerinize daha sağlıklı besin ürünleri sağlarken beslenme konusunda kolaylık ağlamış olacaksınız. Pansiyon ücretleri olarak belirlenecek ödemeler kalınacak gün sayısı ve yararlanılacak etkinliklere göre değişecektir.

Pansiyon Etkinlikleri ve Uygulamaları;

Yalnız teslim edilen köpekler ile sahibiyle beraber konaklayacak köpeklerin ödeme ücretleri farklılık gösterecektir. Yalnız teslim alınan köpekler için, pansiyon içine alınmadan önce belli bir sağlık kontrolünden geçeceklerdir. Sağlık kontrolü sonunda uygun olan köpeklerin konaklama için talep formu doldurulacaktır. Bu forum içinde köpekler hakkında bilgi sahibi olunacak bilgiler mevcuttur. Bu bilgiler doğrultusunda günlük ihtiyaçları karşılanacaktır. Sahiplerinin eksikliğini hissetmemeleri için gerekli sorumluluk alınacaktır. Görevli personelleri ile ilgi ve alaka eşliğinde eğlenceli etkinlikler yapılacaktır.

Pansiyon içerinde diğer köpeklerde barınmaktadır. Onlar ile olan uyumluluğu sağlamak ve sosyalleşmeyi arttırmak için hep birlikte yapılan tasmalı itaat eğitimleri mevcuttur. Bu eğitimlerin sonucunda uyumluluk sağlayan köpeklerle beraber toplu etkinlikler yapılmaktadır. Bu etkinlikler köpeklerin yalnızlık hissini ortadan kaldırmaya yöneliktir. Toplu etkinlikler belli saatlerde belirlenerek günün eğlenceli geçmesi sağlanacaktır. Uyuma saatlerinde ise; odalarına götürülen köpekler tek başlarına uyku moduna çekilmektedirler.

Köpek Pansiyonu Şile

Saatlik olarak ayrılan odalar için bu tür etkinlikler dâhil edilmemektedir. Sadece barınma be beslenme, bakım ihtiyaçları karşılanmaktadır. Günlük, haftalık ve aylık konaklamalarda bu etkinlikler düzenlenmektedir. Ve ödenecek ücret içine dâhildir. Köpek Pansiyonu Şile mekân olarak köpeklerin doğal ortamlarına uygundur. Yürüyüş saatlerinde görevli çalışanlar ile beraber bu faaliyetler gerçekleştirilmektedir. Etkinlik sonunda gerekli bakım ve sağlık kontrolünden geçirilerek odaların götürülmektedirler. Oda içerisinde kendilerine zarar vermemeleri için zararlı nesne ve eşyalar bulundurulmamaktadır. Tamamen köpeğin konforu ve güvenliği düşünülmüştür. Bu yüzden kamera takipleri ile 24 saat boyunca gözlem altındadırlar.

Köpek Pansiyonu Şile

Pansiyon tarafından belirlenen program saatlerine göre hareket edilmektedir. Ve bu listeler sahiplerine verilmektedir. Bu saatler içerisinde neler yaptıklarının takibi ve kontrolünden haberdar olmaları için. Bu program listesi 1 haftalık etkinlikler olarak belirlenirken diğer hafta yenilenmektedir. Bu program içerisinde gündüz saatlerinden akşam saatlerine kadar eğlenceli geçirebilecekleri etkinlikler mevcuttur. Bakımları ve beslenmeleri de bu planlar içerisindedir.

Köpek Pansiyonu Şile müşterilerine ve evcil hayvanlarına daha rahat ve konforlu bir ortam sağlamak için internet adresleri üzerinden rezervasyon alarak randevularını gerçekleştirebilirler. Gerekli ve acil durumlarda pansiyona bağlı olan özel araçlar ile köpeklerinizin evinden alımı gerçekleştirilmektedir. Teslim günü sonunda yine verilen ev adresine özel araçlar ile teslimi sağlanabilmektedir. Ödüllü oyun etkinlikleri ile sosyalleşmektedirler. Bu sosyalleşme kaldıkları pansiyondan sonra dışarıdaki hayatına da yansıdığı görülecektir. Kontrol ve güven altına alınan köpeklerin sahiplerini neredeyse hiç aramayacaklardır. Tempolu ve yoğun eğlence etkinlikleri ile zamanın nasıl geçtiği anlaşılmayacaktır. Konaklama sırasında köpeklerin kısa ya da uzun kalabilecekleri durumları sahipleri kendi durumlarına göre belirleyeceklerdir. Bu yüzden konaklamalar uzun ömürlü olabilir.

köpek eğitimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir