Köpek eğitimi Bakırköy

PAYLAŞ
Köpek eğitimi Bakırköy
  • 0
  • 60
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpekler hayatımızın önemli bir alanında yer alan sevimli dostlarımızıdır. Evde ya da farklı alanlarda beslediğimiz köpeklerimizin bazı özel ihtiyaçlarını karşılaması ve ev içinde uyumlu yaşayabilmesi için alması gereken temel eğitimler vardır. Evde beslediğiniz köpeğinize tuvalet eğitimi, itaat eğitimi gibi eğitimlerin bebeklik döneminde verilmesi gerekir. Köpek eğitimi Bakırköy şubemiz tarafından en iyi şekilde ve doğru tekniklerle gerekli koşulların sağlanması ile verilmektedir. Köpeğinizi şubemize getirerek veya evinizde eğitim almasını sağlayabilirsiniz. Bu konuda köpeklerinize gereken bütün temel ve ileri eğitimler verilecektir. Köpeklerinizin yanlış davranışlarda bulunması durumunda bulunduğunuz alanlardaki kişiler tarafından istenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle bebeklik döneminden itibaren köpeklerinizin gerekli eğitimleri alması ve uygulaması daha iyi sonular verecektir.

Köpek eğitimi Bakırköy

Köpeklerinizin her alanda sizinle birlikte evlerde rahat ve uyumlu bir şekilde yaşayabilmesi için köpek eğitimi Bakırköy şubemizde köpeğinize ev içi uyum ve sosyalleşme eğitimi, iç mekan ve dış mekan tuvalet eğitimi, temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi, alan koruma eğitimi gibi eğitimlerinin sırası ile verilmesi gerekir. Ev içi uyum eğitimi köpeğinizin 3-6 aylık olduğu dönemlerinde verilmesi gerekir. Bu vereceğimiz eğitim sayesinde köpeğiniz ev içerisindeki bazı kuralları ve bunların nasıl uygulanacağını öğrenecektir. Bu eğitimlerin verilmesi sayesinde köpeğinizle evinizde daha uyumlu yaşayacak duruma geleceksiniz. İç ve dış mekan tuvalet eğitimi köpeğinize verilen eğitimlerden en önemlisidir. Köpeğinizin eğitiminde en doğru zaman bebeklik dönemi ve  3-6 aylık oldukları dönemdir. Verilen eğitimlerden sonra belli bir süre beklenerek köpeğinizin verilen eğitimi alıp almadığı kontrol edilerek sizlere gelişim ve uyum hakkında bilgi vereceğiz.

Köpek eğitimi bakırköy

Temel itaat eğitimi her köpeğe verilmesi gereken bir eğitimlerden biridir. Verdiğimiz bu eğitim sayesinde; köpeğiniz gel, git, getir, al, otur gibi temel itaat komutlarının yanı sıra sizinle de daha uyumlu yaşamaya başlayacaksınız. Köpek eğitimi Bakırköy şubemizde köpeklerinize en doğru şekilde eğitim verilerek onların ihtiyaç duyduğunuz şeyleri yapabilmesi ve ev içinde ve dışında sizinle uyumlu yaşaması sağlanır. Köpeğinize alan koruma eğitimi aldırmak istiyorsanız 18 aylık olduktan sonra verdiğimiz bir eğitimdir.

köpek eğitimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir