Köpek Pansiyonu Sarıyer

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Sarıyer
  • 0
  • 29
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Hayvan türleri arasında en çok bilinen tür köpeklerdir. Genel olarak çok çeşitli türlerden oluşmaktadırlar. Köken olarak “Canites” familyasına mensupturlar. Canites, Latince’den gelmektedir. Ve köpekler anlamına gelir. Köpekler genel olarak cinslerinin fazla olmasıyla dikkat çekmektedir. Yaklaşık olarak 400 köpek ırkı bulunmaktadır. Köpekler tarih öncesi dönemlerden itibaren evcil hayvanlardır. Tarih öncesi dönemlerde oldukça yırtıcı hayvan oldukları tespit edilen köpekler insanlarla tanışmasından itibaren evcilleşmişlerdir. Evcilleşme süreçlerinin tam olarak ne zaman olduğu hakkında kesin bilgiler bulunmamaktadır. Köpek ailesine mensup tüm cinsler etçil hayvanlar olarak karşımıza çıkmaktadırlar. Genel olarak et ve et ürünleri ile beslenen köpekler, bazı durumlarda ot da yiyebilirler. Köpeklerin ot yemesi durumunda bir veterinere gösterilmesi gerekir. Çünkü etobur hayvanların ot yemeleri bir hastalığın belirtisidir.yapmak için yaratılmış hayvanlar olduğunu anlayabiliriz. Keskin görme duyularından dolayı avlarını çok uzaktan görebilir ve gelişmiş koku alma duyuları ile yüzlerce metre öteden avlarını tanıyabilirler. Köpeklerin yaratılışları gereği olan keskin dişleri sayesinde avlarını kolaylıkla parçalayabilirler ve bu sayede av konusunda oldukça gelişirler. Köpekler bazı zamanlarda dövüşmek için kullanılabilirler. Fakat bu durum hayvan severlerin oldukça tepkisini çekmektedir. Çünkü hayvanlara zarar verilmesi doğal bir olay olarak görülemez. Bundan dolayı köpek dövüşü yaptırılmasına tepki gösterilmelidir.

Köpek Pansiyonu Sarıyer

Köpekler evcil hayvan olmalarından dolayı birçok kişi tarafından evlerinde veya kulübelerinde barındırılmaktadırlar. İnsanlar köpekleri çok sevmekle beraber onların bakımını da gerçekleştirerek çok büyük bir erdem göstermektedirler. Fakat bazı durumlarda insanlar köpeklerini yanında götüremeyebilir. Bu durumda insanların yardımına köpek pansiyonları koşmaktadır.

Köpek pansiyonları, bir otel gibi görülebilir. Köpeklerin sahipleri tarafından belirli süreliğine bırakabileceği alanlardır. Köpek sahiplerinin yapacak oldukları seyahatlerde köpeklerini kendileri ile götürmeleri zor olabilir. Bundan dolayı köpeklerini bırakacakları bir yer olması gerekmektedir. Fakat köpeklerini her yere kolaylıkla bırakamazlar. Gerek herkes köpek bakmayı istemez gerek de sahipleri bıraktıkları yerde köpeklerinin bakım ve beslenmesinin tam anlamıyla yapıldığından emin olmak isterler. Bundan dolayı tatil ve seyahatler süresince köpek sahipleri oldukça endişeli olabilirler. Köpeklerini bırakacak yerleri olmadığından dolayı köpeklerini bırakmak isteyen kişiler için köpek pansiyonları oldukça elverişli alanlardır. Köpek sahipleri buraya köpeklerini emanet ettikten sonra hiç şüphede kalmadan tatillerini yapabilir, seyahatlerini gerçekleştirebilirler.

Köpek Pansiyonu Sarıyer

Köpek Pansiyonu Sarıyer Fiyatları

Pansiyonumuz olarak, köpeklerini bırakmak isteyen kişilerin öncelikli olarak randevu almaları gerekmektedir. Çünkü pansiyonumuzun kontenjanı sınırlı olduğu için her zaman yer bulmaları mümkün değildir. Bundan dolayı planları doğrultusunda istedikleri tarihlerde randevu alabilirler. Randevu alırken köpekleri için servis de talep edebilirler. Köpek sahipleri servis talep etmeleri durumunda belirttikleri tarihlerde pansiyonumuz adına çalışan servis elemanları tarafından köpekleri evlerinden alınacak ve pansiyonumuza getirilecektir. Servis elemanlarımız köpeklerininiz pansiyonumuza kaydını hemen sizin yanınızda gerçekleştirerek her hangi bir sorun oluşmasına engel olacaklardır. Köpeklerinizi geri alma tarihinde de talep etmeniz durumunda çalışan elemanlarımız aracılığı ile adresinize sizden aldığımız şekilde teslim ediyoruz. Köpeklerinizi servis aracılığı ile pansiyonumuza bırakabileceğiniz gibi kendiniz de teslim edip teslim alabilirsiniz.

Sarıyer Köpek Pansiyonu olarak, köpeklerinizi bizlere bıraktığınız andan itibaren köpekleriniz için gerekli olan her türlü işlem aksatılmadan yapılacaktır. Köpeklerinizin gerekli olması durumunda pansiyonumuz bünyesinde çalışan veteriner hekimlerce kontrol edilmesi gerekebilir. Bu durumlarda sizlere bilgilendirme yapılarak onayınız doğrultusunda gereken tedavi yapılmaktadır. Köpeklerinizin tedavisi konusunda çalışacak olan hekimlerimiz tam anlamıyla işlerinin eri kişilerdir. Köpeklerinizi pansiyonumuza bırakmanız durumunda onlara canımız gibi bakmaktan gurur duyacağız. Çünkü hayvanlar ilgiyi hak etmektedirler. Gereken ilgiyi göstereceğimizi belirtmek isteriz.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir