Köpek Pansiyonu Kartal

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Kartal
  • 0
  • 35
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Son yıllarda evcil hayvan bakmak ve beslemek büyük ölçüde artmış, artık bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bakan kişilere neşe getiren sevimli dostlarımız gün içinde biriktirdiğimiz stresi atmamıza yardım etmekle beraber aynı zamanda kişiyi sorumluluk sahibi biri olmasında da önemli rol oynamaktadır. Bununla beraber evcil hayvan beslemek birçok yönden bireyin psikolojisine iyi gelmektedir. Sıkı bir bağ kurduğumuz dostlarımız ile bir zamandan sonra bir evlat ilişkisi kurmaktayız.

Bu hayvanlara en iyi olarak örnek gösterebileceğimiz tür köpeklerdir. Ülkemizde ki birçok araştırma şirketinin ve kuruluşlarının yaptığı anketlerden elde ettiği istatiksel verilere göre hayvan bakmak isteyen ya da hayvan sahiplenmiş kişilerin çoğu ilk sırada köpekleri saymaktadır. İnsanoğlu ile ilişkisi uzun yıllara dayanan köpekler yapılan avcılık, koruma gibi birçok tarih boyunca yardımcı olmuşlardır.

Köpek Pansiyonu Kartal

Günümüze geldiğimiz zaman yine birçok işte kullanılan köpekler bununla beraber insanlara bir arkadaş ve neşe kaynağı olmaktadır. Köpeklerin özellikle sevmelerinin bir diğer nedeni ise sahip oldukları özelliklerdir. Sadık olmayı bilen, zeki ve dost canlısı olan bu canlılar yeri geldiğinde bir evlat da olmaktadır. Köpek sahibi olmak son derece zevk verici olsa da beraberinde getirdiği zorluklarda vardır.

Eğer hareketli bir işe sahipseniz ve sürekli seyahat etmeniz gereken bir meslek yapıyorsanız veya tatile gitmeyi planlıyorsanız maalesef dostunuz sizi zor durumda bırakabilir. Köpekler pansiyonlara ve toplu taşıma araçlarına kabul alınmamaktadır. Böyle bir durumla karşı karşıya geldiğiniz zaman dostunuzu köpeklerden hoşlanmayan kişilere ya da daha önce köpek bakmamış kişilere emanet edersiniz sevimli arkadaşınızda ciddi ruhsal sorunlar ortaya çıkabilir. Evde tek bırakılması ise hayvan uzmanları tarafından kesinlikle red edilmektedir.Bu soruna çözüm olarak hayvan sever kişilerin yoğun ısrarları ile belediyelerinde bu yolun önünü açması ile açılan köpek pansiyonları dostlarınıza sizin yokluğunuzu düşündürmeden en az sizinki kadar zevkli ve mutlu bir tatil sunmaktadır.

Köpek Pansiyonu Kartal Fiyatları

İstanbul’un sahil semtlerinden ve git gide gelişip büyüyen yerlerinden biri olan Kartal’da kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunan “Köpek Pansiyonu Kartal” hakkında ki inceleme yazımız ise şu şekildedir:

  • İlk olarak Köpek Pansiyonu Kartal’da yapılan giriş işlemlerinde köpeğinizin huyları gibi özelliklerini belirttiğiniz detaylı bir form doldurmanız gerekmektedir. Bu form sayesinde köpekleriniz kendilerini evlerinde gibi hissedeceklerdir. Aynı zaman yaşanacak herhangi bir olayda bu formdan yardım alınarak köpeğiniz için ani ve önemli müdahalelerde bulunabileceklerdir. Bununla birlikte bu tesislerde çalışan personellerin hepsi hayvanları seven, temiz ve profesyonel olan kişilerdir.
  • Aynı zamanda köpeklerinize sizin verdiğiniz hizmetten daha azı verilmemektedir. Köpeğinizin alışık olduğu yaşam tarzı hakkında bilgi içeren bir form sayesinde tesislerde köpeğinize bu özelliklere göre davranılmaktadır. Köpeğiniz sizin belirlediğiniz saatlerde dışarı çıkarılır ve yemek yer. Sizin yokluğunuzu aratmadan köpeğinizin bütün ihtiyaçları halledilir.
  • Köpek Pansiyonu Kartal

Köpek Pansiyonu Kartal’ın bir diğer özelliği ise köpeklerinize istekleriniz doğrultusunda diğer köpeklerle toplu bir şekilde oyun oynatılmasıdır. Bu sayede köpeğiniz günlük egzersizleri tamamlayarak sahip olduğu fazladan enerjiyi dışarı atmaktadır. Oyun alanı ise tamamı ile doğal olup köpeğinize zarar verecek her şeyden kaçınılmıştır. Bu oyunlar sayesinde köpeğiniz dış dünyaya karşı daha olumlu ve sevecen davranacaktır. Bu eğitimler sayesinde köpeğiniz diğer köpeklere karşı daha ılım ve uyumlu davranacaktır bu sayede de arkadaş edinebilecektir. Kontrol amaçlı yapılan giriş aşamalarında köpeklerinizin kilosu gibi özellikleri uzman kişiler tarafından ölçülmektedir. Verilen hizmetten emin olmanız amacı ile de yine çıkış işlemleri sırasında köpeklerinizin tüm kontrolleri uzman veterinerler tarafından yapılmaktadır.

  

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir