Köpek eğitimi bağcılar

PAYLAŞ
Köpek eğitimi bağcılar
  • 0
  • 31
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Eve alınan yeni bir yavru köpeğin eve mutluluk, neşe ve sevinç getirmesi herkesi mutlu edecektir. Fakat yavru köpeğinizin evin içinde ve dışında yapacakları çoğu zaman sizi zorlayabilir. Bu nedenle aldığınız yavru köpeğinizin eğitilmesi gerekir. Köpek eğitimi bağcılar şubemizde köpeğinizin alması gereken bütün eğitimleri veriyoruz. Köpeğinizin ev içinde ve dışında yapması ve yapmaması gerekenleri anlaması ve uygulaması gerekir. Böylece ihtiyaç duyduğunuz herşeyi size ve çevrenize zarar vermeden yapabilcektir. Yavru köpeğinizin doğru şekilde ve doğru tekniklerle eğitilmesi bizim için çok önemlidir.

Köpek eğitimi bağcılar

Köpek eğitimimiz öncelikle ev içi uyum ve sosyalleşme eğitimi ile başlamaktadır. Köpeğinizin evin içinde neler yapabileceği, nasıl davranabileceği eğitimimiz sayesinde öğretilir. Bu eğitimi yavru köpeklerde 3-6 ay arasında veriyoruz. Eğtimizin ardından bütün köpeklerin alması gereken iç ve dış mekan tuvalet eğitimini vermeye başlıyoruz. Bu eğitimimizi yavru köpeğinizin 3-6 aylık döneminde veriyoruz. Temel itaat eğitimi verdiğimiz diğer köpek eğitimidir. Bu eğitim sayesinde köpeğiniz sizin verdiğiniz komutları uygulayacak duruma gelir.

Köpek eğitimi bağcılar

Böylece istediğiniz şeyleri köpeğinize anlatabilir ve yaptırabilirsiniz. Bu sayede ev içinde daha uyumlu olarak yaşamaya devam edebilirsiniz. Köpeklerinize verdiğimiz eğitimlerde asla şiddete yer yoktur. Eğitimlerimiz dostlarımız olan köpeklerinize doğru teknikler ve uygulamalarla verilir. Şartlandırma ya da zorlama yapılmaz. Köpeklerde ileri itaat eğitimini bazı ırklara veriyoruz. Her köpek cinsi ileri itaat eğitimi almaya uygun karakterde değildir. İleri itaat eğitimini öncesinde verdğimiz temel itaat eğitimi bu eğitim için bir ön hazırlık gibidir. Orada öğrendiklerini bu eğitimde uygulama aşamasında geliştirir. Bu nedenle temel itaat eğitimini ne kadar iyi verirsek ileri itaat eğitimini o kadar iyi alıyor. Köpek eğitimi bağcılar olarak köpeğinize en iyi şekilde yapabileceklerinin eğitimini veriyoruz. Bu sayede sorunsuz bir şekilde bir arada yaşamanıza yardımcı oluyoruz.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir